Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp (van Chinese vaas)
Resultaat: 170 EUR

Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Zeer grote 18e eeuwse Familie Rose kom Ø 29 cm.
Startprijs 250 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met landschap/figuren/pagodes en goud decor. Haarlijnen + minimale chips. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In redelijke staat.

2x Chinese bonsai bloembakken
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in landschap decor en zes tekens Kang Xy bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese bronzen wierookbrander
Resultaat: 350 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies
Startprijs 50 EUR

Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met flambé glazuur
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met flambé glazuur. In de kleuren rood-blauw. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese lotusvormige dekselkom
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse lotusvormige Chinees porseleinen dekselkom met floraal en goud decor. Afmeting: 12,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekselpot
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Dekselpot, Sung-stijl + Schaaltje, Cargo vondst, 18e eeuw + Celadon bolvaas + Bord, floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat...

Chinese drakenschotel Ø 22,3 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 100 EUR

Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.

Jade collier & hanger
Startprijs 250 EUR

Geknoopt collier van jadekralen, ø 7mm, met een grote fraai gesneden jadehanger versierd met leguanen op een vrucht, 68x35mm. lengte 55 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat

Chinese dekseldoos
Startprijs 2.000 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen dekseldoos met rood glazuur en groene draken. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x 25 x 26 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas. Balustervorm. Met vogel/herten decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese kom met geel glazuur
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm.

Chinese schoenvormige schaal
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kwispedoor
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24,5 cm.
Startprijs 750 EUR

Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Resultaat: 400 EUR

Achtkantige Chinees porseleinen celadon waterbak. Met draak decor. Afmeting: 4 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...

18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams Bont decor. Hollandse Familie. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Chinese waterpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kop
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt kopje. Met twijg/vlinder decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Twee grote Chinees porseleinen tijgers
Resultaat: 850 EUR

Twee grote Chinees porseleinen tijgers. Handbeschilderd. Ongemerkt. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese kom met bruin-zwart glazuur, met bodemmerk. En een Chinese celadon vaas. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose armrust
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose armrust met kostbaarheden decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 5,6 cm. In goede staat.

Nepalese bronzen sculptuur
Startprijs 700 EUR

Nepalees bronzen sculptuur. Figuur met kruik in deuropening. Circa 1900. Afmeting: 28 x 19 x 16 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

4x Chinees/Japans porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...

Chinese pijpvaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk. Haarscheuren + beschadigingen. Afmeting: H 8 x Ø 18,5 cm. In matige staat.

Chinese Blanc de Chine vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Antieke spekstenen boeddha
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Chinese spekstenen boeddha op lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon jardiniere
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon jardiniere met groen craquele glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chip rand. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese schotel Ø 38,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijke staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 450 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen chicken cup met Familie Rose figuur in landschap, kip, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen pot
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Startprijs 250 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese rolvaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit: twee vazen + één bord. 20e Eeuw. Met bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

6x Imari kop+schotels
Resultaat: 80 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Familie Rose plaquettes
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes met geisha's/tekst decor. In houten lijst. Afmeting: H 33 x B 19 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese potten
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...

Grote Chinese lachende boeddha
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x 23 x 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kwispedoor
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.

2x Chinese cups
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal floraal/vlinder decor, met bodemmerk, goed. Eén maal met hoge voet, druivenranken, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese natuurstenen objecten
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinese natuurstenen objecten. Bestaande uit; Stempel rood/grijs met tekens. Stempel met Foo-hond en tekens. Boeddha figuur met Foo-hond. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen vleesschotel met Queng Lung landschap decor. Afmeting: 36,5 x 30,5 cm. In goede staat.

3x Antieke Kantonese vazen
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Bovenranden gelijmd. Afmeting: H 25 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot borden (6x), Chinees/Japans
Resultaat: 80 EUR

Zes oude Chinese/Japanse porseleinen borden. Divers. Met bodemmerk. 19e - 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 27 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Minimale chips bovenrand trekpot. Afmeting: 10 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Resultaat: 325 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...

Lot Chinees porselein, divers
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Zeven schotels + vijf kopjes. Eén Kantonese vaas en een vis-dekseldoos. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips bij schotels. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.

6x Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/landschap decor. Drie goed, drie met chip en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 23 -24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese Queng Lung borden
Startprijs 175 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/tuin decor. Eén bord haarlijn + lichte randschades. Afmeting: 22,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kang Xi vaas
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi vaas met ruiters in landschap decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin/goud decor. Haarlijn in tuit. Deksel mist. Afmeting: 9 x 20 x Ø 11 cm. In redelijke staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam Chinees drakenbord Ø 17 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

5x Chinese kastkommen
Resultaat: 750 EUR

Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén chips bodemrand. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draak en karper decor. Afmeting: H 18 x Ø 19 cm. In goede staat.

Familie Rose bord
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: Ø 18,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Diepe Chinese schotel
Startprijs 250 EUR

Diepe Chinees porseleinen schotel met figurendecors in tuin en Swastika decors. Geribbelde omranding. 18e Eeuw. Afmeting: 6 x Ø 23,5 cm. Gerestaureerd, in redelijk/goede staat.

Familie Rose wierookvaas
Resultaat: 100 EUR

Chinese republiek porseleinen wierookvaas met figuren/tekst decor + annotatie 1943. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese schaal met roze-rood glazuur
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese kraakporseleinen kom
Resultaat: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese kraakporseleinen kom met floraal/vogel op rotsblok decor. Eén chip. Afmeting: H 8 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose trekpot
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 11 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

6x Imari kop + schotels
Startprijs 250 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met goud/landschap/floraal decor. Twee schotels haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinees roodglazuur bord
Resultaat: 850 EUR

Chinees roodglazuur porseleinen bord met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen bloempot met draak/wolken decor. Chips. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Imari trekpotje
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met landschap/pagode decor. Handvat gekrampt. Verder in goede staat. Afmeting: 13 x 18 x 11 cm. In goede staat.

2x Familie Rose dekselpotten
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met draken/floraal decor. Bodemmerk. Met consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.

Japanse Imair dekselvaas
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/vogel/goud decor. Deksel randschade + gat in bodem. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 27 x Ø 17 cm. In goede staat.

Imari vaas
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

2x Goud Imari schotel
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen sierschotels. Floraal et cetera. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 47 - Ø 48 cm. In redelijke staat.

2x Japanse schotel
Startprijs 100 EUR

Twee antieke grote Japanse porseleinen schotels. Eén maal blauw-wit landschap, haarlijn + chip. Eén maal floraal. Afmeting: Ø 46 - Ø 47 cm. In goede staat.

5x Antieke Japanse schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen schotels met diverse decors. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - Ø 38 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 49 cm. In redelijk goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Imari borden
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden gerestaureerd (gekramd), één bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Japanse kom + schotel
Resultaat: 600 EUR

Twee maal 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit; schaal + bordje. Floraal en vogel decor. Afmeting: Ø 14 - 17,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse theeset, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke vijf-delige Japanse Imari porseleinen theeset met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Tablet, kop + schotel, theepot, melk/suikerset. Eén chip kopje. Afmeting: 7 - 20 cm. In re...