19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met robbelijst. Circa 1900. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten wandspiegel met opbergvak en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
Brede Duitse eikenhouten Biedermeier (uitneembare) boerenkast met wortelnoten fineer, medaillons en (band)intarsia. Drie schappen. Circa 1830. Afmeting: 74 x 200 x 190 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Massieve eikenhouten kast, ca 1780, deuren met geborste panelen, origineel slot. 195x145x60cm.
Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd. 105x47x22cm. In goede staat
Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke mahoniehouten kaptafel, met hartvormige spiegel en lades en bandintarsia. 180x150x68cm. In goede staat
Eiken buffetkast, Frankrijk ca 1880, met glasopzet, geborste zuilen, doorlopend. Deuren met snijwerk van muzieksymbolen. 260x145x65cm. In zeer goede staat
18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met zijkanten, hengsels en bronzen beslag. Afmeting: 103 x 101 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barok kist met origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 72 x 60 x 145 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten schrijfbureau met opstand en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 110 x 129 x 67 cm. In zeer goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Biedermeier voltaire met armleuning, ca 1860/1870. Mahonie hout. Gebogen rugleuning met snijwerk, floraal decor. 111x67x60cm. In goede staat
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen Barok commode met origineel beslag en guirlandes. Circa 1780. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met origineel beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 84 x 70 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.
Zes 50er jaren stoelen met nieuwe retro stoffering. Beukenhout. Deense stijl. Afmeting: 86 x 48 x 50 cm. In goede staat.
Armleunstoel, ca 1880, massief notenhout. In barokstijl. Recentelijk gerestaureerd en gestoffeerd. 120x66x75cm. In goede staat
Grote uittrektafel, mahoniehout, massief. ca 1910. Op konische poten. 191x139x76 cm. In goede staat