Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen tafelschaal met figurengroep. Schierholz Plaue gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek keramieken figuur met wit craquele glazuur. Meisje met kruik. Bakfout in basis. Afmeting: H 87 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts Fayence kaststel. Circa 1900. Gemerkt 'De Klaauw'. Eén chip deksel. Afmeting: H 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen plaquettes in geëboniseerde lijst. Wild voorstellingen. Afmeting: 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen plantenbak met floraal/perzik decor. Met armatuur. Beschadigingen aan de bladeren. Afmeting: 21 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Delftse Fayence borden met kippen decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met tuin decor. Gemerkt. de Bijl? Eén chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt, onder andere drie klokken. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Grote terracotta geglazuurde roofvogel op stronk. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Grote vroege Duitse Meissen? porseleinen schotel. Met floraal decor en goudrand. 18e Eeuw. Gemerkt met twee zwaarden en twee punten. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Delftse wandplaquettes. Circa 1920. Zuiderzee met boten + landschap met windmolens. Eén chip. Afmeting: H 26 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen Meissen figuur. Weiss. Zingende dronken man. Nr. S 254. 20e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Eén chip. Afmeting: Ø 22 - Ø 25 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén gelijmd. Eén goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts Bont polychrome fayence kaststel. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Duitse porseleinen kop en schotels. Sammlertassen. Onder andere: Meissen, Bavaria Naschenreuth, Ilmenau, Hutschenreuther, Wien, Herend, Rosenthal Schlaggenwald et cetera. Minima...
Grote antieke Duitse porseleinen valk. Gesigneerd M. Herman Fritz. Fraureuth Kunstabteilung. Circa 1920. Afmeting: 28 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Knauf Zeit. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figurengroepen. Onbekend bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen figuren. Duitsland. 2x Bisquit porseleinen vazen met figuren decor, circa 1900. 1x Thuringen, Dame bij tafel, circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen oud porselein. 1x Wedgwood, rozensteker. 1x Franse porseleinen dekseldoos. 1x Franse Limoges mosterdset met Napoleon en Marie Louise van Oostenrijk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met eenden, Tengra Spain, goed. (2) Duitse Dresden porseleinen kandelaar met figuur/rozen, goed. (3) Ballerina, Schierholz? tutu beschadigd. (4) Fig...
Grote antieke Arnhem platelen vaas. Decor Nippon. Floraal. Circa 1915. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse porseleinen figuren. Vrouwen met jurken. Filigrain. Onder andere: 4x Dresden, 1x Frankenthal. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 8 - 12 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Antiek Duits Thuringen porseleinen figuur. Toreador. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Duitse Scheibe Alsbach porseleinen officier te paard. Titel: Bessieres. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen Meissen gebaksborden met Streublümchen decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen K.P.M. vleesschaal met floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 6 x 48 x 37 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen duiven. 1x Western Germany. 1x Gemerkt L.P.G. handgemalt. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Antiek Frans porseleinen figuur. Man in klederdracht. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen rookverdrijver, kaartenspelers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Vier Duitse porseleinen vogels. 1x lijster, 20e eeuw, Fasold Stranoh Thüringen. 1x Neu Tettau kuikens. 1x ijsvogel van Metzler Orloff Thüringen. 1x Toekan, ongemerkt. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede st...
Antiek Duits keramieken figuur. Dame met hazewindhonden. Circa 1930. Afmeting: 28 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Duits porseleinen theeservies. Gemerkt JWK. Western Germany. Decor Limoges. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 6 kop + schotels, 5 petit four schalen, melk/suiker set, 6 gebaksborden, vaasje + 2 deksel...
Twee grote Limoges emaille plaquettes in lijst. 1x Gesigneerd Sillonnet Limoges La Fileuse, vrouw bij spinnewiel. 1x Gesigneerd Sillonnet Limoges La Fileuse, vrouw en kind bij haard. Afmeting: H 28 x ...
