Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gemberpot
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Bovenrand schade. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 14,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met Kang Xi/kostbaarheden decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

2x Japanse kraagvazen
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Bakfout. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

4x Oosters brons
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees geglazuurde terracotta vaas met paradijsvogel/floraal decor. Chip bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

10x Chinese Familie Rose borden Ø 21 cm.
Resultaat: 275 EUR

Tien antieke Chinese porseleinen Familie Rose decor borden. Twee borden chips, rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.

2 Antieke Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese gebedsketting
Resultaat: 130 EUR

Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 10.000 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Amsterdams Bont kom, chip/haarlijn. Capucijne kom, goed. Blauw-witte pot, haarscheur. Imari cup, haarscheur. Amsterdams Bont cup, haarscheur. Afmeting: Ø 7...

Chinese celadon pot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kang Xi schotels
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal/roofvogel decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Drie schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

twee oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. 20e Eeuw. 1x Panda's op zijde, handarbeid, geen schildering, afmeting: H 26 x B 25 cm. 1x Geschilderd landschap met figuren, Oost-Indische inkt op papier, vochtvlekk...

2x Chinese vazen op sokkels
Resultaat: 110 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met Sang de Boeuf glazuur. Op houtgestoken consoles gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

4x Chinese olielamp
Resultaat: 110 EUR

Vier Chinees porseleinen olielampen met messing monturen. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Oude Chinese tea-brick
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese tea-brick met tempel voorstelling en karaktertekens. Afmeting: 23,5 x 19 x 3 cm. In goede staat.

2 Chinese schenkkannen
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Waarvan één met bovenrand schade. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén blauw-wit vaasje met floraal decor + bodemmerk (bloemvorm). En een Chinese créme-kleurige porseleinen cup met opgewerkt floraal decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede st...

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 750 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x zwart/bruine kom met bodemmerk. 1x wit porseleinen vaas met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 22 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

3 Delen jade
Resultaat: 100 EUR

Drie delen Chinees jade. Bestaande uit: Twee armbanden + één ring. Afmeting: 3 - 7,5 cm. In goede staat.

6 Delen jade
Startprijs 100 EUR

Zes delen Chinees jade. Bestaande uit: Eén amulet, drie gespen, lakstempel en een scepter. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

Drie Chinese chicken cups
Resultaat: 140 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen chicken cups. Alle haarlijn. Afmeting: Ø 6,3 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese bolvaas
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen bolvaas met paradijsvogel/perzik decor. Op console. Afmeting: 7 x Ø 9 cm. In goede staat.

Quan Yin figuur
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinese spekstenen figuur, Quanyin, op console. 31 cm. 20e eeuw. In goede staat

2x Chinese spekstenen sculpturen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen figuren. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Satsuma vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met goud decor + Japanse portretten. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met originele porseleinen console. Krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Hals vaas gerestaureerd. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

Chinese wijnschenker
Startprijs 100 EUR

Chinese bronskleurige metalen rituele wijnschenker met symbolen. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2x Spekstenen sculpturen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Chinese fijn gesneden spekstenen Foo-honden op basement. Enkele chips. Afmeting: ..?. In redelijk/goede staat.

Chinees blauw met wite vaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen octagonale vaas met florale decors en insecten. 29 cm. In goede staat

Chinese pot
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 200 EUR

Flesvormige Chinees porseleinen vaas met rondom landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees sabel
Resultaat: 425 EUR

Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

2x Boeddha
Resultaat: 140 EUR

2x Boeddha. Bestaande uit: Eén kleine Chinese vergulde bronzen boeddha en één koperen boeddha. Beide 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Chinese spiegel
Startprijs 100 EUR

Metalen Chinese spiegel, één zijde glad, andere zijde voorzien van dieren reliëf. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Chinese standaard met medaillon
Resultaat: 50 EUR

Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes
Resultaat: 275 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/floraal decor. Yung Chen. Afmeting: Ø 7,6 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur van speksteen
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Chinese uit speksteen gesneden figuur staande op een draak. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen tafellamp
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tafellamp met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

