Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Breistoel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Breistoel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie Louis Seize penantkastje
Resultaat: 60 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.

19e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met bronzen beslag, gecontourneerd blad en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 76 x 52 x 90 cm. In goede staat.

1-deurs vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.

2x Vergulde houten piedestal
Resultaat: 520 EUR

Twee hoge 19e eeuwse vergulde houten piedestals. Bladgoud. Floraal/rozen decor. Frankrijk of Italië. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 145 cm. In goede staat.

Gebogen commode, 1900
Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten orgelgebogen commode op hoge poten, met twee lades, bronzen beslag en gecontourneerd blad. Circa 1900. Afmeting: 79 x 80 x 47 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Resultaat: 190 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.

Empire commode
Resultaat: 250 EUR

Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. In goede staat.

Engelse ladencommode
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Engelse muziekkast, 1900
Resultaat: 380 EUR

Antieke Engelse palissanderhouten muziekkast met intarsia, ranken en instrumenten. Circa 1900. Afmeting: 124 x 63 x 37 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...

Eikenhouten piedestal, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten piedestal. Circa 1900. Afmeting: 122 x 30 x 30 cm. In goede staat.

5x Antieke eetkamerstoelen, 1920
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met kruispootverbinding en ranken. Neo Barok. Circa 1920. Nieuwe stoffering. Afmeting: 125 x 49 x 47 cm. In goede staat.

Meidenkast, Duits eiken 1890, met zuiltje
Resultaat: 250 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit kastje, ca 1890, met 2 deuren, 4 lades en 2 etages. 140x74x38cm. In zeer goede staat

Eikenhouten vitrine opzetkastje
Resultaat: 240 EUR

Eikenhouten vitrine opzetkastje omstreeks 1880, Versiert met leeuwekoppen en de kast heeft 1 lade. 157x75x40 cm in goede staat.

Eiken bordenrek
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.

2x Eikenhouten bordenrekken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.

Biedermeier spiegel.
Resultaat: 60 EUR

Eiken houten biedermeier spiegel omstreeks 1840 met facet geslepen spiegel 93x56cm in goede staat.

Mahonie naaitafeltje.
Resultaat: 70 EUR

Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.

Mahonie jugendstill wandmeubel
Resultaat: 120 EUR

Antiek mahonie jugendstill wandmeubel/ bankombouw omstreeks 1910 met volle zuilen spiegels en intarsia 183x220x29 in redelijk goede staat.

Prachtie Louis Philippe vertico, 1870
Resultaat: 400 EUR

Prachtige Duitse mahoniehouten Louis Philippe vertico met opstand, spiegeldeuren en floraal lijstwerk. Circa 1870. Afmeting: 205 x 102 x 52 cm. In goede staat.

Italiaanse fauteuil
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse Barok-stijl fauteuil met goudkleurige velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 70 x 80 cm. In goede staat.

Eiken bordenrek
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek met ranken. Circa 1880. Afmeting: 60 x 150 x 18 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 81 x B 60 cm.
Resultaat: 40 EUR

Antieke spiegel met robbelijst. Circa 1900. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Gelderse pastoorskast, 18e eeuw
Resultaat: 480 EUR

18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 50 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrine in Barok-stijl. Twee stukjes lijst weg. Circa 1920. Afmeting: 80 x90 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse vitrinekast, 1880
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast. Circa 1880. Afmeting: 230 x 115 x 55 cm. In zeer goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.

Dressboy
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten dressboy met luik, handdoeklade en kapstok. ca 1900. 110x57x30cm. In goede staat

Kleine tafel boekenpers
Resultaat: 180 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten linnenpers. Afmeting: 80 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Kleine spiegel, H 66 x B 43 cm.
Resultaat: 50 EUR

Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 190 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen en zadeldak. Slot mist. Afmeting: 70 x 65 x 135 cm. In goede staat.

Antieke grenen keukenbank
Resultaat: 200 EUR

Antieke 19e eeuwse grenenhouten keukenbank. Afmeting: 97 x180 x 37 cm. In goede staat.

Beschilderde kist
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde koperbeslagen Perzische kist met dansende Perzische vrouwen voorstelling rondom. Afmeting; 69 x 76 x 50 cm. In goede staat.

Theekastje, 1915
Resultaat: 80 EUR

Antiek eikenhouten theekast met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1915. Afmeting: 87 x 62 x 37 cm. In goede staat.

Antieke schildpad spiegel, H 73 x B 45 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antieke schildpad belijmde spiegel met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 73 x B 45 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse miniatuur kast
Resultaat: 100 EUR

Zuid-Duitse notenhouten miniatuur plankenkast (Teller regalschrank) . Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 90 x 65 x 22 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Kleine beschadigingen en aan rand mist stukje. Afmeting: 75 x 66 x 85 cm. In redelijke staat.

Antieke halspiegel, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten halspiegel. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 167 x B 70 cm. In goede staat.

Empire-stijlspiegel, H 75 x B 40 cm.
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse goudkleurige Empire-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 75 x B 40 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 100 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Twentse dekenkist van eikenhout, naar twee deuren. Afmeting: 75 x 56 x 110 cm. In goede staat.

Friese kerfsnede stoof
Resultaat: 80 EUR

Friese kerfsnede gestoken stoof met binnenbak + lade. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 36 x 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse boerentafel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.

