18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee houtgestoken Duitse vroeg Barok zuilen met capitellen, putti en druivenranken. Circa 1700. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 147 cm. In goede staat.
Hollands dubbelgebogen mahoniehouten secretaire met florale intarsia en bijzonder mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 125 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast van essenhout. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 183 x 125 x 45 cm.
Buffetkast, ca 1870, uit wortelnoten hout, deels massief en gefineerd, 2 Delig meubel. In goede staat. 230x140x65cm.
Antieke Duitse Biedermeier kersenhouten cilinder secretaire met mooi binnenleven. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in zeer goede staat. Afmeting: 164 x 105 x 62 cm. In goede staat.
Pronkbuffet uit massief eiken, Vlaanderen 1870. Zijkanten met geborste panelen, bovengedeelte gedragen met muzikantfiguren. Onder met breugeliaanse voorstelling. 198x150x62cm. In goede staat
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Bijzondere marqueterie ingelegd dressoir/vitrine 19e eeuws. Het meubel is rondom compleet ingelegd met bloemen op vaas decor en diverse vogels en vlinders prachtig stukje vakmanschap.
100x152x44 cm i...
19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.
Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.
Franse kast, 2 delig, omstreeks 1860, lichteiken. 4 Deuren en in het midden 3 laden. In zeer goede staat. 230x142x52cm.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met origineel beslag + sloten. Lichtschade, krimpnaden. Afmeting: 222 x 179 x 54 cm. In redelijke staat.
Twee hoge 19e eeuwse vergulde houten piedestals. Bladgoud. Floraal/rozen decor. Frankrijk of Italië. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 145 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten historisme Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen, zijkanten met facet geslepen glas. Opstand mist. Circa 1880. Afmeting: 146 x 83 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met wortelnoten binnenleven en bandintarsia. Circa 1880. Afmeting: 200 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten één-deurs Barok vitrine opzet-porseleinkast. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 205 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
Noord-Duitse laat Biedermeier mahoniehouten secretaire. Twee-delig. Mooi binnenleven, met intarsia. Circa 1850. Afmeting: 157 x 97 x 50 cm. In goede staat.