Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Gouden munten
Resultaat: 750 EUR

Lot met 4 gouden munten: 2x fl 5,-, 1912 en een gouden tientje, 1933, in broche en een munt Kennedy 1962, in ,muntrand. Totaal ca 19,6 gram. In goede staat

Goud met zilveren choker met diamant
Resultaat: 750 EUR

Choker uit zilver met goud bezet met diamant, Jugendstil. Zilveren ankercollier met in het midden een geelgouden element met zilveren bovenkant, voorzien van 2 hangers met 6 kleine diamantjes en 2 gro...

Anton Karssen, Bomschuiten op strand
Resultaat: 750 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

Franse portaal pendule, 1800
Resultaat: 750 EUR

Grote zware antieke Franse Louis Seize portaal pendule van zwart marmer. Circa 1800. Chopin a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Twee applicaties zijkanten missen. Afmeting: 46 c...

E. Villanis, Marmeren buste
Resultaat: 750 EUR

Grote wit marmeren buste van E. Villanis. 1858 - 1914. Titel: Galatee. Verso Societe Faise de sculp de d'Art, nr. 2. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 750 EUR

Grote Hollandse Colenbrander Ram vaas. Polychrome. Arnhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder B. Decor Fantaisie. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. Haarlijn glazuur. Verder in goede staat.

Chinese blauwe schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen, H 40 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/paradijsvogel/insekten decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse schotel Ø 38,7 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin/vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 23 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 750 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x zwart/bruine kom met bodemmerk. 1x wit porseleinen vaas met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Statenbijbel, 1867, met zilver
Resultaat: 700 EUR

Statenbijbel, 1867, oude en nieuwe testament, met zilver, 833/000. Bijbel met zwarte lederen kaft en voorzien van goud op snee, met een dubbele zilveren slot, vier hoekelementen en aanzetstukken met d...

J. Sperlich, Mopshünde
Resultaat: 700 EUR

J. Sperlich. 1863 - 1906. Duitse School. Verso origineel etiket. Mopshünde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21,5 cm. In goede staat.

10-Delig Duits Marcolini Meissen theeservies, 1800
Resultaat: 700 EUR

Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...

Familie Rose vaas
Resultaat: 700 EUR

Zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur en tuin/bloesemdecor. Bodemmerk. Afmeting:H 31 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas H 42 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 700 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Enkele chips deksel/vaas rand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat..

2x Chinese kopjes
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels met druivenranken decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 - Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 22 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenschotel Ø 33,2 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met figuren in coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Chinees bord, Ø 22,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen bord met draken/vissen/floraal en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinees blauw met wite vaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen octagonale vaas met florale decors en insecten. 29 cm. In goede staat