H. Meester, 1918. Oude man met cello. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Willem Steelink. 1856- 1928. Herder met zijn schapen in landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 45 cm. In goede staat.
Willem Witjens. 1884 - 1962. Boerderij te Delden. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Egnar. Tweede helft 20e eeuw. Vos in besneeuwd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Poezen stilleven. Naar Henriëtte Ronner. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A.C. Rosemeier. 1888 - 1992. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 60 cm. In goede staat.
Soren Christian Bjulf 1890-1958 . Circa 1930. Deense vismarkt in de stad Kopenhagen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 96 cm. In goede staat.
Willem de Zwart. 1867 - 1957. Veemarkt in dorp. No. 66. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Interieur met figuren, kind en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisjesportret. Met antieke Italiaanse vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
J.A. Hesterman. 1877 - 1955. Hollands stadsgezicht met gracht, boten en vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Landschap met hooischuur en plaggenhut bij sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.