Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse lakwerk kast
Resultaat: 160 EUR

Oude/antieke twee-deurs Japanse lakwerkkast met floraal/vogel/figuren/goud en natuursteen decor. 20e Eeuw. Gebruikssporen. Afmeting: 94 x 124 x 50 cm.achterwand mist In redelijk/goede staat.

Dubbelloops pistool
Resultaat: 190 EUR

Antiek gegraveerd dubbelloops pistool met knikloop. België Liege 1848. Eén zijde kolf niet origineel. Afmeting: L 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Fossielen vissen
Resultaat: 140 EUR

Twee grote prehistorische fossielen van vissen. Waarvan één gelijmd. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kandelaar
Resultaat: 375 EUR

17e - 18e Eeuwse smeedijzeren verstelbare blaker met spaanhouder en vier-spant poot. Afmeting: 123 cm. In goede staat.

Grote kerkkandelaar
Resultaat: 190 EUR

Zeer grote neo-gotische messing kaarskandelaar op leeuwenpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

19e Eeuws sier snijwerkstuk
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws sier snijwerkstuk. Voortellende een zittende vos omringd met fruit/blad decor. Afmeting: 62 x 34 x 12 cm. In goede staat.

Broekman, Kerkinterieur
Resultaat: 110 EUR

A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 130 EUR

Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Signaturen. Diverse portretten, onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.

S. v.d. Schans, IJspret
Resultaat: 350 EUR

Simon v.d. Schans. 1813 - 1882. Hollandse School. Fries schaatsend paar. Olieverf op paneel. Krimpnaad. Afmeting: H 21 x B 29 cm .In redelijk/goede staat.

2x Chinese tempelhonden, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse cloisonné schaal
Resultaat: 50 EUR

Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Japanse goud Imari vaas
Resultaat: 140 EUR

Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi, Quan Lung. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen octagonale vaas met oren. Figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese Sung schaal
Resultaat: 425 EUR

Chinese Sung porseleinen schaal met paradijsvogel/floraal decor. Zwart/grijs glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese pot
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en crème-kleurig glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse schotel Ø 38,7 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin/vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 650 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 5 Kop en schotels met lange lijs, 1 kopje met haarlijn, 5 kopjes en 5 schotels, 18e eeuws, 3x schotels en kopjes goed, resthaarlijn of chip. 6,5-13cm. Redelijk...

Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Robijn-rood van kleur met floraal/coulissen en goud decor. Tuit gerestaureerd, chip deksel. Afmeting: 12 x16 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Napels Bisquit porseleinen beeld
Resultaat: 190 EUR

Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

2 Colenbrander Ram schalen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.

3 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.100 EUR

Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Circa 1920. Nr. 292, 296, 301 Model nr.: 39. Schilder B.W.C. Decor Dun. Afmeting: 12,5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

2 Boeddhistische figuren
Resultaat: 130 EUR

Twee grote houtgesneden en gepolychromeerde boeddhistische figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 150 EUR

Art Deco-stijl koud beschilderde bronzen liggende vrouw op kussen. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Mir Sarouk kleed, 230 x 327 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot handgeknoopt Mir Sarouk kleed met in het midden een groot blauw vlak met een medaillon. Geheel met diverse omrandingen. Afmeting: 230 x 327 cm. In goede staat.

Antieke toiletspiegel
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk kastje
Resultaat: 100 EUR

Chinees lakwerk kastje met natuurstenen versiering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 51 x 42 cm. In goede staat.

Getorste piedestal
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten getorste piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel in Louis Seize-stijl. Met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.

4 Antieke Louis Philippe stoelen, 1860
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke mahoniehouten Louis Philippe stoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 110 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Twee Engelse wijntafels
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse mahoniehouten wijntafels. Afmeting: 53 x Ø 41 cm. In goede staat.

Antieke Engelse gateleg tafel
Resultaat: 160 EUR

Vroege antieke Engelse eikenhouten gateleg tafel met lade. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 100 cm. In goede originele staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten Engelse staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Afmeting: H 220 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule met floraal decor. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29,5 x 36 x 13 cm. In goede staat.

