Antiek marmeren buste. Ongesigneerd. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Antieke gipsen terracotta gepatineerde buste van Beethoven. Circa 1900. Gesigneerd Corsati. Kleine beschadigingen. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Amor en engel met duiven. Gesigneerd; Moreau. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 30 cm. Eén restauratie sokkel. In goede staat.
Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde compositie metalen Amor op houten sokkel. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
19e Eeuws albast gesneden reliëf. Tuinfeest met vele figuren in dorp. Eén figuur chip. Afmeting: 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.