Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese vazen op sokkels
Resultaat: 110 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met Sang de Boeuf glazuur. Op houtgestoken consoles gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 10.000 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat

Chinese gebedsketting
Resultaat: 130 EUR

Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur verso + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Lot Mandarijn porselein (5x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van vijf delen Chinees mandarijn porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: drie schotels met figuren decor, haarlijnen. Twee kopjes, haarlijnen. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Imari met vaas/goud decor, goed. 1x Familie Rose, floraal/vogel decor, goed. 1x Octagonaal, floraal/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22...

Grote Chinese gemberpot + console
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenschotel Ø 33,2 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.

Chinees Imari Bord
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 26 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen bord met draken/vleermuizen en goud decor verso. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas op sokkel
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur, geisha's, teksten en karaktertekens. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met insekten/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 800 EUR

Chinese bronzen boeddha staande op een lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

2x Chinese bronzen tempelwachters
Resultaat: 35.000 EUR

Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. 19e , of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.

Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 20 EUR

Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.

Wedgwood soepterrine
Resultaat: 80 EUR

Antieke drie-delige Engelse Wedgwood of Etruria soepterrine met floraal decor. Afmeting: 22 x 37 x 23 cm. In goede staat.

Antieke plateel caché pot, 1915
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Hollandse plateel caché pot met floraal decor. Decor Brushed Gouda 352. Circa 1915. Afmeting: 22 x Ø 30 cm. In goede staat.

Vaas met gezicht, Murano-stijl
Resultaat: 120 EUR

Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Set eekhoorns
Resultaat: 80 EUR

Twee moderne glazen eekhoorn met goud effect 21e eeuw 20x17x7 cm in goede staat.

2 Kristallen kandijcoupes
Resultaat: 140 EUR

Twee kristallen kandijcoupes met ruitslijpsel geplaatst op bloemvormige voet. ø15x37cm. minimale chips, verder in goede staat

3x Antieke glazen
Resultaat: 275 EUR

Drie 18e eeuwse glazen. Onder andere: borrelglas, Roemer + slingerglas. Eén voet chips. Afmeting: 13- 18 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Achterover leunende naakte vrouw. Afmeting: 18 x 26 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op marmeren basement. Engel met fakkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Zuid-Amerikaans brons
Resultaat: 80 EUR

Zuid-Amerikaans brons. 20e Eeuw of ouder. Maja figuren op paard. Afmeting: 21 x 26 x 5 cm. In goede staat.

Jaguar figuur van Milo
Resultaat: 300 EUR

Grote zware Art Deco-stijl messing jaguar op marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 56 x 15 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 145 x 243 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren; paars/oranje/rood/creme et cetera. Afmeting: 145 x 243 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier stoel, 1850
Resultaat: 70 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Louis Seize-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas en ovale lithografie. Circa 1900. Enkele stukjes stucwerk missen bij strik. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Armleunstoel
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse eikenhout gestoken armleunstoel in Renaissance-stijl met goede stoffering. Afmeting: 115 x 76 x 65 cm. In goede staat.

Pronk vertico met spiegelopzet
Resultaat: 300 EUR

Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.

Engelse kolenbak, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Wandconsole
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws stucwerk met hout wandconsole tafel met vergulding. Blad vervangen. Afmeting: 89 x 42 x 86 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Luikse secretaire
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102x109x56cm.

Facet geslepen spiegel
Resultaat: 45 EUR

Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.

Antieke schaarstoel
Resultaat: 140 EUR

Antieke notenhouten scharenstoel met ranken en fratzen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 86 x 58 x 54 cm. In goede staat.

Eiken kapstok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten gestoken kapstok met ranken/leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 101 x 25 x 20 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 108 x 40 cm. In goede staat.

4x Thonet-stijl stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Thonet-stijl stoelen. Beuken. Circa 1900. Afmeting: 94 x 57 x 45 cm. In goede staat.

Armstoel met Petit Point stoffering
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.

Hutkoffer
Resultaat: 80 EUR

Antieke hutkoffer met houten banden en met jutte bekleed. ca 1900. 48x80x53cm. In goede staat

4x Franse eiken stoelen
Resultaat: 150 EUR

Vier 19e eeuwse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 113 x 44 x 47 cm. In goede staat.

Mahonie theetafel
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Afmeting: 74 x 83 x 57 cm. In goede staat.

Archiefkast met rolluik
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten archiefkast met rolluik, ca 1910. 74x50x45cm. In goede staat

Lederen Chesterfield stoel
Resultaat: 160 EUR

Licht-bruine lederen Chesterfield stoel. Afmeting: 90 x 115 x 83 cm. In goede staat.

Eiken halbank
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten neo-gotische bank met klepdeksel, ridders/boekpanelen en gotische panelen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 120 x 55 x 136 cm. In goede staat.

Hoekkast met opzet
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Hollands gebogen Biedermeier hoekkast met opstand, snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 80 x 55 x 196 cm. In goede staat.

Eiken dessertkast, 1870
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Franse, eikenhouten dessertkast met etages, hertenkop, ranken, phenixen en getorste zuilen. Met twee lades. Circa 1870. Afmeting: 200 x 125 x 44 cm. In goede staat.

Franse virinekast met beschildering.
Resultaat: 375 EUR

Franse palisanderhouten 19e eeuwse vitrinekast, de deur en zijkanten handbeschilderd met een romantisch tafereel en afgezet met messing. Bovenblad met marmer en messing omranding. 162x70x34cm in goede...

