Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden collier
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden collier, 585/000. Collier met een gepunnikte schakel, ø 3,5mm, en voorzien van een grote sierlijke karabijnhaak. 43 cm. ca 14,5 gram. Nieuw

A.J. Zwart, de Peel
Resultaat: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien
Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boeren schuren met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Schelpenvisser Katwijk
Resultaat: 500 EUR

Louis Hartz, 12869-1935. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878-1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Riviergezicht met vele zeilboten
Resultaat: 500 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.

Paul Arntzenius, Strandjutten te paard
Resultaat: 500 EUR

Paul Arntzenius. 1883 - 1965. Strandjutten te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 23 cm. In goede staat.

J. Tielemans, Hondenportret
Resultaat: 500 EUR

J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Empire lamp
Resultaat: 500 EUR

Laat 19e eeuwse vergulde messing Empire-stijl plafondlamp met Griekse vrouw, kroon en hoornen des overvloeds. Afmeting: 80 x Ø 55 cm. In goede staat.

4x Dinky Toys
Resultaat: 500 EUR

Vier diverse Engelse Dinky Toys in originele doos. Onder meer: Breakdown Lorry 430. Pressure Refueller 642. Articulated Lorry 409. Pullmore Car Transporter 982. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede sta...

Noten vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse notenhouten historisme Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen, zijkanten met facet geslepen glas. Opstand mist. Circa 1880. Afmeting: 146 x 83 x 46 cm. In goede staat.

Antiek Duits secretaire
Resultaat: 500 EUR

Antiek Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met wortelnoten binnenleven en bandintarsia. Circa 1880. Afmeting: 200 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.

1-deurs vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.

Kapitale Clement Massier vaas, 1910
Resultaat: 500 EUR

Kapitale keramieken Jugendstil vaas. Gesigneerd Clément Massier. Juan, Bolfe. Met goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Beide schotels minimale chip. Afmeting; Ø 28,5 cm. In goede staat.

6x Capucijne kop + schotels
Resultaat: 500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels. Floraal decor. Eén kop gelijmd, rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

6 Chinese kop en schotels
Resultaat: 500 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/figuren decor. Vier kopjes minimale chip. Twee kopjes haarlijn. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Minimale schilfer mogelijk. ...

Chinese dekselvaas
Resultaat: 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Staart Foo-hond licht beschadigd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3 Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 500 EUR

Drie zeldzame Chinees porseleinen kopjes met draken/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 7,6 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Resultaat: 500 EUR

Chinese celadon pot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Bronzen Naga boeddha
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinese bronzen boeddha op draken-console. Naga boeddha. Afmeting: 61 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Chinese Imari Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Eén minimale randschilfer. Afmeting; 7 38 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/goud decor. Gecontourneerd. Chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.