19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Massieve eikenhouten kast, ca 1780, deuren met geborste panelen, origineel slot. 195x145x60cm.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.
Mahoniehouten-kleur vlinderbank. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met gebroken wit stoffering. Iets vervuild. Afmeting: 108 x 80 x 175 cm. In goede staat.
Mahoniehouten speeltafel met ingewerkt schaakbord + verlengstukken. Opklapbaar. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 67 x 78 cm./74 x 67 x 138 cm. In goede staat.
Handbeschilderde eikenhouten Jugendstil spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 140 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met robbelijst. Circa 1900. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek met ranken. Circa 1880. Afmeting: 60 x 150 x 18 cm. In goede staat.
Vier antieke Thonet-stijl stoelen. Beuken. Circa 1900. Afmeting: 94 x 57 x 45 cm. In goede staat.
Italiaanse Barok-stijl fauteuil met goudkleurige velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 70 x 80 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten kaptafel, met hartvormige spiegel en lades en bandintarsia. 180x150x68cm. In goede staat
Prachtige Duitse mahoniehouten Louis Philippe vertico met opstand, spiegeldeuren en floraal lijstwerk. Circa 1870. Afmeting: 205 x 102 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met facet geslepen spiegel + florale beschildering. Circa 1900. Afmeting: H 92 x B 88 cm. In goede staat.
Mahoniehouten getorste piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit bureaustoel met bruin lederen bekleding. Circa 1890. Afmeting: 86 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Oude Barok-stijl bruin lederen armleunstoel + voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 76 x 70 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hangkastje met volle Korinthische zuilen. Circa 1900. Afmeting: 80 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouziedeur. Circa 1800. Afmeting: 71 x 49 x 34 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten laat Biedermeier speeltafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 45 x 92 cm. / 74 x 90 x 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Stukje lijst mist. Afmeting: 75 x 83 x 40 cm./75 x 83 x 80 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing Empire-stijl bijzettafel met marmeren blad. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 108 x 40 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met natuurstenen versiering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 51 x 42 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten speeltafel. Circa 1840. Afmeting: 80 x 85 x 42 cm. / 80 x 85 x 84 cm. Eén lijst mist, verder in goede ongerestaureerde staat.
Antiek mahonie jugendstill wandmeubel/ bankombouw omstreeks 1910 met volle zuilen spiegels en intarsia 183x220x29 in redelijk goede staat.
Eiken houten theekastje omstreeks 1920 met queen ann pootjes, gebogen glazen deurtje en afneembaar dienblad. 75x79x50 cm in goede staat.
Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.
Eiken houten biedermeier spiegel omstreeks 1840 met facet geslepen spiegel 93x56cm in goede staat.
Armleunstoel, ca 1880, massief notenhout. In barokstijl. Recentelijk gerestaureerd en gestoffeerd. 120x66x75cm. In goede staat
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken kapstok met ranken/leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 101 x 25 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Biedermeier voltaire met armleuning, ca 1860/1870. Mahonie hout. Gebogen rugleuning met snijwerk, floraal decor. 111x67x60cm. In goede staat
Biedermeier breistoel met hoge rugleuning. ca 1860/1870. Mahoniehout met snijwerk. Stoffeerwerk met leliedecor. In zeer goede staat 118x50x55cm.
Eikenhouten hoekkast eind 19e eeuw met drie deuren waarvan er 2 met glas in lood. Hoekkast heeft snijwerk in de kop en op de onderste deur. 200x78x45 cm in redelijk staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barok kist met origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 72 x 60 x 145 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten vitrine opzetkastje omstreeks 1880, Versiert met leeuwekoppen en de kast heeft 1 lade. 157x75x40 cm in goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit kastje, ca 1890, met 2 deuren, 4 lades en 2 etages. 140x74x38cm. In zeer goede staat
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinen vitrinekast. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 160 x 45 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met kruispootverbinding en ranken. Neo Barok. Circa 1920. Nieuwe stoffering. Afmeting: 125 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Zes 50er jaren stoelen met nieuwe retro stoffering. Beukenhout. Deense stijl. Afmeting: 86 x 48 x 50 cm. In goede staat.