Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 120 EUR

Zeven stuks diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Onder andere: Kang Xi, enkele met bodemmerk. Drie schotels haarlijn, waarvan twee ook met chip. Afmeting: Ø 9,5 - Ø 11 cm. In redelij...

Grote Chinese sierschotel Ø 40,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw-witte sierschotel met figuren/floraal/tekst decor. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Familie Rose borden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 350 EUR

Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Grote Kang Xi schotels Ø 39 - Ø 40 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom
Resultaat: 425 EUR

Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.

Grote Familie Rose schotel Ø 31,6 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met geisha's in tuin/floraal en goud decor. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese tegel
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.

Chinese (Kantonese) vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees, Kantonees porseleinen vaas met Geisha's in tuin decor. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Grote Chinese Swatow schotel Ø 34,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met figuren decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijke staat.

19x Divers oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (divers)
Resultaat: 90 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf octagonale schotels met floraal decor, 19e eeuw, chips. Eén gemberpot met bloesem decor. Eén drakenvaas, circa 1900, haarlijn. Afmeting: 13 - 25 cm. ...

8x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 8 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte diep bord met tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Tibetaanse bel
Resultaat: 140 EUR

Twee bronzen bellen. Tibet. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vier kopjes + drie schotels. Divers. Twee kopjes haarlijn, één kopje chip, één goed. Twee schotels haarlijn. Afmeting: 7, 5 -12,5 cm. In redelijk...

Antieke wandblaker
Resultaat: 300 EUR

Antieke bronzen wandblaker met daarin verwerkt een Chinees porseleinen schotel met kippen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, divers
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Zeven schotels + vijf kopjes. Eén Kantonese vaas en een vis-dekseldoos. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips bij schotels. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Resultaat: 325 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Lot borden (6x), Chinees/Japans
Resultaat: 80 EUR

Zes oude Chinese/Japanse porseleinen borden. Divers. Met bodemmerk. 19e - 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 27 cm. In goede staat.

3x Antieke Kantonese vazen
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Bovenranden gelijmd. Afmeting: H 25 - 26 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit: twee vazen + één bord. 20e Eeuw. Met bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 450 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen chicken cup met Familie Rose figuur in landschap, kip, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese kom met geel glazuur
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm.

Chinese drakenkom Ø 14 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk en console. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

6 Delen Chinees
Resultaat: 80 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels met peterselie decor, 19e eeuw, beide gelijmd. Drie 18e eeuwse borden, gelijmd of beschadigd. Eén kom met kraanvogel decor en bodemmerk, goed....

Chinese boeddha
Resultaat: 75 EUR

Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met restvergulding en swastika op borst. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

17e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen bord met herten in landschap decor. Met gecontourneerde omranding. Twee oude haarlijnen. Afmeting: Ø 22, 5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schaal Ø 33 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese kom met Chinese tekst en kostbaarheden decor. Afmeting: H 13 x Ø 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kop en schotel
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met floraal/kwartel en goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 43 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.

2x Familie Rose dekselpotten
Resultaat: 700 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese Kang Xi schotel Ø 37,7 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Glazuurschade midden kraanvogel + lichte randglazuurschade. Afmeting: Ø 37,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.

Trompetvormige vaas
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...

Lot oud/antiek Aziatica
Resultaat: 20 EUR

Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...

Chinese capucijner dekselvaas
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner dekselvaas met figuren/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee chips deksel gerestaureerd. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

4x Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit:(1) Dekselvaas met floraal decor. (2) Grote schaal met hert/vogel decor. (3) Bord met floraal/goud decor. (4) Bord met bloempot decor. Afmeting: 18 ...

Lot Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Lot divers Chinees porselein. Onder andere; gemberpotten, vaas en kopjes. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Satsuma lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.

Lot Kantonees porselein (7x)
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen oud/antiek Chinees/Kantonees porselein met figuren decor + bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met kippen in landschap decor. Beide chips. Afmeting: 5,5 x Ø 11,6 cm. In redelijke staat.