2x Messing bureauklokken
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse bracket klok
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracket klok met snek. Achtdaags stil uurwerk van messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Comtoise wandklok
Resultaat: 70 EUR

Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke regulateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goed staat.

Antieke tafelpendule, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 52 cm. Bel en sleutel missen. Verder in goede staat.

Warmink klok + console
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.

Engelse pubklok, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek uurwerk. London. Circa 1900. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.

Franse wekkerklok, 1890
Startprijs 230 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur Pfeilkreuz staand klokje, 1890
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits notenhouten Pfeilkreuz historisme miniatuur staand klokje met verguld bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Zeldzame Amerikaanse tafelklok
Resultaat: 2.000 EUR

Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

3x Antieke Engelse bijbels
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...

2x Koperen lantaarns
Resultaat: 150 EUR

Twee grote koperen lantaarns. Ongebruikt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Twee houten vaatjes
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse kleine eikenhouten vaten met banden. Eén met hengsel. Eén met koperen kraan. Eén vat gesigneerd Meilleur Olvrier de France. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Wortelnoten lepeldoos
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse wortelnoten lepeldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. A.D. Verschuur Hofleverancier Amsterdam. Afmeting: 5,5 x 22,5 x 18 cm. In goede staat.

Koperen kraantjeskan
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse koperen kraantjeskan met kolenbak, klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2 Plated kaarskandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee plated messing Barok-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Handbeschilderd dienblad
Resultaat: 160 EUR

Groot 19e eeuws handbeschilderd blikken gecontourneerd dienblad. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 65 x 52 cm. In goede staat.

Antieke wijwaterhouder
Resultaat: 70 EUR

Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tabaksdoos
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Franse vergulde messing tabaksdoos met emaille plaquette. Liggende vrouw in landschap. Afmeting: 9 x 3 x 2,5 cm. In redelijke staat.

2x Bewerkte Afrikaanse bok hoornen
Resultaat: 70 EUR

Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Map met 62 munt penningen
Resultaat: 650 EUR

Lot met 62 stuks antieke munt penningen. Onder andere: Duitsland, Engeland, China, Nieuw Zeeland, Frankrijk, Nederland, USA, Zuid Afrika. Afmeting: 21 x 15 x 3 cm. In goede staat.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met messing en extra gewichten. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Grote vergulde pronkvaas
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen deels vergulde pronkvaas met ranken verguld. Afmeting: 47 x 40 x Ø 25 cm. In goede staat.

Lot van 12 bijbels
Resultaat: 450 EUR

Lot van twaalf oude/antieke bijbels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Met plated beslag. Waaronder Statenbijbel 1778 Joh. Enschede Haarlem et cetera. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarisch stripboek 'Het beest is dood'
Resultaat: 90 EUR

Antiquarisch Hollands stripboek 'Het beest is dood'. 1e + 2e deel, 'Het beest is losgebroken + 'Het beest is verslagen'. Betreffende WO II. Karikaturistisch. Copyright 1946. Afmeting: 27 x 36 cm. In g...

Tod's tas
Resultaat: 350 EUR

Lederen Tod's Crossbody tas. Kleur: zwart. Afmeting: 48 x 45 cm. In zeer goede staat.

Vier tinnen klepkannen
Resultaat: 140 EUR

Vier antieke tinnen klepkannen met duimrust. Twee met bodemmerk. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.

Twee vergulde kaarsenkandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde compositie metalen kaarskandelaren. 1x Jezus met lam. 1x Maria met kindje Jezus. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen tafelspiegel
Resultaat: 120 EUR

Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.

Antiek vergulde bronzen lakstempel
Resultaat: 140 EUR

Antiek vergulde bronzen lakstempel met amor en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Aristocrat Kingsway gokkast
Resultaat: 275 EUR

Aristocrat Kingsway gokkast. Eén-armige bandiet. Quadreel Gie it a wirl. Metalen kast met chrome. Aristocrat Automatics, Great Britain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 38 cm. In goede staat...

Twee vergulde kandelaren met putti's
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met vergulde bronzen putti. Circa 1870. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Anton Doll, Duits panoramisch landschap
Resultaat: 600 EUR

Anton Doll. 1826 - 1887. Duitse School. Duits landschap, panoramisch met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 21,5 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Visser, Bosgezicht
Resultaat: 250 EUR

Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.

E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit
Resultaat: 45 EUR

E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

E. Proch, Landschap Worpswede
Resultaat: 70 EUR

Emil Proch. Duitse School. Circa 1900. Landschap Worpswede. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Wim Bos, Platbodems op volle zee
Resultaat: 225 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 325 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee
Resultaat: 1.300 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Landkaart Blaue, 1599 - 1638
Resultaat: 140 EUR

Handingekleurde landkaart. Willem Jansz Blaeu + Caesius Guiljelmus Jansonius. 1599 - 1638. Monasteriensis Episcopatus. Gravure op papier. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.

Frans Pieter ter Meulen, Geit
Resultaat: 170 EUR

Frans Pieter ter Meulen. 1843 - 1927. Geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 170 EUR

Wim van Norden. 1917 - 2001. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Resultaat: 60 EUR

K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk
Resultaat: 250 EUR

A.J. van Prooijen. 1834 - 1898. Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 29 cm. In goede staat.