Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...
Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal klein met geisha's in tuin decor, beschadigd. Eén maal groot, gecontourneerd, met jagers te paard in landschap decor, chip gelijmd + haarli...
Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Drie borden gerestaureerd en één met haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees bewerkte messing waterketel met floraal gegraveerde decors en karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met floraal decor. Deksels mogelijk niet origineel. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 10 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen jardiniere met lichtgroen craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 24,5 x 16 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee borden met floraal + swastika decor. En een vleesschaal met landschap decor, één chip. Afmeting: 23,5 - 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met messing voet en bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere; kommen + schotels. Eén kom goed, rest haarlijn of beschadiging. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie stuks drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geel glazuur en floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee zeer gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose kommen met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén bakfout rand. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 27 x Ø 20 cm. Beide deksels gelijmd. Verder in goede staat.
Twee grote zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Vierkant met rondom figuren in landschap decor. Lichte randglazuur schades + chip. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Slijtage. Afmeting: H 21 cm. Verder in goede staat.
Twee Chinees porseleinen trompet vazen met floraal/kostbaarheden decor. Bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.
Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat
19e Eeuws Chinees stenen hoofd van monnik of boeddha. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees zijden handwerkkleed met vele zotjes in landschap decor. Afmeting: 137 x 137 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit; Theepot met figuren in tuin decor + bodemmerk. Twee Familie Rose koppen met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede ...
Grote antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas met pioenrozen/figuren decor op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/kraanvogel/vlinder decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met riviergezicht/boten/huizen decor. Drie schotels goed. Eén maal haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 4,5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen celadon bord met floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor en bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang du Boeuf kleurig bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen paarden. Afmeting: 11,7 x 16 x 4 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 11 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in wolken decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Eén maal octagonaal met figuren decor + bodemmerk. En twee met roze glazuur + bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede sta...