19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met bronzen beslag, gecontourneerd blad en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 76 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
Twee hoge 19e eeuwse vergulde houten piedestals. Bladgoud. Floraal/rozen decor. Frankrijk of Italië. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 145 cm. In goede staat.
Mahoniehouten orgelgebogen commode op hoge poten, met twee lades, bronzen beslag en gecontourneerd blad. Circa 1900. Afmeting: 79 x 80 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Engelse palissanderhouten muziekkast met intarsia, ranken en instrumenten. Circa 1900. Afmeting: 124 x 63 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
Antieke eikenhouten piedestal. Circa 1900. Afmeting: 122 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met kruispootverbinding en ranken. Neo Barok. Circa 1920. Nieuwe stoffering. Afmeting: 125 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit kastje, ca 1890, met 2 deuren, 4 lades en 2 etages. 140x74x38cm. In zeer goede staat
Eikenhouten vitrine opzetkastje omstreeks 1880, Versiert met leeuwekoppen en de kast heeft 1 lade. 157x75x40 cm in goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.
Eiken houten biedermeier spiegel omstreeks 1840 met facet geslepen spiegel 93x56cm in goede staat.
Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.
Antiek mahonie jugendstill wandmeubel/ bankombouw omstreeks 1910 met volle zuilen spiegels en intarsia 183x220x29 in redelijk goede staat.
Prachtige Duitse mahoniehouten Louis Philippe vertico met opstand, spiegeldeuren en floraal lijstwerk. Circa 1870. Afmeting: 205 x 102 x 52 cm. In goede staat.
Italiaanse Barok-stijl fauteuil met goudkleurige velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 70 x 80 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek met ranken. Circa 1880. Afmeting: 60 x 150 x 18 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met robbelijst. Circa 1900. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrine in Barok-stijl. Twee stukjes lijst weg. Circa 1920. Afmeting: 80 x90 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast. Circa 1880. Afmeting: 230 x 115 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten dressboy met luik, handdoeklade en kapstok. ca 1900. 110x57x30cm. In goede staat
Kleine 18e eeuwse eikenhouten linnenpers. Afmeting: 80 x 52 x 30 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen en zadeldak. Slot mist. Afmeting: 70 x 65 x 135 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse grenenhouten keukenbank. Afmeting: 97 x180 x 37 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde koperbeslagen Perzische kist met dansende Perzische vrouwen voorstelling rondom. Afmeting; 69 x 76 x 50 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekast met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1915. Afmeting: 87 x 62 x 37 cm. In goede staat.
Antieke schildpad belijmde spiegel met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 73 x B 45 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse notenhouten miniatuur plankenkast (Teller regalschrank) . Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 90 x 65 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Kleine beschadigingen en aan rand mist stukje. Afmeting: 75 x 66 x 85 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse mahoniehouten halspiegel. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 167 x B 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige Empire-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 75 x B 40 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse dekenkist van eikenhout, naar twee deuren. Afmeting: 75 x 56 x 110 cm. In goede staat.
Friese kerfsnede gestoken stoof met binnenbak + lade. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 36 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
Zes Hollandse zware eikenhouten Neo Renaissance stoelen met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 104 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Hollandse kussenkast met bovenla en onderla. Robbelijst en geeboniseerd hout. 17e-18e eeuw. 177x68x170cm. In goede staat
Antiek Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met wortelnoten binnenleven en bandintarsia. Circa 1880. Afmeting: 200 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.
Twee notenhouten gestoken Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met florale bekleding. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 66 x 80 cm. In goede staat.
Mahoniehouten gebogen Engels secretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 85 x 47 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten secretaire met twee lades, schrijfklep en twee deuren. Circa 1840. Afmeting: 155 x 102 x 46 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Grote 19e eeuws Hollandse neo-renaissance uittrekstafel met grote getorste poten en verbindingen. 76x150x95cm / 76x300x95cm. In goede staat
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit vier-laden commode met origineel beslag. Circa 1890. Afmeting: 94 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Friese notenhouten speeltafel met kerfsnede. Uitklapbaar met opbergruimte. ca 1900. 68x77x37cm/ 68x77x74cm. In goede staat
Antieke Franse marqueterie nachtkastjes met bronzen beslag, intarsia en wit marmeren bladen. Eén blad gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 79 x 40 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en grote 4-spant houtgestoken poot. Circa 1850. Afmeting: 78 x 112 x 154 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met lade + schuifbladen. Circa 1920. Afmeting: 78 x 80 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met kruisvoet. Afmeting: 188 x 154 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met wortelhouten binnenwerk. Krimpnaden in zijkanten, verder in goede staat. Circa 1870. Afmeting: 174 x 113 x 49 cm.
Antiek Hollands eikenhouten boeren kabinet. Circa 1800. Empire. Met driekwart zwarte zuilen, bronzen beslag en messing capitellen. Afmeting: 220 x 160 x 56 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten secretaire met lade, schrijfklep en twee deuren. Met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 117 x 51 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten kabinet met driekwart zuilen, vier lades en origineel beslag. Mooie patina. Circa 1800. Afmeting: 193 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten laat Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en geheime vakken. Circa 1850. Afmeting: 171 x 95 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden tafel met Arabisch figuur met tulband. Circa 1870. Lichte beschadigingen. Afmeting: 93 x 34 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Noord-Duitse laat Biedermeier mahoniehouten secretaire. Twee-delig. Mooi binnenleven, met intarsia. Circa 1850. Afmeting: 157 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 160 x 72 x 245 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse Louis Seize mahoniehouten klapbuffet met marmeren blad, drie lades en bandintarsia. Circa 1810. Topblad beschadigd (krassen). Afmeting: 97 x 116 x 57 cm. In redelijk/goede st...
Antieke 19e eeuwse neo gotische eikenhout gestoken kleine tafel of bedbankje. Houtgepind. Afmeting: 64 x 52 x 30 cm. In goede staat.
18e eeuwse massief eiken schrijfsecretaire met opzet omstreeks 1780. Achter de schuine klep bevinden zich diverse vakken en lades. Meubel is recent gerestaureerd, 196x110x54 cm in goede staat.
Duitse notenhouten Louis Philippe glaskast met zijkanten van glas + twee lades. Circa 1860. Afmeting: 195 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast van essenhout. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 183 x 125 x 45 cm.
Antieke Duitse Biedermeier kersenhouten cilinder secretaire met mooi binnenleven. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in zeer goede staat. Afmeting: 164 x 105 x 62 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 113 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.