19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
80er Jaren staande lamp. Buigbaar. Met kunststof kap. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Acht delen divers. Onder andere: Afrika, brons, keramiek en hout. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
70-er Jaren hanglamp met bruin-witte kunststoffen kap. Afmeting: 22 x Ø 50 cm. In goede staat.
Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Grote Oosterse belijmde kist met mozaïek en been inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Antieke wortelnoten theestoof met messing. Octagonaal. Louis Quinze-stijl. Circa 1880. Afmeting: 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse wortelnoten sieradenkist met vakverdeling + extra deksel bovenop. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
Twee antieke Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkannen. Eén maal monogram + wapen. Eén maal monogram + 1793. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Drie grote Hollandse handwerk merklappen. 20e Eeuw. Afmeting: 58 - 100 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse notenhouten Louis Seize goudweegset voor munten. Met weegschaal plus twee originele gewichtensets. Voor Europese munten. Zie tekst. Afmeting: 2 x 17 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws geëboniseerd houten heilig kruis met plated metalen corpus christi. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten kisten. Engeland. Geen sleutels. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren klokken coupes. Circa 1870. Chip. Afmeting: 23 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Oude plated dwarsfluit in koffer. Gemerkt Century France. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 42 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude hoedendozen waarvan één met hoge zwarte hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.
Antieke Zuid Amerikaanse stoffen grafgift-pop. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.
Antieke klarinet, gemerkt van Mapche Bruges, van pallisanderhout. In opbergkist. 9x37x16cm. In goede staat
Antieke Franse klarinet. Noblet Paris. In originele instrumentenkist. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Twee bakelieten radio's. Eén maal Duitse WO II, Volksempfänger, 2x beschadigd. Eén maal Philips kleine wereldontvanger 1938, 220 V., Type B281 U. Met origineel glas A3219011, goed. Afmeting: 24 - 26 c...
Twee bakelieten radio's. Eén maal Volksempfänger Duitsland WO II, VE 301, rugwand mist, bakeliet heel. Eén maal Philips radio, type B2 x 92A, goed. Afmeting: 31 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde Belgische plated dwarsfluit. Succes, F. Hofinger Bruxelles Nr. 1955. Corps du flute brevetes. Afmeting: L 71 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met driemaster en figuren voorstelling. Anno 1848. Afmeting: 63 x 60 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke ansichtkaarten. Divers. 20e Eeuw. Hoofdzakelijk koningshuis Nederland en Engeland. Onder andere Lady Di. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse uit been gesneden snuffbottles. Divers. Wit , naakt, figuurvoorstelling. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse uit been gesneden flacons. Eén maal salamander op vrucht. Eén maal vogels in bosschage. Afmeting: 6,5 - 9 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.
Vroeg houtgestoken kerfsnede kist met smeedijzeren slot en beslag. Circa 1800. Afmeting: 24 x 46 x 25 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten met noten schrijfkist. Circa 1900. Fineerschade. Afmeting: 13 x 31 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met melange glas. Afmeting: 15 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.
Barometer met thermometer, geheel met snijwerk. Onder andere met hert, jachthoorn en blad decor. Circa 1900. Afmeting: 47 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken barometer met thermometer. Admiral Fitzroy's Indications, Scott Workington. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Drie delen antiek houtsnijwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Notenhouten barometer, oudere wormbeval. Engelse eikenhouten barometer. En een houtgestoken klok, batterij functie. Afmeting: 20 - 50 cm. In ...
Twee delen antiek. Circa 1915. Bestaande uit: Messing Art Nouveau kraantjeskan, gemerkt met adelaar. Kraantje is eraf, maar wel aanwezig, echter iets verbogen. En een Gouda platelen vaas. Decor prinse...
Twee 19e eeuwse engelenhoofden. 1x Terracotta. 1x Houtgesneden vuren. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Twee bronzen buitenkranen in Empire-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Vier koperen steelpannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Veertien stuks oude/antieke koperen pannen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11 - Ø 27 cm. In goede staat.
Drie schildpad houders. Bestaande uit: Sigarenkoker met inlay, chips deksel. Dekseldoos. Kleine dekseldoos, beschadigd. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke messing hanglamp met zes armen en glazen kappen in fakkel vorm. Circa 1920. Afmeting: 75 x Ø 80 cm. In goede staat.
