Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en grote 4-spant houtgestoken poot. Circa 1850. Afmeting: 78 x 112 x 154 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met kruisvoet. Afmeting: 188 x 154 x 58 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Groot lot vingerhoeden, met 9 zilveren modellen en één model uit celluloid met een geelgouden randje. Zilver totaal ca. 38 gram. In diverse gehaltes. In redelijk goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Cassette met zilveren lepels, 833/000, bestaande uit 12 theelepels, een suiker- en theeschep, versierd met een getorste steel bekroond met een octagonaal vormige aanzet met knop. 11-13,5cm. totaal ca ...
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok 3 gewichter met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.