Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar, kraantjeskan met atlas. Circa 1820. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden tafel met Arabisch figuur met tulband. Circa 1870. Lichte beschadigingen. Afmeting: 93 x 34 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoedendoos met bronzen sluitwerk. Afmeting: 25 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met lade + schuifbladen. Circa 1920. Afmeting: 78 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat
Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoor tafel met balustervormige poten. Afmeting: 62 x 74 x 84 cm. In goede staat.
Mahonie Jugendstil bijzettafel. Circa 1910. Afmeting: 60 x 75 x 50 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist op slede poten. Slot beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 63 x 56 x 114 cm.
Oude Barok-stijl bruin lederen armleunstoel + voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 76 x 70 cm. In goede staat.
Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.