Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met een gegraveerde voorstelling. MT.: C.J.Bruinings, Joure jl.: Z: 1859. Gedeukt en voorzien van restauratie. 5x4x2cm. ca ...
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Zilveren tabakspot, 833/000, ovaal model met cannelures op ovale voet voorzien van een deksel met cannelures en krul, bloem ontbreekt. Het geheel is geplaatst op een ovaal zwart houten basement. MT.:...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Zilveren aardappellepel, 833/000, met Haags lof. L 22 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. jl: Y 1933. Gewicht circa 72 gram. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Zware antieke gladde 925/000 zilveren suikertang met initialen. Londen. Anno 1873. L 14 cm. Gewicht circa 60 gram. In goede staat.
Lot met 4 zilveren colliers, diverse modellen met o.a. bollen en een paardehoofdhanger. Een choker uit voluten met lichte vergulding. En een collier met langwerpige schakels met zigzag decor. 45-90 cm...
Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.
Geelguden solitairhanger, 585/000, met zirconia. ø 8mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren suikerstrooilepel met vierkante bak en gecontourneerde steel met rondfilet. Mr. Hendrik van der Ree-Schoonhoven. jl: S 1852. Afmeting: L 13,2 cm. Gewicht circa 16 gram. In goede staat...
Antieke 835/000 zilveren eierlepel met opengewerkte bak. Met getorste steel met spatelheft en parelrand. Mr. NV. Kon. Utrechtse Fabr. van Zilverwerk. C.J. Begeer-Utrecht. jl: G. 1891. Afmeting: 22 cm....
Lot van twaalf oude/antieke bijbels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Met plated beslag. Waaronder Statenbijbel 1778 Joh. Enschede Haarlem et cetera. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met blauwe steen en diamant. Brisures met een ovale hanger met in het midden een licht blauwe steen en een rand met een singlecut geslepen diamanten. ø 7x5mm. 23mm. ca ...
18e Eeuws zilveren couvert, steelaanzet Haags lofje en steeleinde Haags lof initialen. L 20 cm. Mr. Marcelis de Haan-'s Gravenhage. Anno 1760. Gewicht circa 126 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Lot met 5 zilveren ringen, 2 ringen met vergulde zetkasten en zirconia's voorzien van een bewerkte band, ring met filigrain, een ring met een rozet met markesiet, diverse stenen ontbreken en een ring ...
Antieke zilveren knottenmandje, 800/000, Louis XVI, versierd met gezaagd spijlen- en bogendecor. Voorzien van filetranden en een parelrand. Frans gekeurd. ø8,5x5,5cm. MT.: G.B. met ster in ruitvorm. U...
Zilver vergulde ring, 925/000, met kleurstenen. Bolle ring aan de bovenzijde bezet met o.a. topaas, amethist en citrien in diverse slijpvormen. Breedte kop 15 mm. ca 8,4 gram ø 59. In goede staat
Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat