Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met leeuw decor opgewerkt. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 Ø 19,5 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram borden. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor barsten. Model nr. 29. Schilder A.K. Eén bord twee chips glazuur. Afmeting: 7 24,7 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten His Masters Voice pathefoon. Grammofhone Company Hayes Middlesex. Circa 1920. Afmeting: 102 x 55 x 55 cm. In zeer goede staat.
Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Negen Chinees porseleinen Capucine kopjes met floraal decor. Eén kopje beschadigd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 6 - 7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rood glazuur, spelende zotjes en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Colenbrander Ram vaas. Polychrome. Arnhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder B. Decor Fantaisie. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. Haarlijn glazuur. Verder in goede staat.
Rode Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 285 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten wandhoekkast. Afmeting: 108 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antieke wortelnoten laat Biedermeier speeltafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 45 x 92 cm. / 74 x 90 x 92 cm. In goede staat.
Holland WIII notenhouten dames bureau omstreeks 1870. Bureau is geheel afgezet met zwart. En achter de gebogen klep bevinden zich 3 lades. 112x105x43cm in goede staat.
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.
Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Bakfout. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken/vissen/floraal en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 23 cm. In goede staat.
3x Oud/antiek porselein. 1x Franse figurengroep nr. 34, beschadigd. 1x Pauw figuur, Volkstedt, chips bladeren. 1x Dame met jurk, Volkstedt, beschadigd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijke staat.
Groot bronzen figuur met putti en Amor op console. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese natuurstenen Quan Yin. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee Japanse bronzen figuren. Japans echtpaar in traditionele klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.
Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Lot van tien diverse bureau/wekkerklokken et cetera. Onder andere Duitsland, Engelse inbouwklok (voor auto/vliegtuig. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met wekker en spillegang. Afmeting: H 40 x B 15 x L 17 cm. In goede staat.
Paul Arntzenius. 1883 - 1965. Strandjutten te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 23 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. 1x naar Louis Apel. 1x naar Schiedges. Winter + zomergezicht. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1980. Amsterdamse bloemenmarkt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
K.F. Berk. 19e Eeuw. Hollands landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.
Lot met 7 antieke zakhorloges in koffer. voorzien van 6 kettingen geplaatst in een houten cassette.
Gouden armband, 585/000, met een baksteenschakel,. Voorzien van een groot geelgouden veeroog, ø15,5mm, met eindstukken. De armband is aan 2 kanten draagbaar. De ene zijde is geelgouden en de andere zi...
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Beschadigd. Afmeting: 17 - 35 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen penselen vaas met figuren/herten/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. 1x Familie Rose met landschap/goud decor, haarlijn bij oor. 1x Rood/goud/floraal. Minimale chip. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap/Foo-hond/paradijsvogel decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Naar A. Moreau. Gesigneerd. Jongen met vogels op tak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte kleden. Eén maal met medaillons, 183 x 71 cm. Eén maal kleed met drie medaillons, 124 x 72 cm. In goede staat.
Handgeknoopt perzisch tapijt met bloemdecor en in de kleuren rood,blauw, wit 164x110 cm in goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt geheel gedecoreerd met bloemdecor in de kleuren rood/beige 200x215 cm in goede staat.
Mahoniehouten-kleur vlinderbank. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met gebroken wit stoffering. Iets vervuild. Afmeting: 108 x 80 x 175 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 56 cm. In goede staat.