Mahonie kist met inhoud
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chemie/apothekerskist met lade en flacons. Afmeting: 22 x 38 x 19 cm. In goede staat.

Theestoof
Resultaat: 150 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse notenhouten Biedermeier theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 45 x Ø 38 cm. In goede staat.

Antieke viool
Resultaat: 90 EUR

Antieke viool. Ongerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen deurknoppen
Resultaat: 100 EUR

Lot antieke messing met porseleinen deurknoppen. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Beschilderd tablet
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws handbeschilderd blikken tablet met landschap/figuren/vee decor. Lichte beschadigingen. Afmeting: 50 x 37 x 4 cm. In goede staat.

Waaiervormig haardscherm
Resultaat: 120 EUR

Waaiervormig haardscherm. Messing. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 80 x 14 cm. In goede staat.

Sigaren humidor
Resultaat: 110 EUR

Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.

Twee antieke zonnewijzers
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke zonnewijzers. Lijsteen met bronzen wijzer, 17e - 18e Eeuw. Bons, Engels, Log Jn Dorchester, 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Men koets
Resultaat: 600 EUR

Paardemenkoets, voor één paard, met teugels, Weanink Harreveld. 138x135x240cm. In goede staat

Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Man poetst bierpul voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder
Resultaat: 200 EUR

Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

14x (Zilveren) munten
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 14 (zilveren) munten waaronder; 1x zilveren 2,5G 1931, 2 penningen Rabobank 100 jaar, 2x zilveren 10G 1994, 1x 1/2 dollar 1965, 1x 20 Pesos 1981 Mexico, 4x 10 Mark Duitsland (2x Carl Zeiss, ...

Gouden ring met granaat
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden bandring, 585/000, met granaat. Ring met een grote gefacetteerde granaat met aan weerskanten 2 kleine gefacetteerde granaatjes, versierd met kleine bolletjes elementen. Breedte ring 10,5 mm...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Bandring met een ovale zetkast bezet met een roosgeslepen, peervormige diamant, 7,5x6mm, in een zetkast met zilver. ø59 ca 3,5 gram. In goede staat

Strikbroche met diamanten
Resultaat: 375 EUR

Prachtige geelgouden strikbroche, 585/000, met zilver en diamanten. Broche voorzien van een geelgouden strik met 2 diamanten met oud slijpsel, en daaronder een rozethanger bezet met 8 diamanten met ee...

3x Chinese borden Ø 23 - Ø 24,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...

Grote Chinese vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinees waterbakje met draken decor Ø 14 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen waterbakje met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 550 EUR

Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.

7x Chinese miniatuurvazen
Resultaat: 325 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2x Chinese spekstenen sculpturen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen figuren. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen hoekige dekseldoos met figuren/karaktertekens en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm. In goede staat.

5-Delig Familie Rose kaststel
Resultaat: 800 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor en goudrand. Eén dekselvaas hals gelijmd. Afmeting: H 19 -24 cm. In redelijk/goede staat.

Negen x Chinese schotels
Resultaat: 450 EUR

Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met peterselie decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie schotels haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerde houtsnede?, Landschap met bloesems
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerde houtsnede? China/Japan. Landschap met bloesems. Houtsnede op papier. Afmeting: H 49 x B 15 cm. In goede staat.

3 Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 500 EUR

Drie zeldzame Chinees porseleinen kopjes met draken/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 7,6 cm. In goede staat.

6x Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 2.500 EUR

Zes zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren/teksten en goud decor. Met bodemmerk. Met twee schotels en vier deksels. Afmeting: Ø 14 - 9 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kang Xi schotels Ø 13,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met vogel in landschap decor. Eén schotel goed. Eén schotel minimale chip. Eén schotel haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/go...

Antiek Oostenrijks servies
Resultaat: 375 EUR

Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...

Bronzen roofvogel
Resultaat: 200 EUR

Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Bronzen roofvogel
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Bronzen vogel op basement
Resultaat: 100 EUR

Bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Bronzen eekhoorn
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Art Deco stijl eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 180 x 126 cm.
Resultaat: 275 EUR

Perzisch fijngeknoopt zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 180 x 126 cm. In goede staat.

