Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese inktsteen in houder
Startprijs 200 EUR

Chinese bewerkte inktsteen in houten houder. Afmeting: 4 x 15 x 11,5 cm. In goede staat.

3x Drie-delige Chinese Familie Rose kop en schotels
Resultaat: 700 EUR

Drie stuks drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geel glazuur en floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselpotten
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken/tekst decor. Eén maal floraal/symbolen decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.

9x Japans/Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met krijger/paard decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinees karper-bord
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen groen celadon bord met karper decor. Bord gekarteld. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloesem/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

2x Chinese rolvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen rolvazen met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Startprijs 150 EUR

9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vogel/goud decor. Eén bord gelijmd, één bord chip, drie borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees rood diep bord
Startprijs 200 EUR

Diep Chinees rood-glazuur bord met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x Ø 19 cm. In goede staat.

5x Snijwerk
Startprijs 150 EUR

Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.

3x Antieke altaarstukken
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Chinees vergulde houtgesneden altaarstukken. Floraal + figuren decor. Afmeting: 22 - 41 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselpot
Startprijs 600 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Chip deksel. Afmeting: H 44 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselvaas
Resultaat: 650 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Met vier tekens bodemmerk. Haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselpot
Startprijs 550 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en Foo hond. Deksel gerestaureerd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese waterpot
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen celadon glazuur en spelende Foo-honden. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met Familie Rose floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

2x Chinese Cargo borden
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. Cargo. 16e - 17e Eeuwse stijl. Afmeting: 18 - Ø 20,7 cm. In goede staat.

3x Japanse Imari kommen
Startprijs 150 EUR

Drie zeldzame Imari octagonale porseleinen kommen met landschap/paradijsvogel decor. Circa 1800. Twee kopjes haarlijnen, één kopje gaaf. Afmeting: 6,5 - 11,3 cm. In redelijke/goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Kantonese vaas met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Startprijs 350 EUR

Kleine Chinese Yixing theepot met floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit!! Afmeting: 6 x 12 x 8 cm. In goede staat.

10x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere; kommen + schotels. Eén kom goed, rest haarlijn of beschadiging. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese blauwe koppen
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Imari dekselterrine
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari dekselterrine met berglandschap/haven decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose terrine
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal decor. Haarlijn deksel + minimale chip. Afmeting: H 13 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 850 EUR

Zeer gedetailleerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met vijver/eenden/figuren in wolken/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 250 EUR

Zeven stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotels. Divers. Diverse chips/haarlijnen. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In matig/redelijke staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met craquelé glazuur. Met geisha decor. Bodemmerk. Circa 1900. Eén minimale chip. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,7 cm.
Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert en floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen schaal met grijs glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 150 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/dorp/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Klein Chinees vaasje
Resultaat: 75 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas. Met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Yixing schotel Ø 16,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinese Yixing schotel met origineel handgeschilderd floraal decor van pioenrozen. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese chicken-cup
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met medaillons en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. Eén maal craquele glazuur met mat zwarte draak in de wolken. En een grijs-blauw geglazuurde bolvaas. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese munten
Resultaat: 130 EUR

Twee oude Chinese munten. Eén met oldtimer, één met vier Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 4 - 4,5 cm. In goede staat.

Chinese kraagvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in wolken decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

5x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kop + schotel, 18e eeuw, goed. Papbord, Familie Rose, chip + haarlijn. Familie Rose bord met tuin decor, 18e eeuw, gelijmd. Familie Rose bord met ki...

2x Chinese kopjes
Resultaat: 120 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met rood glazuur en goudkleurig reliëf decor. Floraal/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.

5x Chinese kop + schotels
Resultaat: 2.750 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Onder andere: Set van vier, floraal + bodemmerk en één maal divers, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 4 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 900 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen hexagonale kop en schotels met landschappen/coulissen decor. Met bodemmerk. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 x 11 x 11,5 cm. In goede staat.

2x Familie Rose kommen
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

6 Delen Chinees
Resultaat: 80 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels met peterselie decor, 19e eeuw, beide gelijmd. Drie 18e eeuwse borden, gelijmd of beschadigd. Eén kom met kraanvogel decor en bodemmerk, goed....

4 Delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Twee kopjes met karaktertekens/figuren decor, bloempotje met landschap decor (haarscheur), vaasje met vleermuis decor + zes tekens bodemmerk. Afmeti...

Chinese celadon oorvaas
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquele glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met messing voet en bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas met karper decor
Resultaat: 1.000 EUR

Grote blauwe Chinees porseleinen vaas met karper en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Gesigneerde Chinese Peking glazen vaas
Resultaat: 950 EUR

Gesigneerde Chinese Peking glazen vaas met kostbaarheden, insecten, vogels en karaktertekens decor. Eén chip. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Yong Zhen schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Yong Zhen schotel met bloesemtakken/sprinkhaan/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

4x Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 500 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen octogonale Kang Xi kop en schotels. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x 12 x 12 cm. Verder in goede staat.

2x Yong Zheng kop en schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Yong Zheng. Met floraal/figuren decor. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11 cm. Verder in goede staat.

2x Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal + Foo-hondenkoppen decor. Afmeting: H 36 x Ø 17 cm. In goede staat.

Kantonese schaal
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese opengewerkte schaal met fruit/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: 13 x 25 x 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur en floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 15,2 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zeldzaam antiek fijn gedecoreerde Chinees porseleinen schotel met bergdorp/vleermuizen/karakter tekens decor. Met goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse of Chinese pijpvazen, 1900
Startprijs 250 EUR

Twee antieke porseleinen Japanse of Chinese pijpvazen met mat bruin glazuur en floraal decor. Op houtgestoken consoles. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees/Japans bronzen figuur
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Chinees of Japans bronzen figuur. Boogschutter. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...

Chinese theepot
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden met floraal decor. Met gecontourneerde omranding. Enkele chips. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kop en schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel in bloemvorm met celadon glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

Grote antieke schotel Ø 33,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 400 EUR

Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 17,7 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik/bloemen decor. Voorzien van rood glazuur. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 800 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,2 cm,
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met waterpartij/kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 21,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theepot
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 14 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk en console. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Bodemmerk. Afmeting: 22 x 9 x 9 cm. In goede staat.

5x Antiek Chinees tin
Startprijs 150 EUR

Vijf delen antiek Chinees tin. Circa 1900. Bestaande uit: tablet, twee stapeldozen (beschadigd) en twee vaasjes. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken in wolken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen basement
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen basement met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Startprijs 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antieke liggende boeddha
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese spiegels
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 20 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom in lotusbloem vorm met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

6x Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese porseleinen lepels
Startprijs 300 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose soeplepels met floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: L 12,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Resultaat: 160 EUR

Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.

5x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Eén capucijner Familie Rose kom, één chip. Vier maal 18e eeuwse Chinese borden, divers. Onder andere; koekoek in 't huisje, drie beschadigd/haarscheuren. A...

3x Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee borden met floraal + swastika decor. En een vleesschaal met landschap decor, één chip. Afmeting: 23,5 - 27,5 cm. In goede staat.