Oud Chinees zijden handwerkkleed met vele zotjes in landschap decor. Afmeting: 137 x 137 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit; Theepot met figuren in tuin decor + bodemmerk. Twee Familie Rose koppen met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede ...
Grote antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas met pioenrozen/figuren decor op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/kraanvogel/vlinder decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met riviergezicht/boten/huizen decor. Drie schotels goed. Eén maal haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 4,5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen celadon bord met floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor en bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang du Boeuf kleurig bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen paarden. Afmeting: 11,7 x 16 x 4 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 11 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in wolken decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Eén maal octagonaal met figuren decor + bodemmerk. En twee met roze glazuur + bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede sta...