4x Chinees steengoed
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees steengoed. 3x Vaas. 1x Zalfpot. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop+schotels
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse bodemmerken. Floraal/figuren/coulissen decor. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rode kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinese kandelaar
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 3.500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese Geisha van mineralen
Startprijs 60 EUR

Chinese Geisha van mineralen, geplaatst op houten sokkel. Beschadigingen. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 21,6 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met draken in zee decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek Chinees miniatuur porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee kommen, drie borden en één schaal. Chips. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.

5x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 190 EUR

Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Chinese chicken-cup
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

4 kop en schotels chinees.
Startprijs 250 EUR

Lot Chinees porselein met 4 koppen en 3 schotels. 18e-19e eeuw. Een chip en/of haarlijn, 1 kopje goed. 6,3-12cm. In redelijke staat

Chine de Commande bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Chine de Commande bord met figuren decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Antieke Japanse spiegel
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse plated messing spiegel met paradijsvogel + tekst. Circa 1900. Afmeting: 29 x 18 x 0,7 cm. In goede staat.

Japans bronzen wandfiguur
Startprijs 240 EUR

Zware 19e eeuwse Japanse bronzen wandfiguur, paradijsvogels op rots. Afmeting: 38 x 26 x 14 cm. In goede staat.

Chinese roodlak snuffbottle
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese roodlak snuffbottle met draken decor. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne trekpot
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Meyi cloisonné trekpot met floraal/vlinder/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.

3x Japanse sierschotels Ø 30 - 31 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Japans porseleinen sierschotels met bodemmerken. Circa 1900. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kop + schotel, 18e eeuw, goed. Papbord, Familie Rose, chip + haarlijn. Familie Rose bord met tuin decor, 18e eeuw, gelijmd. Familie Rose bord met ki...

Chinese celadon schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinese porseleinen celadon schotel met floraal/karakter tekens decor. Afmeting: H 5 x Ø 28,5 cm. In goede staat..

4-Delige Chinese stapeldoos
Resultaat: 120 EUR

Vier-delige Chinees porseleinen stapeldoos met figuren/floraal decor. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.

Draken vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees celadon
Startprijs 300 EUR

Drie delen Chinees celadon porselein. 1x kom, 1x schaal, 1x bolvaas. Afmeting: 6,5 - 13,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met wit glazuur en Foo-hond decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselen vaas met figuren/herten/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Kantonese dekselkom Ø 17 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselkom met figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.

5x Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord goed. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Satsuma boedha blauw haar
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Satsuma Boedha
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen bloem-vormige celadon schaal. Afmeting: 4,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met figuren in landschap decor. 1x Schaal met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Familie Rose schotel Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Resultaat: 90 EUR

Antieke Japanse Satsuma Boedha. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinese kalebas vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kalebas vaas met vogel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

8 Chinees porseleinen kopjes
Startprijs 80 EUR

Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese oorvaas
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met paars-rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Resultaat: 160 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit gelijmd. Afmeting: H 6 cm. In redelijke staat.

Chinees Sung kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.

Satsuma boedha
Startprijs 90 EUR

Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinees melk/bloed bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord. Met geisha's in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur. Boom/bloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese schaal/waterbak Ø 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schaal/waterbak met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Chips tuit + deksel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijke staat.

Chinese of Japanse vaas
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees draken bord.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee delen Chinees porselein, 1 cup op hoge voet met bodemmerk en 1 drakenbord met bodemmerk. 11-17,5cm. In matige staat

8x 18e Eeuwse borden
Resultaat: 100 EUR

Acht diverse Chinees porseleinen borden. Familie Rose, Quan Lung. Beschadigd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

2x Japanse bronzen voorwerpen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Kanton dekseldoos
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekseldoos met figuren/floraal en goud decor. Eén chip dekselrand. Afmeting: 8 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.