Hidde Bouman, Almelo. Kleurrijk geabstraheerd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, en 1936. Duitse School. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Grote antieke ets. Circa 1920. Plaats langs rivier. Vochtvlekken. Afmeting: H 48 x B 70 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met kreeft et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 79 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Bosgezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in 18e eeuws interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Walraven. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met herder en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.
Posthuma. 19e Eeuw. Hollandse School. Poldergezicht met vissers bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Raphaël de Buck. 1902 - 1986. Belgische School. Damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In goede staat.
Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1990. Abstract landschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 81 x B 101 cm. In goede staat.
Alya Brink. Titel: Roma. Terme de cascalla. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Louis Apol. Circa 1900. Hollands wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
P. Peters. Circa 1900. Hollands wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Monogram P.J.H. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 10,5 cm. In goede staat.
J. Knip. Circa 1930. Boerenhuis bij sloot in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee ongesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Eén maal lithografie nr. 221/250, Mokum Red, 1994. Eén maal lithografie nr. 174/250, a Bellona, 1999. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Altink. 1885 - 1971. Winschoterdiep. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.
C.J.M. 1901. Zandpad met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Stadsgezicht met vrouw in achtertuin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.
Verso G. Verschoor. 't Harde. Landschap met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J. van Dijk. Circa 1950. Hollands riviergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Strandgezicht met platbodems en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Jern. de Bruyne. Circa 1900. Naakte vrouw met zwaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgisch School. Paarden bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...
Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
Hoshyar Rasheed (Irak). Titel: Trujillo. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Hoshyar Rasheed (Irak). 2001. Titel: Het rode liedje. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Herman Rijkelijkhuijzen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Vier Twentse werken. (1) Wapen van familie van Heeckeren Twickel, aquarel. (2) Trouw oorkonde 1924, Blijdenstein en Scholten Enschede, calligrafie. (3) Aquarel, floraal met spreuk, circa 1906, monogra...
G.H. Göbell, 1830. 1786 - 1833. Landschap met boerderij en figuur met hond. Sepia op papier. Op achterzijde staat vermeld gezicht op Rijssen. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.
Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.
Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.