Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met landschap/figuren/pagodes en goud decor. Haarlijnen + minimale chips. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in landschap decor en zes tekens Kang Xy bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met flambé glazuur. In de kleuren rood-blauw. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse lotusvormige Chinees porseleinen dekselkom met floraal en goud decor. Afmeting: 12,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Dekselpot, Sung-stijl + Schaaltje, Cargo vondst, 18e eeuw + Celadon bolvaas + Bord, floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat...
Chinees porseleinen drakenschotel met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
Geknoopt collier van jadekralen, ø 7mm, met een grote fraai gesneden jadehanger versierd met leguanen op een vrucht, 68x35mm. lengte 55 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
Zeer grote Chinees porseleinen dekseldoos met rood glazuur en groene draken. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x 25 x 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas. Balustervorm. Met vogel/herten decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm.
Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In goede staat.
Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.
Achtkantige Chinees porseleinen celadon waterbak. Met draak decor. Afmeting: 4 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams Bont decor. Hollandse Familie. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt kopje. Met twijg/vlinder decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen tijgers. Handbeschilderd. Ongemerkt. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese kom met bruin-zwart glazuur, met bodemmerk. En een Chinese celadon vaas. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose armrust met kostbaarheden decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 5,6 cm. In goede staat.
Nepalees bronzen sculptuur. Figuur met kruik in deuropening. Circa 1900. Afmeting: 28 x 19 x 16 cm. In goede staat.
Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk. Haarscheuren + beschadigingen. Afmeting: H 8 x Ø 18,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese spekstenen boeddha op lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon jardiniere met groen craquele glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chip rand. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijke staat.
Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen chicken cup met Familie Rose figuur in landschap, kip, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit: twee vazen + één bord. 20e Eeuw. Met bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes met geisha's/tekst decor. In houten lijst. Afmeting: H 33 x B 19 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x 23 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal floraal/vlinder decor, met bodemmerk, goed. Eén maal met hoge voet, druivenranken, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese natuurstenen objecten. Bestaande uit; Stempel rood/grijs met tekens. Stempel met Foo-hond en tekens. Boeddha figuur met Foo-hond. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vleesschotel met Queng Lung landschap decor. Afmeting: 36,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Bovenranden gelijmd. Afmeting: H 25 - 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese/Japanse porseleinen borden. Divers. Met bodemmerk. 19e - 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 27 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Minimale chips bovenrand trekpot. Afmeting: 10 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...
Lot Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Zeven schotels + vijf kopjes. Eén Kantonese vaas en een vis-dekseldoos. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips bij schotels. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/landschap decor. Drie goed, drie met chip en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 23 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/tuin decor. Eén bord haarlijn + lichte randschades. Afmeting: 22,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi vaas met ruiters in landschap decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin/goud decor. Haarlijn in tuit. Deksel mist. Afmeting: 9 x 20 x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén chips bodemrand. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak en karper decor. Afmeting: H 18 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: Ø 18,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen schotel met figurendecors in tuin en Swastika decors. Geribbelde omranding. 18e Eeuw. Afmeting: 6 x Ø 23,5 cm. Gerestaureerd, in redelijk/goede staat.
Chinese republiek porseleinen wierookvaas met figuren/tekst decor + annotatie 1943. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese kraakporseleinen kom met floraal/vogel op rotsblok decor. Eén chip. Afmeting: H 8 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 11 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met goud/landschap/floraal decor. Twee schotels haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees roodglazuur porseleinen bord met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen bloempot met draak/wolken decor. Chips. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met landschap/pagode decor. Handvat gekrampt. Verder in goede staat. Afmeting: 13 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met draken/floraal decor. Bodemmerk. Met consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/vogel/goud decor. Deksel randschade + gat in bodem. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 27 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen sierschotels. Floraal et cetera. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 47 - Ø 48 cm. In redelijke staat.
Twee antieke grote Japanse porseleinen schotels. Eén maal blauw-wit landschap, haarlijn + chip. Eén maal floraal. Afmeting: Ø 46 - Ø 47 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse porseleinen schotels met diverse decors. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - Ø 38 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 49 cm. In redelijk goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden gerestaureerd (gekramd), één bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Twee maal 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit; schaal + bordje. Floraal en vogel decor. Afmeting: Ø 14 - 17,5 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige Japanse Imari porseleinen theeset met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Tablet, kop + schotel, theepot, melk/suikerset. Eén chip kopje. Afmeting: 7 - 20 cm. In re...