Duitse Meissen porseleinen inktpot met onderschotel. Bloem/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
Veertien delig Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Rose Florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
21 Stuks Friese wandtegels met dorpen een waterkant decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
11x Diverse borden. Twee antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen borden met floraal decor + goudrand, circa 1930. 3x Haviland France borden, chip. 1x Porceleyne Fles, 1x Makkum, 4x Delft Fayence. Afm...
Vijf delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaal, asbak (2x), dekseldoos, bakje. Diverse decors. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Chris Lanooy vaas met groen/blauw glazuur. 1881 - 1948. Afmeting: H 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen dekselvaas. Gouda, Diora Royal Plazuid. Circa 1915. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Fayence. 1x Porceleyne Fles koe. 2x Tichelaar Makkum bloempotten. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met wapenzegel. Frechen. Afmeting: H 33 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken vazen. Societé Ceramique. 1x Jugenstil oorvaas, landschap decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x Jugendstil oorvaas, koeien decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x...
Antieke Delftse polychrome Fayence vaas. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Vier-delige Hollandse porseleinen Jugendstil vazenset met Delfts decor. Circa 1915. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In goede staat.
12x Divers oud/antiek Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere: Porceleyne Fles, Koninklijke Delft et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 34 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met drie eikels. Floraal decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 22 - 36 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Fayence wildzwijn. Ongemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Porceleyne Fles. Enkele beschadigingen. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijke staat.
Kapitale keramieken Jugendstil vaas. Gesigneerd Clément Massier. Juan, Bolfe. Met goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Duits Hutschenreuther porseleinen servies. Decor Trocadero. Vaatwasmachine bestendig. Bestaande uit: 2 diepe schalen, 3 platte schalen, 6 maaltijdborden, 6 diepe borden, 6 ontbijtborden, theepot, melk...
Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed voorraad kruiken. Afmeting: H 40 - 47 cm. In goede staat.
Vijf diverse 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Engels theeservies Oakley China. Bestaande uit: Plated dienblad, theekan + comfoor, melk/suiker set, koffiekan, lepeldoos, zes koppen en schotels. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 44 cm. In goede staat.
Gesigneerde Italiaanse polychrome Fayence plooischotel. Neo Renaissance met floraal decor. A. Lavera et cetera. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta tabakspot. Twee-delig. Jongen op St. Bernhardhond. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 34 x 10 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Duitse porseleinen figuren. Divers. Thüringen. Eén hoofd gelijmd + minimale beschadigingen. Afmeting: 11- 15 cm. In goede staat.
Twee Bisquit porseleinen heren bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 9-pas tegeltableau. Circa 1920. Met afbeelding van Waaggebouw in Alkmaar. Fayence, Delft, Makkum. Eén tegel haarscheuren. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
21Stuks mangaan kleurige tegels met bloemvaas decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade + haarscheur. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijke staat.
Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Delftse Fayence plaquettes naar schilderingen Haagse School. Circa 1900. Afmeting: 44 x 33 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse Fayence vazen. 19e Eeuw. Voorzien van merkteken de Klauw. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Franse porseleinen borden met goud/figuren decor. Gemerkt. Circa 1880. Alle borden chip. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Majolica vazen met figuren. Circa 1900. Genummerd. Eén hoofd gelijmd, minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Duits Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee schotels, twee schalen + klein bakje. Afmeting: 13 - 34 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen schertzkan. Gesigneerd Jacob Petit. Huilende huisvrouw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts Fayence polychrome miniatuur kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 12 - 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse Delftse Fayence preekstoel met twee figuren. Gesigneerd van Duijn. Beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Duitse Meissen porseleinen pronkvaas met floraal/slangen en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote Majolica bloempot op zuil. Gemerkt 1345. Paars-kleurig met zes phenixen. Afmeting: H 125 x Ø 60 cm. In goede staat.
Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...
Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse (Duitse) porseleinen bokaalvaas met messing rand. Onduidelijk gemerkt, Höchst? Porseleinen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.