Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse koeien-oog wandklok met parelmoer inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws uurwerk van een Friese staartklok. Met maanstand + datum aanduiding. Met gewichten. Functie niet getest. Afmeting: 41 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Adam en Eva bij appelboom met slang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Knauf Zeit. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Hans Lenteman. 1876 - 1953. Hollands dorp langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits Thuringen porseleinen figuur. Toreador. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.