Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.

Eiken eethoek
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten eethoek met houtgepinde klapbare eettafel met vier stoelen. Tafelblad is van vierkant naar rond te maken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 55 x 60 cm. / 77 x 120 x 120 cm. / 77 x Ø 17...

Antieke 4-laden commode
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit vier-laden commode met origineel beslag. Circa 1890. Afmeting: 94 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Twents kabinet (eiken)
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 56 cm. In goede staat.

Grote eiken uittrek tafel
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuws Hollandse neo-renaissance uittrekstafel met grote getorste poten en verbindingen. 76x150x95cm / 76x300x95cm. In goede staat

Biedermeier bank
Resultaat: 400 EUR

Antieke mahoniehouten empire bank met goede velours bekleding, ca 1830. 90x180x70cm. In goede staat

Mahonie secretaire, 1840
Resultaat: 160 EUR

Hollands mahoniehouten secretaire met twee lades, schrijfklep en twee deuren. Circa 1840. Afmeting: 155 x 102 x 46 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Hangvitrine van grenen
Startprijs 200 EUR

Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Empire-stijl stoel
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.

Flespoot-tafeltje
Resultaat: 275 EUR

Klein eikenhouten flessenpoot tafeltje met lade. 59x86x55cm. In goede staat

Biedermeier vitrine, 1820
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.

Hoekkast met opzet
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Hollands gebogen Biedermeier hoekkast met opstand, snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 80 x 55 x 196 cm. In goede staat.

Engels mahonie secretaire
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten gebogen Engels secretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 85 x 47 cm. In goede staat.

Eiken halbank
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten neo-gotische bank met klepdeksel, ridders/boekpanelen en gotische panelen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 120 x 55 x 136 cm. In goede staat.

2x Armleunstoelen in Louis Quinze stijl
Resultaat: 180 EUR

Twee notenhouten gestoken Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met florale bekleding. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 66 x 80 cm. In goede staat.

Antiek Duits secretaire
Resultaat: 500 EUR

Antiek Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met wortelnoten binnenleven en bandintarsia. Circa 1880. Afmeting: 200 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.

Engelse secretaire
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met zijkanten, hengsels en bronzen beslag. Afmeting: 103 x 101 x 55 cm. In goede staat.

Schaakstafel + spel
Resultaat: 250 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...

Kussenkast
Resultaat: 400 EUR

Kleine Hollandse kussenkast met bovenla en onderla. Robbelijst en geeboniseerd hout. 17e-18e eeuw. 177x68x170cm. In goede staat

Franse commode met 3 laden.
Resultaat: 300 EUR

Noten houten Franse gebombeerde 3 laden commode eind 19e eeuws. Commode staat op gebogen poten en heeft divers brons beslag en een marmeren blad. 84x115x61 cm in goede staat.

Mahonie kastje
Resultaat: 140 EUR

Hollandse mahoniehouten nachtkast met gebogen front en zijkanten + marmeren blad + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 76 x 42 x 36 cm. In goede staat.

Tafel met marmeren blad
Resultaat: 130 EUR

Neo Renaissance notenhouten hocker met zwart-marmeren blad. Circa 1890. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. houtworm beval redelijke staat.

Empire naaitafel
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten ovale naaitafel met vergulde messing capitellen en wolhouder. Circa 1820. Afmeting: 76 x 37 x 47 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Louis Seize-stijl tafel
Startprijs 200 EUR

Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie penantkast
Startprijs 240 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.

Noten kast met zuilen
Startprijs 225 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1840
Resultaat: 225 EUR

Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire. Circa 1840. Afmeting: 166 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.

Willem III tafel, 1860
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten Willem III bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 47 x 57 x 43 cm. In goede staat.

6x Eiken stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes Hollandse zware eikenhouten Neo Renaissance stoelen met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 104 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Eiken jachtkast
Resultaat: 350 EUR

Massief eikenhouten Franse Jachtkast ca, 1880. Kast heeft prachtig snijwerk op de onderste twee deuren met o.a. kreeft platvis en snippen. Bovenstuk met twee beglaasde deuren en aan de zijkant met sni...

Franse/Bretonse buffetkast, 1870
Resultaat: 600 EUR

19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse boerentafel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.

Eiken boekenkast
Resultaat: 225 EUR

Antieke eikenhouten uitneembare boekenkast met schappen. 19e eeuw. Afmeting: H 225 x B 160 x D 45cm. In goede staat.

Lederen Chesterfield stoel
Resultaat: 160 EUR

Licht-bruine lederen Chesterfield stoel. Afmeting: 90 x 115 x 83 cm. In goede staat.

Engelse wandtafel
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Artifort Mushroom chair
Resultaat: 600 EUR

Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.

Duitse spinde
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs spinde met smeedijzeren beslag en slede poten. Slot later. Afmeting: 97 x 74 x 49 cm. In goede staat.

Friese kerfsnede stoof
Resultaat: 80 EUR

Friese kerfsnede gestoken stoof met binnenbak + lade. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 36 x 38 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 150 EUR

Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie theetafel/kast
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie kaptafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kaptafel met zes lades, opbergruimte en verstelbare spiegel. Afmeting: 180 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Engelse gateleg tafel
Resultaat: 160 EUR

Vroege antieke Engelse eikenhouten gateleg tafel met lade. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 100 cm. In goede originele staat.

Antieke Engelse hangoor tafel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoor tafel met balustervormige poten. Afmeting: 62 x 74 x 84 cm. In goede staat.

Twee Engelse wijntafels
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse mahoniehouten wijntafels. Afmeting: 53 x Ø 41 cm. In goede staat.

Hollandse eiken commode
Startprijs 150 EUR

Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie kast
Startprijs 150 EUR

Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 100 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Twentse dekenkist van eikenhout, naar twee deuren. Afmeting: 75 x 56 x 110 cm. In goede staat.