18e Eeuwse Duitse eikenhouten secretaire met glasopzet. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 205 x 110 x 40 cm. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten Louis Philippe glaskast met zijkanten van glas + twee lades. Circa 1860. Afmeting: 195 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten secretaire met lade, schrijfklep en twee deuren. Met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 117 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met wortelhouten binnenwerk. Krimpnaden in zijkanten, verder in goede staat. Circa 1870. Afmeting: 174 x 113 x 49 cm.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit kastje, ca 1890, met 2 deuren, 4 lades en 2 etages. 140x74x38cm. In zeer goede staat
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinen vitrinekast. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 160 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, ranken et cetera. Bergisches Land. Afmeting: 72 x 134 x 59 cm. In goede staat.
Holland WIII notenhouten dames bureau omstreeks 1870. Bureau is geheel afgezet met zwart. En achter de gebogen klep bevinden zich 3 lades. 112x105x43cm in goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoel met stoffering van zijde. Circa 1820. Afmeting: 95 x 55 x 60 cm. In zeer goede staat.
Klein eikenhouten flessenpoot tafeltje met lade. 59x86x55cm. In goede staat
19e Eeuws stucwerk met hout wandconsole tafel met vergulding. Blad vervangen. Afmeting: 89 x 42 x 86 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse twee-deurs Neo Renaissance kussenkast met ranken en lade. Afmeting: 170 x 126 x 57 cm. In goede staat.
Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden tafel met Arabisch figuur met tulband. Circa 1870. Lichte beschadigingen. Afmeting: 93 x 34 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Noten houten Franse gebombeerde 3 laden commode eind 19e eeuws. Commode staat op gebogen poten en heeft divers brons beslag en een marmeren blad. 84x115x61 cm in goede staat.
18e eeuwse massief eiken schrijfsecretaire met opzet omstreeks 1780. Achter de schuine klep bevinden zich diverse vakken en lades. Meubel is recent gerestaureerd, 196x110x54 cm in goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse Louis Seize mahoniehouten klapbuffet met marmeren blad, drie lades en bandintarsia. Circa 1810. Topblad beschadigd (krassen). Afmeting: 97 x 116 x 57 cm. In redelijk/goede st...
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden etagere tafel met afneembaar presenteerblad met fratzen. Neo Rococo. Circa 1870. Afmeting: 75 x 44 x 57 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse draaibare hardhouten etagere likeurtafel met Chinees snijwerk, klauwpoten en bruin marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: H 78 x Ø 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Hollandse neo-renaissance uittrekstafel met grote getorste poten en verbindingen. 76x150x95cm / 76x300x95cm. In goede staat
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102x109x56cm.
Twee 19e eeuwse Engelse mahoniehouten wijntafels. Afmeting: 53 x Ø 41 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten Franse Jachtkast ca, 1880. Kast heeft prachtig snijwerk op de onderste twee deuren met o.a. kreeft platvis en snippen. Bovenstuk met twee beglaasde deuren en aan de zijkant met sni...
Grote 18e eeuwse Duits eikenhouten barock dekenkast, herkomst Schloss Bentheim, met origineel slot. 96x101x76cm. In goede staat
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met kruisvoet. Afmeting: 188 x 154 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vitrinekast met originele polychromie bruin/goud, originele kroon en tollen. Zijkanten met glas. Circa 1860. Afmeting: 204 x 112 x 50 cm. In zeer goede staat.
Franse palisanderhouten 19e eeuwse vitrinekast, de deur en zijkanten handbeschilderd met een romantisch tafereel en afgezet met messing. Bovenblad met marmer en messing omranding. 162x70x34cm in goede...
Antiek Hollands eikenhouten boeren kabinet. Circa 1800. Empire. Met driekwart zwarte zuilen, bronzen beslag en messing capitellen. Afmeting: 220 x 160 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse palissanderhouten muziekkast met intarsia, ranken en instrumenten. Circa 1900. Afmeting: 124 x 63 x 37 cm. In goede staat.
18e eeuw Twents eikenhouten boerenkabinet met verguld messing beslag. 240x190x65cm. In goede staat
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 160 x 72 x 245 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits wortelnoten laat Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en geheime vakken. Circa 1850. Afmeting: 171 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten kabinet met driekwart zuilen, vier lades en origineel beslag. Mooie patina. Circa 1800. Afmeting: 193 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten empire bank met goede velours bekleding, ca 1830. 90x180x70cm. In goede staat
Kleine Hollandse kussenkast met bovenla en onderla. Robbelijst en geeboniseerd hout. 17e-18e eeuw. 177x68x170cm. In goede staat
Prachtige Duitse mahoniehouten Louis Philippe vertico met opstand, spiegeldeuren en floraal lijstwerk. Circa 1870. Afmeting: 205 x 102 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
19e Eeuws notenhouten buffet. Gesigneerd J.H. Haag + Zn. meubelfabrikanten Amsterdam. Historisme met etages, spiegels en hekwerk. Afmeting: 200 x 136 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten Empire trumeau. Met zwart geëboniseerde zuilen met vergulding, klauwpoten, lade en spiegel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 85 ...
Antieke Franse marqueterie nachtkastjes met bronzen beslag, intarsia en wit marmeren bladen. Eén blad gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 79 x 40 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten één-deurs Barok vitrine opzet-porseleinkast. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 205 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
Noord-Duitse laat Biedermeier mahoniehouten secretaire. Twee-delig. Mooi binnenleven, met intarsia. Circa 1850. Afmeting: 157 x 97 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.