Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzameling bankbiljetten etc.
Resultaat: 110 EUR

Album met verzameling bankbiljetten + noodgeld Duitsland. Onder andere; Weimar Republiek + oude Nederlandse, Japanse, Oostenrijkse en Russische bankbiljetten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 22 ...

Postzegelverzameling
Resultaat: 150 EUR

Postzegelverzameling bestaande uit circa zeventig stuks meest ongeopende enveloppen aangetekend verstuurd uit BRD met postfrisse en afgestempelde jaargangen BRD, DDR en Nederland. Samen met vijf stock...

Likeurkelder met intarsia
Resultaat: 190 EUR

Oude wortelnoten likeurkelder met intarsia, compleet met karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 36 x 28 cm. In goede staat.

Vergulde engel
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Jugendstil bureauset, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antiek vergulde messing bureauset met albast. Vier-delig. In palet vorm. Duits. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: inktpot, stempelkussen, kandelaar en lucifershouder. Afmeting: 10 - 17 cm. In goe...

Menselijke hand onder stolp
Resultaat: 140 EUR

Menselijke hand onder stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

2x Duits antiek
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...

Kristallen vaas met vergulding
Resultaat: 150 EUR

Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Monogram O.L., Interieur met handwerkende vrouw
Resultaat: 130 EUR

Twee maal monogram O.L. 1916. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.

Gesign. Ladd, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd Ladd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Keith Haring,
Resultaat: 650 EUR

Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap
Resultaat: 350 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Figuren in glooiend landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Resultaat: 1.900 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...

4 Zakhorloges
Resultaat: 250 EUR

Lot met 4 zilveren zakhorloges, 800/000. Werkend ø46-52mm

Gouden ring met diamant
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met een peervormig roosgeslepen diamant gezet in een geelgouden zetkast. 8x6mm. ø56 ca 1,4 gram. In goede staat

Witgouden ring met amethist & diamant.
Resultaat: 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Ring met een rechthoekige kop gemaakt uit een rand van 10 bewerkte zetkasten met singlecut geslepen kleine diamanten. In het midden van de ring zit ee...

Gouden ring met diamant en robijn
Resultaat: 3.500 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een bewerkte band en een kop versierd met een zilveren kroon en diverse zetkasten bezet met diamanten met een oud slijpsel. Naast de grote pee...

Zilveren miniatuur staande klok
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur staande klok, 835/000, voorzien van atlas en met vazen. Beweegbare wijzers en met slinger. Voorzien van klauwpoten. 12x3x2cm. Totaal ca 60 gram. Voorzien van herkeuringsteken. In g...

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf
Resultaat: 45 EUR

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Hocker
Resultaat: 50 EUR

Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 850 EUR

Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuur decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Chips tuit + deksel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijke staat.

5x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 190 EUR

Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop+schotels
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse bodemmerken. Floraal/figuren/coulissen decor. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese olielamp
Resultaat: 110 EUR

Vier Chinees porseleinen olielampen met messing monturen. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

9x Chinees Imarim porselein
Resultaat: 150 EUR

Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...

4x Chinese gemberpotten
Resultaat: 250 EUR

Vier Chinese gemberpotten met watervogels/waterlelie decor. Eén deksel mist. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Familie Rose
Resultaat: 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein met theebus, deksel gelijmd, 4x schotel waarvan 1x goed, 2 kopjes, 1x haarlijn en 1x chip. 6,5-13cm. In redelijke staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met melk en bloed, floraal en blauw decor. Met karakter tekens. Afmeting: H 29 x Ø 26 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 225 EUR

Drie stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 21,1 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,1 cm. In goede staat.

Chinese theepot + onderschotel
Resultaat: 850 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.

3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 900 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...

Villeroy en Boch servies
Resultaat: 275 EUR

Villeroy en Boch porseleinen servies. Decor Amazona, met papegaaien. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 5 platte schalen, 2 opdienschalen zonder deksel, theepot + stoof, melk/suiker set, 6 diepe borden, ...

Meissen schaal Ø 29 cm., 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal/goud decor. Knauf. Circa 1920. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Majolica tafelstuk
Resultaat: 250 EUR

Zeer groot Majolica tafelstuk (jardiniere) in historisme-stijl. Polychrome Majolica. Met leeuwenkoppen en kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 22 cm. In goede staat.

Antiek muizenflesje
Resultaat: 90 EUR

Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Cameo glazen Art Deco vaas
Resultaat: 170 EUR

Franse Art Deco cameo-glazen vaas met papegaaien decor. Ongesigneerd. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Liggende naakte vrouw met bondage
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Liggende naakte vrouw met bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 x 11 cm. In goede staat.

2 Bronzen boekensteun, Maribu
Resultaat: 170 EUR

Twee bronzen boekensteunen op zwart marmeren basement. Maribu's. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met kinderen
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met kinderen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Secretaire in Barok-stijl
Resultaat: 250 EUR

Koloniaal teakhouten met wortelnoten secretaire. Hollandse Barok-stijl met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 110 x 108 x 60 cm. In zeer goede staat.

2x Duitse Barok zuilen, 1700
Resultaat: 1.200 EUR

Twee houtgestoken Duitse vroeg Barok zuilen met capitellen, putti en druivenranken. Circa 1700. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 147 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 1.400 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.

Eiken theekastje
Resultaat: 120 EUR

Eiken houten theekastje omstreeks 1920 met queen ann pootjes, gebogen glazen deurtje en afneembaar dienblad. 75x79x50 cm in goede staat.

Speeltafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Stukje lijst mist. Afmeting: 75 x 83 x 40 cm./75 x 83 x 80 cm. Verder in goede staat.