Vitrine opzetkast
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse geëboniseerde houten vitrine opzetkast met zijkanten glas en halve zuilen. Eén-deurs, met laden en schappen. Circa 1870. Afmeting: 174 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Bijzettafel met marmeren blad
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse vergulde messing Empire-stijl bijzettafel met marmeren blad. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Louis Seize nachtkast, 1800
Resultaat: 120 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouziedeur. Circa 1800. Afmeting: 71 x 49 x 34 cm. In goede staat.

Oude armleunstoel + voetenbank
Resultaat: 100 EUR

Oude Barok-stijl bruin lederen armleunstoel + voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 76 x 70 cm. In goede staat.

Eiken wandrek
Resultaat: 160 EUR

Hollands eikenhouten gestoken Neo Renaissance wandrek. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 46 x 147 x 22 cm. In goede staat.

Engelse speeltafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel, uitklapbaar met vier bladen. Circa 1900. Afmeting: 75 x 51 x 51 cm. / 75 x 100 x 100 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast
Resultaat: 225 EUR

Antieke eikenhouten uitneembare boekenkast met schappen. 19e eeuw. Afmeting: H 225 x B 160 x D 45cm. In goede staat.

Eiken jachtkast
Resultaat: 350 EUR

Massief eikenhouten Franse Jachtkast ca, 1880. Kast heeft prachtig snijwerk op de onderste twee deuren met o.a. kreeft platvis en snippen. Bovenstuk met twee beglaasde deuren en aan de zijkant met sni...

Noten buffetkast
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuws notenhouten buffet. Gesigneerd J.H. Haag + Zn. meubelfabrikanten Amsterdam. Historisme met etages, spiegels en hekwerk. Afmeting: 200 x 136 x 45 cm. In zeer goede staat.

Secretaire met inlegwerk
Resultaat: 1.000 EUR

Hollands dubbelgebogen mahoniehouten secretaire met florale intarsia en bijzonder mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 125 x 64 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke klokken
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Wortelnoten staande klok
Resultaat: 225 EUR

Kleine wortelnoten Hollandse staande klok van Warmink. Weekloper met halfuur-slag en maanstand. Naar Amsterdams voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.

Uurwerk staartklok
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws uurwerk van een Friese staartklok. Met maanstand + datum aanduiding. Met gewichten. Functie niet getest. Afmeting: 41 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Antieke portaalklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten portaalklok. Gesigneerd Bouillon. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Amsterdamse School-stijl pendule, 1930
Resultaat: 90 EUR

Art Deco Amsterdamse School-stijl Hollandse pendule. Circa 1930. Wortelnoten met coromandelhout en eikenhout. Halfuur-slag op veerslinger. Afmeting: 26 x 38 x 15 cm. In goede staat.

9x Dinky Toys
Resultaat: 600 EUR

Lot van negen Engelse Dinky Toys in originele doos. Onder meer: Dinky Toys nr. 771, Ingter. Road Signs. Aston Martin DB35 104. Austin A 105 Salooon 176. Mersey Tunnel Police Van 255.
Castrol tanker 4...

4x Russische lakdoosjes
Resultaat: 180 EUR

Vier Russische lakwerk doosjes. Divers. Gesigneerd. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 - 11,5 cm. In goede staat.

8x Koek/speculaas planken
Resultaat: 140 EUR

Acht stuks 19e eeuwse houten speculaasplanken. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.

5 Bierpullen
Resultaat: 90 EUR

Vijf Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.

Antieke kruideniers weegschaal
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse dubbelzijdige kruideniers weegschaal. Puplex Haushalt waage. Gietijzer. Circa 1890. Eén wijzer mist. Afmeting: 30 x 296 x 12 cm. In goede staat.

Barok klokkast
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse Franse eikenhouten gestoken wandklokken kast. In-compleet. Afmeting: 43 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.

Antiek grammofoon, 1920
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1920. Gemerkt Odeon. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 49 x 52 cm. In goede staat.