Antieke Hollandse wortelnoten één-deurs Barok vitrine opzet-porseleinkast. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 205 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse marqueterie nachtkastjes met bronzen beslag, intarsia en wit marmeren bladen. Eén blad gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 79 x 40 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten Empire trumeau. Met zwart geëboniseerde zuilen met vergulding, klauwpoten, lade en spiegel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 85 ...
Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten buffet. Gesigneerd J.H. Haag + Zn. meubelfabrikanten Amsterdam. Historisme met etages, spiegels en hekwerk. Afmeting: 200 x 136 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
Prachtige Duitse mahoniehouten Louis Philippe vertico met opstand, spiegeldeuren en floraal lijstwerk. Circa 1870. Afmeting: 205 x 102 x 52 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse kussenkast met bovenla en onderla. Robbelijst en geeboniseerd hout. 17e-18e eeuw. 177x68x170cm. In goede staat
Antieke mahoniehouten empire bank met goede velours bekleding, ca 1830. 90x180x70cm. In goede staat
Antiek Engels eikenhouten kabinet met driekwart zuilen, vier lades en origineel beslag. Mooie patina. Circa 1800. Afmeting: 193 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten laat Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en geheime vakken. Circa 1850. Afmeting: 171 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 160 x 72 x 245 cm. In zeer goede staat.
18e eeuw Twents eikenhouten boerenkabinet met verguld messing beslag. 240x190x65cm. In goede staat
Antieke Engelse palissanderhouten muziekkast met intarsia, ranken en instrumenten. Circa 1900. Afmeting: 124 x 63 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten boeren kabinet. Circa 1800. Empire. Met driekwart zwarte zuilen, bronzen beslag en messing capitellen. Afmeting: 220 x 160 x 56 cm. In goede staat.
Franse palisanderhouten 19e eeuwse vitrinekast, de deur en zijkanten handbeschilderd met een romantisch tafereel en afgezet met messing. Bovenblad met marmer en messing omranding. 162x70x34cm in goede...
19e Eeuwse Hollandse vitrinekast met originele polychromie bruin/goud, originele kroon en tollen. Zijkanten met glas. Circa 1860. Afmeting: 204 x 112 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met kruisvoet. Afmeting: 188 x 154 x 58 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duits eikenhouten barock dekenkast, herkomst Schloss Bentheim, met origineel slot. 96x101x76cm. In goede staat
Massief eikenhouten Franse Jachtkast ca, 1880. Kast heeft prachtig snijwerk op de onderste twee deuren met o.a. kreeft platvis en snippen. Bovenstuk met twee beglaasde deuren en aan de zijkant met sni...
Twee 19e eeuwse Engelse mahoniehouten wijntafels. Afmeting: 53 x Ø 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102x109x56cm.
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Hollandse neo-renaissance uittrekstafel met grote getorste poten en verbindingen. 76x150x95cm / 76x300x95cm. In goede staat