Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadonvaas
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese Sang de Boeuf vaas
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinese terracotta vaas met vogel/ringen decor. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen Quang Yin
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem in de wolken en met vaas en zegel op rug. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen Quan Yin
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin met scepter en zegel op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel Ø 38,4 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 500 EUR

Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom draken/floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 21cm. In goede staat.

Grote Chinese schaal Ø 33 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese kom met Chinese tekst en kostbaarheden decor. Afmeting: H 13 x Ø 33 cm. In goede staat.

2x Chinese of Japanse stapeldozen
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen stapeldozen met bamboeblad decor. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Kang Xi borden
Resultaat: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal klein met geisha's in tuin decor, beschadigd. Eén maal groot, gecontourneerd, met jagers te paard in landschap decor, chip gelijmd + haarli...

2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi borden Ø 24,2 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 16,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese lampenvoet
Resultaat: 180 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen lampenvoet met vergulde bronzen armaturen. Familie Rose, floraal/vogel decor. Afmeting: 83 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Chinese lamp
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Sung-stijl
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met paradijsvogels in wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 14 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met vleermuizen/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met paradijsvogel/Chinese karaktertekens decor. Voet verstevigd met koperrand, chips bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese kop + schotels
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Eén schotel goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of chips. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

4x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor en gecontourneerde omranding. Eén schotel goed, alle kopjes haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinese kom
Resultaat: 225 EUR

Gemerkte Chinees porseleinen kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinese borden Ø 15,3 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese Kang Xi schotel Ø 26,8 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met jagers te paard in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Bodemmerk. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.,

Grote Chinese sierschotel Ø 40,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw-witte sierschotel met figuren/floraal/tekst decor. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.

7x Familie Rose porselein
Startprijs 50 EUR

Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.

Chinees celadon waterbakje
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon waterbak met grijs-bruin craquele glazuur. Afmeting: 6,5 x 12 x 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Resultaat: 250 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/...

Chinese wierookbrander
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 14 x Ø 13 cm. In goede staat.

17e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen bord met herten in landschap decor. Met gecontourneerde omranding. Twee oude haarlijnen. Afmeting: Ø 22, 5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Republiek vaas
Startprijs 250 EUR

Antieke gedateerde Chinees porseleinen Republiek vaas met figuren/gedicht decor. Anno 1924. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (10x)
Startprijs 70 EUR

10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...

Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas Ø 57,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.

Chinees bord in Sung-stijl Ø 21cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met creme-kleurig floraal reliëf en goudrand. Sung-stijl. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

4x Chinese borden Ø 21- Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Twee goed, twee beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vierkante celadon vaas
Startprijs 600 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese gele schaal
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen schaal met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.

3x Chinese borden Ø 23 - Ø 24,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...

2x Chinese cup op voet
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 120 EUR

Zeven stuks diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Onder andere: Kang Xi, enkele met bodemmerk. Drie schotels haarlijn, waarvan twee ook met chip. Afmeting: Ø 9,5 - Ø 11 cm. In redelij...

Chinese kom
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met metaal-kleurig iriserend glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 600 EUR

Grote octagonale Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decor, floraal, figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Chinese vaas met oren
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en lichtblauw celadon glazuur. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Drie stuks gelijmd. Eén gerestaureerd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige toestand.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Lot Kantonees porselein
Startprijs 300 EUR

Lot oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Tien stuks krijgers en andere figuren decors. Met bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 34,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met zwart craquele glazuur en draak decor. Sung-stijl. Afmeting: H 30 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese flesvaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen flesvaas met grijs glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 325 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...

Chinese boeddha
Resultaat: 75 EUR

Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met restvergulding en swastika op borst. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 75 EUR

Oosterse bronzen boeddha in lotushouding met scepter. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese keizerlijke figuren
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken keizerlijke figuren. Paar hoogwaardigheidsbekleders. 19e Eeuw. Originele vergulding en polychromie. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinese tempelwachters met polychromie. Eén maal terracotta met vergulding. Eén maal houtgestoken. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese tempel figuren
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Chinese tempel figuren. Gepolychromeerd + verguld. Eén figuur met karaktertekens en tekst. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tempelwachter
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken vergulde + gepolychromeerde tempelwachter. 19e Eeuw. Beschadiging aan stoel. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees gestoken keizerlijk figuur
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees houtgestoken gepolychromeerd keizerlijk figuur op zetel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese figuren
Startprijs 250 EUR

Twee antieke houtgestoken gepolychromeerde Chinese figuren. 19e Eeuw. Eén maal tempelwachter met vergulding en karaktertekens. Eén maal boeddha. Afmeting: H 21 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese tempelhonden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese altaar figuren
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinese houtgesneden altaar figuren. Eén maal Quan Yin met hert. Eén maal Chinese god met vogel, beschadigd. Afmeting: 34 - 37 cm In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese tempelwachter
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter met Foo-honden en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese keizer
Startprijs 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese keizer/hoogwaardigheidsbekleder met bladgoud, rest polychromie en Chinese tekens. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tempelwachter
Resultaat: 125 EUR

Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter met karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tempelwachter
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Eén arm los er bij. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3x Chinese tempel figuren
Startprijs 300 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolychromeerd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.

2x Chinees, divers
Resultaat: 80 EUR

Twee delen antiek China. 19e Eeuw. Bestaande uit: Houtgesneden mal met handvat, schildpad + floraal. En een gesigneerde aquarel met keizer en figuren. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.

Chinese keizer
Resultaat: 125 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese houtgesneden keizer met echt haar en restvergulding. Gepolychromeerd. Eén hand mist. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese tempel figuren
Startprijs 400 EUR

Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese keizer
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese houtgestoken keizer/hoogwaardigheidsbekleder met vergulding en polychromie. Met tekst op basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese figuren
Startprijs 400 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...

Antieke Quan Yin
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Eén hand mist. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Startprijs 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken figuren met bladgoud en rest polychromie. Krijgers. Zwaarden missen. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.

3x Antieke boeddha's
Startprijs 500 EUR

Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...

Antiek Chinees keizerfiguur
Startprijs 500 EUR

Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Oude Tibetaanse boeddha
Startprijs 80 EUR

Oude Tibetaanse vergulde houten boeddha. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen pattipan met floraal reliëf. Afmeting: 17 x 10 x 2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas met pioenrozen/figuren decor op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Delftse Fayence borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Eén gemerkt. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kandelaar
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinese tinnen kandelaar met draken en lotusbloem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Kleine antieke Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee kleine antieke Chinees porseleinen vazen met wit craquelé glazuur en opgewerkt bruin floraal decor. Afmeting: H 11,2 cm. In goede staat.

Familie Rose waterbak
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose waterbak met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen lachende Boedha met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-kleurig glazuur. Afmeting: H 10,3 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas met oren
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en lichtbruin celadon glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

3x Chinese kopjes
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Eén maal octagonaal met figuren decor + bodemmerk. En twee met roze glazuur + bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede sta...

3x Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit; Theepot met figuren in tuin decor + bodemmerk. Twee Familie Rose koppen met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede ...

2x Kang Xi borden
Startprijs 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal landschap met coulissen/figuren decor, en gecontourneerde omranding, gelijmd. Eén maal coulissen/peterselie decor, chip. Afmeting: Ø ...

Chinese wierookbrander
Startprijs 300 EUR

Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

3x Antieke borden (China/Japan)
Startprijs 150 EUR

Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord met bloempot decor + bod...

Chinees drakenbord
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.