J.H. Limpert. 1858 - 1938. Duitse School. Polderlandschap met herder en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 65 cm. In goede staat.
Atelier P. Egmond. 1864 - 1908. Rechts boven signatuur. Twee kalveren in weiland. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met emaille kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 10 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 10,5 cm. In goede staat.
J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Pendant. Italiaanse School. Roma 1877. Gesigneerd M.C. Eis, M. Geis? Italiaanse landwerker + Italiaanse vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Moeder met traan bij kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse miniatuurschilderijen op metaal. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 6,5 x B 15 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Schepen op de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Romaanse kerk op heuvel bij meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 125 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Heren bij paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Soldaat gooit hond uit de keuken. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 16 cm. In redelijke staat.
H.F. de Grijs. 1866 - 1933. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 23 x B 40 cm. In goede staat.
Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram IZ. 19e Eeuw. Gevangene wordt gevoed bij kaarslicht door zijn dochter. schilderij is geschilderd na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero. Olieverf op paneel. Krimpnaad in paneel. Af...
R. Rounikor? 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Corneille 1959. 1922 - 2010. Nr. 78/200. Titel: Charlie Parker. Lithografie op papier. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Corneille, 1997. 1922 - 2010. Slang, kat en mens. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
Anton Doll. 1826 - 1887. Duitse School. Duits landschap, panoramisch met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 21,5 cm. In goede staat.
Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.
K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Hollands rivierlandschap met vissers en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Hollands riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 55 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Panorama met dorp en koeien in de wei. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 16 x B 23 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 69/199. Mogelijke nadruk. Naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Hans Wacker-Elsen. 1868 - 1958. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boer op akker met ploeg en paardenspan. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 52 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
A. Verwey? Circa 1900. Paardendrenkplaats bij ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesische School. Oosters bergdorp. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. Uitgave Andy Mouse 1986. Mogelijke latere nadruk. Muis met bril. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 152/199. Mogelijke nadruk. Naakte dame op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Circa 1930. Vee langs de rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landschap met hooiwagen en werkende boeren. Olieverf op linnen (op paneel). Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.
N. Simon. Circa 1900. Romantisch paar in park. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In matig/redelijke staat.
Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Grun. Mogelijk J.A. Grun. 1868 - 1934. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18,5 cm. In goede staat.