Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...
Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met figuren in coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop en schotels met druivenranken decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 - Ø 9 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gelobd model versierd met gedreven familiewapen, geplaatst op een ovale voet en voorzien van grepen uit 2 staande leeuwen die een kroon dragen. MT.: R.Huizinga, ...
Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Antieke Franse bronzen Charles Dix portaalklok met waterval automaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Automaat, draai naar glazen spiraal niet. Eén pootje niet origineel....
Gave 19e eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën en landschap intarsia op deksel. Speelt mooi en heeft gave kam. Afmeting: 17 x 44 x 24 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 585/000. met diamant. Een fijn vierkant geschakeld collier met in het midden een breed verlopend stuk gemaakt uit bewerkt geruwd goud met in een V-Vorm een briljant geslepe...
Zilveren koffieservies, 4 delig, 800/000, met een koffie en theekan, een melkkan en suikerbak, rond gecontourneerd Biedermeier model, geplaatst op een gecontourneerde voet en voorzien van benen grepen...
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Pronkbuffet uit massief eiken, Vlaanderen 1870. Zijkanten met geborste panelen, bovengedeelte gedragen met muzikantfiguren. Onder met breugeliaanse voorstelling. 198x150x62cm. In goede staat
19e Eeuwse Franse boulle pendule. Religieus. Met schildpad en koper-inleg, zijkanten restbeschildering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke Franse vernikkelde molenpendule met halfuur-slag en molen automaat. wieken bewegen, Slinger mist. Circa 1890. Afmeting: 43 cm. Verder in goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met boeken, ranken en putti. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Eén kopje chip, één kopje haarlijn, twee schotels haarlijn, één schotel chip. Afmeting...
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Antieke bureauset met bronzen reebok + inktpotten en marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 35 x 22 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuur decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 23 cm. In goede staat.