Antieke bureaustoel met leder
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit bureaustoel met bruin lederen bekleding. Circa 1890. Afmeting: 86 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Louis Philippe vlindersofa
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met florale velours stoffering. Lichte beschadiging. Afmeting: 98 x 145 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil vitrinekast
Resultaat: 170 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met geslepen glas + spiegel. Circa 1910. Afmeting: 169 x 95 x 43 cm. In ongerestaureerde staat.

Archiefkast met rolluik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten archiefkast met rolluik, ca 1920. 112x48x43cm. In goede staat

Mahonie Jugendstill tafel, 1910
Resultaat: 130 EUR

Mahonie Jugendstil bijzettafel. Circa 1910. Afmeting: 60 x 75 x 50 cm. In goede staat.

Duitse spinde
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs spinde met smeedijzeren beslag en slede poten. Slot later. Afmeting: 97 x 74 x 49 cm. In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1840
Resultaat: 225 EUR

Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire. Circa 1840. Afmeting: 166 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.

Twents kabinet (eiken)
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.

2-Deurs kussenkast
Resultaat: 300 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse twee-deurs Neo Renaissance kussenkast met ranken en lade. Afmeting: 170 x 126 x 57 cm. In goede staat.

Snijwerk klok, 1890
Resultaat: 225 EUR

Antieke eikenhouten snijwerkklok met ranken en fruit decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Regulateur, 1880
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Weense Gustav Becker drie-gewichten regulator met kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Antiek sabel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Antiek 19e eeuws sabel met hoornen/ijzer bewerkt heft. gesigneerd S de Baaer? Haarlem Afmeting: L 97 cm In goede staat.

Kistje met messing
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse coromandelhouten Engelse kist met messing bandinleg. Bramah patent. Met hengsels en monogram. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Antieke lakwerk pennendoos
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.

Antieke wandplaquette 'Alg. Ned. Metaalwerkersbond'
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse Art Deco koperen geëmailleerde wandplaquette wwarschijnlijk gemaakt door Jan Eisenloeffel. Alg. Ned. Metaalwerkersbond. 1887 - 1927. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

Antieke wandtelefoon, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Documentenkist, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten documentenkist op sledepoten. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 27 cm. In goede staat.

3x Antieke kandelaren
Resultaat: 90 EUR

Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...

2x Empire wandlampen
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.

Antieke vaas, 1880
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse vergulde historisme vaas met porselein decor Damast floraal. Royal Bonn. Circa 1880. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.

A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren
Resultaat: 1.100 EUR

Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

M. Vermeulen, Hollands rivierlandschap met vissers
Resultaat: 250 EUR

M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Hollands rivierlandschap met vissers en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven
Resultaat: 300 EUR

Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Resultaat: 100 EUR

Russisch ikoon. 19e Eeuw. Ikoon met plated messing front. Heilige Maria. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.

J.W.D. Hartog, Bloemstilleven
Resultaat: 150 EUR

J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret. Restvuil. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig.. Havengezicht met boten en figuren
Resultaat: 325 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd. Haagse School. Circa 1900. Hollands havengezicht met windmolen. Restauratie. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In redelijke staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 90 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000, met o.a. boordknopen model Zeeuwse knoppen, collier en armbanden met bedels en een hanger met hematiet. totaal 72,4 gram.

Lot opaal
Resultaat: 120 EUR

Lot met blauwe opaaltripletten, 19x, diverse maten, ø4-8x9,5mm.

Gouden steekspeld
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden steekspeld, 585/000, in de vorm van een hoefnagel bezet met een singlecut geslepen diamant. Voorzien van een matte bewerking. Grootte 45 mm. ca 2 gram. In goede staat

4 Gouden munten
Resultaat: 750 EUR

Lot met 4 gouden munten: 2x fl 5,-, 1912 en een gouden tientje, 1933, in broche en een munt Kennedy 1962, in ,muntrand. Totaal ca 19,6 gram. In goede staat

Zilveren mosterlepel & zoutscheppen
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren mosterdlepel, 833/000, geheel glad met puntsteel. L 10 cm. Mr. I. C. van Sonsbeek-Schoonhoven (1888-1899). En een stel 925/000 zilveren zoutschepjes met ronde bak en gladde steel. She...

Stel zilveren mosterdlepels
Resultaat: 100 EUR

Stel 800/000 zilveren mosterdlepels, stelen met spatelheft. L 9 cm. Gewicht circa 12,5 gram. In goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met handgezaagd spijlendecor, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, jl.:Q:1926. 13x7,5x5cm. ca 64 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur schouw
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur schouw, 835/000, versierd met figuren, vazen en medaillon. Op rechthoekige bodemplaat. 3x5,5x9cm. MT.: J.Weerda, Haarlem ( argentor) jl.: q:1976. ca 98 gram. In goede staat

Zilveren comfoor
Resultaat: 225 EUR

Zilveren comfoor, 833/000, op rond houten basement. Rond comfoor met rond en ruitvormig zaagwerk geplaatst op 4 pootjes. MT.: C.J.Bruinings Joure, jl.:v:1880. ø14x8cm. In goede staat

Familie Rose kom
Resultaat: 900 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Chinese bonsai bloembakken
Resultaat: 350 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Chinese Sung vaas
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Resultaat: 1.900 EUR

Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees draken bord.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee delen Chinees porselein, 1 cup op hoge voet met bodemmerk en 1 drakenbord met bodemmerk. 11-17,5cm. In matige staat

Chinees bord Ø 21,6 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met draken in zee decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Chinese standaard met medaillon
Resultaat: 50 EUR

Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

2x Boeddha
Resultaat: 140 EUR

2x Boeddha. Bestaande uit: Eén kleine Chinese vergulde bronzen boeddha en één koperen boeddha. Beide 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Antiek Chinees sabel
Resultaat: 425 EUR

Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.