14x Antiek Japans Kutanie porselein
Resultaat: 60 EUR

Veertien delen antiek Japans Kutani porselein. Vaasjes et cetera. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Chinese chocolade kop met deksel + onderschotel
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop met onderschotel en deksel. Tuin decor. Chip + haarscheur in kop. Haarscheur in schotel. Afmeting: 14 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Beschadigingen/haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

2x Chinese cups
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

2x Chinese cups
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Grote Chinese Yixing dekselschaal met geritst decor, karakter tekens, bodemmerk en vogel op bloesemtak, Foo-honden koppen, rijstkoker decor. Afmeting: 16 x Ø 21 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes delen Chinees porselein, divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: kommen, kopjes, vaas. Twee delen goed, vier delen haarlijn of chip. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Beschadigd. Afmeting: 11 - 16 cm. In matig/redelijke staat.

Antiek Japans bord Ø 31 cm.
Resultaat: 40 EUR

Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees roodglazuur bord
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.

13x Chinese lepels
Resultaat: 50 EUR

Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

4x Chinese borden Ø 22 - Ø 23 cm
Resultaat: 600 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote Japanse octagonale porseleinen schaal met Familie Rose Geisha decor. Bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein, Quan Yin
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin's. 1x klein, goed. 1x groter, vingers beschadigd. Afmeting: H 9 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Zeer grote Chinese waaier
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote Chinese gesigneerde handbeschilderde waaier met spelende Chinese zotjes in landschap decor. 20e Eeuw. Enkele scheurtjes. Afmeting: 170 x 104 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en Foo-honden. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke Chinese benen penselenpot
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinese benen penselenpot met leeuwen decor. Bodemmerk met insect. Stukje bodem mist. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Acht stuks divers 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes + één maal schotel. Enkele chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...

Chinees porseleinen pompoen
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen pompoen met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: Ø 9,5 x 11 cm. In goede staat.

Oude Chinese hoofdbedekking
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinese hoofdbedekking met bont, pauwenveer, zijde, glas en jade? Afmeting: 28 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.

5 Delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaalt...

2x Antieke Chinese lakstempels
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese lakstempels. Paard + vis. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese sieradenkist
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese lakwerk sieradenkist met floraal/vogel decor. Met klapspiegel, grepen en beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 21 x 27 cm. In goede originele staat.

2x Schaduwbox (tempelgoden)
Resultaat: 100 EUR

Twee oude/antieke Chinese terracotta figuren in oude klederdracht. De houten schaduwboxen zijn van latere datum. Afmeting figuren: circa 25 cm. Afmeting boxen: 43 x 30 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 27 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met paradijsvogel in landschap decor. Ming. Eén gerestaureerde chip. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kan (Queng Lung)
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met deksel. Landschap met pagode decor. Chip deksel + haarlijn kan. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese Imari borden Ø 22 cm.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Alle met haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Chinees achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha's in de tuin met papegaai. Olieverf op glas. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha bij bloemenvaas. Olieverf op glas. Afmeting: H 51 x B 33 cm. In goede staat.

3-Delige Chinese miniset
Resultaat: 275 EUR

Chinese, drie-delige hardhouten miniset met karaktertekens. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.

Grote Chinese hocker
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinese hardhouten gestoken hocker met koppen, floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 83 x Ø 60 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

5x Antieke Japanse schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen schotels met diverse decors. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - Ø 38 cm. In goede staat.

2x Goud Imari schotel
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen sierschotels. Floraal et cetera. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 47 - Ø 48 cm. In redelijke staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 27 x Ø 17 cm. In goede staat.

Japanse Imair dekselvaas
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/vogel/goud decor. Deksel randschade + gat in bodem. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen bloempot met draak/wolken decor. Chips. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén chips bodemrand. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese kastkommen
Resultaat: 750 EUR

Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

6x Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/landschap decor. Drie goed, drie met chip en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 23 -24 cm. In redelijk/goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...