Drie grote 17e - 18e eeuwse lamslederen bijbels. Circa 1700. Door Pierre Mortier. In Nederlands. 1x Nieuwe testament. 2x Historie, oude + nieuwe testament. Met diverse gravures. Kleine beschadigingen....
Twee delen antiek. Bestaande uit: messing tafellamp met gesatineerd glazen kap, floraal, circa 1900. En een bronzen kandelaar met kristal. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fotolijst met kroon en ridderorde en antieke steendruk. Restvergulding. Afmeting: H 30 x B 19 cm. In goede staat.
Drie Duitse Schwarzwald gesneden bruine beren met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws Perzisch gegraveerd tafelblad met Islamitische figuren voorstelling en floraal decor. Afmeting: Ø 78 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Zes delen smeedijzer voor de openhaard. 19e Eeuw. Onder andere met messing. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.
Antieke koperen kolenkit met handbeschildering. Figuren in interieur. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke lamp, ca 1890, compositie materiaal en polychromie. Later geëlectrificeerd. 70x40cm. In goede staat
Twee bronskleurige metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Kleine messing zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat
Messing historisme-stijl inktstel met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke speculaasplank van vurenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 27 x 2,3 cm. In goede staat.
Lot oude/glazen petroleumlampen/blakers. Divers. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Grote kobaltblauwe electrische porseleinen tafellamp met figuren/goud decor + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen kap en goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse miniatuur schilderijen met vergulde messing lijsten. Dames portretten. Eén gesigneerd F.L. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin met bodemmerken. Drie borden + één schenkkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf tinnen lepels. Afmeting: 45 x 26 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten lepelrek met daarbij twaalf tinnen lepels. Afmeting: 65 x 23 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
7x Divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, snavelkan, kelk en zoutstrooier. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Grote tinnen wandschotel met gravering Henry IV. Circa 1900. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tinnen stamtafel bierpul. Met datering 1856 + diverse namen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm.kapstok tege...
Oosterse kunststof gegoten piedestal met olifanten en vrouwen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Vier grote antieke onyx met bronzen cassolettes met bronzen ornamenten, koppen en guirlandes. Circa 1880. Minimale chip. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek metalen toverlantaarn. Projectie-apparaat met diverse projectie-glazen. In diverse houten kisten. Circa 1920. Gemerkt Optica. Afmeting: 28 x 60 x 32 cm. In zeer goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose schemerlamp met vergulde bronzen armaturen. Afmeting: H 69 cm In goede staat.
Gave 19e eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën en landschap intarsia op deksel. Speelt mooi en heeft gave kam. Afmeting: 17 x 44 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten boulle likeurkelder met inhoud. Niet compleet. Met tien borrelglazen, vier karaffen, waarvan één niet origineel + stop beschadigd. Likeurkist verder in goede staat....
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster met Maria afbeelding. 20e Eeuw. Enkele barstjes in kleine stukjes. Afmeting: H 92 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lamp met vergulde bronzen figuur en hond omstreeks 1900.Amor met hond plus bloem. 46x30x16, in goede staat
Zuid Amerikaans speksteen gesneden figuur + rapport. Verslag van Constatery Mezcala/Balsas-Juerrero. Periode 300 -100 voor Christus. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse handbeschilderde spaanhouten hoedendozen. Divers. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse polyphon speeldoos met zes speelplaten. Mahoniehout. In goed werkende staat. Afmeting: 17 x 28 x 24 cm. In goede staat.
Laat 19e eeuwse vergulde messing Empire-stijl plafondlamp met Griekse vrouw, kroon en hoornen des overvloeds. Afmeting: 80 x Ø 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten globe. Aardglobe door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking R. E. Kalthofen. Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 59 x Ø 46 cm. In goede staat.
Zeer grote moderne designlamp, Gino Sarfatti 1912-1985. Lampadario mod. 2042/18 1963, XXL. 73x100cm. In goede staat
Oud houten draaiorgel met papieren speelrollen. Doos vol. Electronische met box ingebouwd eigenbouw naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 60 x 130 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Duits draaiorgel met intarsia. Door orgelbouwer Hofbauer Harmonipan Göttingen. Tweede helft 20e eeuw. Electrisch met metalen en houten orgelpijpen gemonteerd op rijdbare onderbouw. Voorz...
Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...
Antieke messing relikwiehouder met cherubijnkoppen + heilig kruis. Plated voet. Mogelijk huwelijk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.