6x Eiken stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes Hollandse zware eikenhouten Neo Renaissance stoelen met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 104 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl tafel
Startprijs 200 EUR

Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Kussenkast
Resultaat: 400 EUR

Kleine Hollandse kussenkast met bovenla en onderla. Robbelijst en geeboniseerd hout. 17e-18e eeuw. 177x68x170cm. In goede staat

Antiek Duits secretaire
Resultaat: 500 EUR

Antiek Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met wortelnoten binnenleven en bandintarsia. Circa 1880. Afmeting: 200 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.

2x Armleunstoelen in Louis Quinze stijl
Resultaat: 180 EUR

Twee notenhouten gestoken Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met florale bekleding. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 66 x 80 cm. In goede staat.

Engels mahonie secretaire
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten gebogen Engels secretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 85 x 47 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1840
Resultaat: 160 EUR

Hollands mahoniehouten secretaire met twee lades, schrijfklep en twee deuren. Circa 1840. Afmeting: 155 x 102 x 46 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Grote eiken uittrek tafel
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuws Hollandse neo-renaissance uittrekstafel met grote getorste poten en verbindingen. 76x150x95cm / 76x300x95cm. In goede staat

Antieke 4-laden commode
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit vier-laden commode met origineel beslag. Circa 1890. Afmeting: 94 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Friese notenhouten speeltafel met kerfsnede. Uitklapbaar met opbergruimte. ca 1900. 68x77x37cm/ 68x77x74cm. In goede staat

2 Antieke Franse nachtkastjes
Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse marqueterie nachtkastjes met bronzen beslag, intarsia en wit marmeren bladen. Eén blad gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 79 x 40 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie eettafel, 1850
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en grote 4-spant houtgestoken poot. Circa 1850. Afmeting: 78 x 112 x 154 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 100 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel met lade + schuifbladen. Circa 1920. Afmeting: 78 x 80 x 55 cm. In goede staat.

18e Eeuws Barok kabinet
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met kruisvoet. Afmeting: 188 x 154 x 58 cm. In goede staat.

Secretaire, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met wortelhouten binnenwerk. Krimpnaden in zijkanten, verder in goede staat. Circa 1870. Afmeting: 174 x 113 x 49 cm.

Antiek boeren kabinet, 1800
Resultaat: 375 EUR

Antiek Hollands eikenhouten boeren kabinet. Circa 1800. Empire. Met driekwart zwarte zuilen, bronzen beslag en messing capitellen. Afmeting: 220 x 160 x 56 cm. In goede staat.

Hollands secretaire, 1820
Resultaat: 250 EUR

Hollands eikenhouten secretaire met lade, schrijfklep en twee deuren. Met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 117 x 51 cm. In goede staat.

Antiek Engels kabinet, 1800
Resultaat: 400 EUR

Antiek Engels eikenhouten kabinet met driekwart zuilen, vier lades en origineel beslag. Mooie patina. Circa 1800. Afmeting: 193 x 145 x 60 cm. In goede staat.

Duits Biedermeier secretaire
Resultaat: 400 EUR

Antiek Duits wortelnoten laat Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en geheime vakken. Circa 1850. Afmeting: 171 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Franse gesneden tafel, 1870
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden tafel met Arabisch figuur met tulband. Circa 1870. Lichte beschadigingen. Afmeting: 93 x 34 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse secretaire, 1850
Resultaat: 450 EUR

Noord-Duitse laat Biedermeier mahoniehouten secretaire. Twee-delig. Mooi binnenleven, met intarsia. Circa 1850. Afmeting: 157 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Eiken Gründerzeit buffetkast
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 160 x 72 x 245 cm. In zeer goede staat.

Empire klapbuffet
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse Louis Seize mahoniehouten klapbuffet met marmeren blad, drie lades en bandintarsia. Circa 1810. Topblad beschadigd (krassen). Afmeting: 97 x 116 x 57 cm. In redelijk/goede st...

18e Eeuws meubelstuk
Resultaat: 200 EUR

Antieke 19e eeuwse neo gotische eikenhout gestoken kleine tafel of bedbankje. Houtgepind. Afmeting: 64 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Resultaat: 300 EUR

18e eeuwse massief eiken schrijfsecretaire met opzet omstreeks 1780. Achter de schuine klep bevinden zich diverse vakken en lades. Meubel is recent gerestaureerd, 196x110x54 cm in goede staat.

Louis Philippe glaskast
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe glaskast met zijkanten van glas + twee lades. Circa 1860. Afmeting: 195 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen Barok commode
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Engelse hoekkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hoekkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.

Oude fauteuil
Resultaat: 60 EUR

Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Gebogen secretaire, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Mahonie bureau
Resultaat: 1.400 EUR

Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Hollands kabinet
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.

Franse speeltafel van rozenhout
Startprijs 500 EUR

Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.

Franse vitrine van rozenhout
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands schrijfkabinet
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startprijs 900 EUR

Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.

Biedermeier voltaire
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.

Duitse commode, 1830
Startprijs 500 EUR

Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.

Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast van essenhout. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 183 x 125 x 45 cm.

Antieke kersenhouten secretaire
Resultaat: 800 EUR

Antieke Duitse Biedermeier kersenhouten cilinder secretaire met mooi binnenleven. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in zeer goede staat. Afmeting: 164 x 105 x 62 cm. In goede staat.

Antiek damessecretaire, 1880
Startprijs 1.000 EUR

Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...

Antieke Chinese tafelset
Startprijs 225 EUR

Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.

Eiken Barok secretaire
Resultaat: 130 EUR

Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR

Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.

Wandtafel (mahonie)
Startprijs 80 EUR

Oude mahoniehouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 113 x 46 cm. In goede staat.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR

Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR

Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.

Naaitafel
Startprijs 300 EUR

Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.

Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.

Duits boerensecretaire
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.