Anton van der Vet, 1950. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met kersen, porselein, tin en glas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Wim Meijer. 1980. Kermis met figuren in Apeldoorn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hans Richard Volkmann. 1860 - 1927. Landschap met korenveld. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 97 cm. In goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.
H.F. de Grijs. 1866 - 1933. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 23 x B 40 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. Onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
G. Macintosh, 1883. Engelse School. Interieur met figuren en gans op tafel. Titel: 'In doubt'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Jo Weijers. 1900 - 1992. Stilleven met bloempot en Chinese schotel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram Jan.Tibbe Borne Circa 1900. Paardenwagen met boerenstel terug van kerk uit Borne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Jan van Rhijnen. Plasgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.