Antieke Duitse porseleinen sauskom + lepel, voorzien van bloemen/vlinder en goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Antieke originele Duitse reservisten bierpul met tinnen deksel. Handbeschilderd. 'Hab Aug und Hand fürs Vaterland'. Conrad Klaetzel. Circa 1900. Aug. 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse steengoed historisme Westerwald kruik met tinnen montuur. Circa 1880. Bovenrand bij tuit beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Fayence handbeschilderde bierpul met tinnen monturen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
20x Diverse antieke kop + schotels. Onder andere: Kutani, Japan, Europees. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Goebel figuren. Duitsland. Gans + parkiet. Tweede helft 20e eeuw. 1968 + 1977. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Grote Duitse keramieken Goebel haan. W. Germany. Nr. 3205828. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Duitse porseleinen reservisten bierpullen. Twee maal reproductie. Eén maal antiek, beschadigd. Regiment Wilhelmina Niederlande Husaren. Afmeting: 18 - 28 cm. In matig/goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf prachtige, deels handgeschilderde antieke Duitse porseleinen bierpullen met figuren voorstellingen. Onder andere: portret, interieurs, vélocipède fiets, tevens bodem voorstelling. Circa 1900. Afm...
Zeer grote Hollandse platelen amfora vaas. Geschilderd door Breetvelt Zuid Holland Gouda. Circa 1920. Floraal. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee Hongaarse Herend porseleinen bloempotten met floraal/goud decor. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Antiek vier-delig Hollands rookstel van plateel. Met floraal decor. Breetvelt Gouda M.B. A. Circa 1915. Afmeting: 10 x 38 x 27 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Steenwiijk Eskaf vaas met lichtbruin glazuur. Model 1365. Chips bodemrand. Afmeting: 19,5 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Drie-delige hoogglans polychrome Ivora Gouda plateel set. Circa 1910. Bestaande uit: Twee schenkkannen en een tablet. Floraal decor. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Arnhems' platelen schenkkan met verlopen glazuur. 30er - 40er Jaren. Chip tuit. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Societe Ceramique Maastricht lampenset. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 29 x Ø 34 cm. In goede staat.
Antiek Tsjechisch porseleinen figuur. Circa 1900. Stempel. Ampfora of Royal Dux? Afmeting: 16 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Majolica schaal met figuren. Polychrome. Circa 1900. Genummerd + letter R. Afmeting: 42 x 52 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Tsjechische amfora keramieken bloembakken met figuren. Circa 1900. Eén goed. Eén beschadigd, arm los erbij. Afmeting: 23 x 33 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 19e eeuws Petrus Regout Maastricht kinderservies met mahoniehouten dienblad. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 33 cm. In redelijke staat.
Antiek vier-delig Hollands Petrus Regout Maastricht lampetstel met Oosters/Mandarin figuren decor. Circa 1900. Haarscheur kan. Haarlijn in lekbakje van zeepdoos. Afmeting: 16 - 35 cm. In redelijk/goed...
Antiek Hollands Société Céramique Maastricht gelegenheidsbord. Huwelijk Koning Willem III en Koningin Sophie 1864. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence schotels met spreuken. Beide chips en één met haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Acht delen 19e eeuws Duits Fayence. Divers. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Hollandse Fayence schotels. Onder andere; Makkum, Tichelaar, Regout Maastricht. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/papegaai decor. Gesigneerd: van Duijn. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Delfts Fayence zes-pas tegeltableau. Boeren-interieur met figuren bij haardplaats. Afmeting: H 36 x B 40 cm. In goede staat.
Lot van 26 stuks Hollandse Porceleyne Fles Delftse Fayence herdenkingsborden. Onder andere: Koningshuis et cetera. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 36 cm. In goed...
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Hollandse aardewerken tabakspotten. 20e Eeuw. Eén maal Pompadoer Makkum. Eén maal Toeback, ongemerkt. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Duits Rosentahl porseleinen deelservies met rozenknop decor. 23-Delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 33 cm. In goede staat.
Vier delen Delfts aardewerk. Bestaande uit; Petrus Regout bloempot met landschap decor, circa 1890. En drie Delftse vazen, chips, circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Duitse polychrome Fayence bierpul met tin. Naar oud voorbeeld. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen rozensteker vaas met goud/wapen/tekst decor + annotatie 1857. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vijf Engelse porseleinen Staffordshire honden. Zogenaamde bordeel honden. Circa 1900. Eén hoofd gelijmd. Afmeting: 11 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.
Grote keramieken Majolica wandengel met hoorn des overvloeds. 20e Eeuw. Eén restauratie blauwe doek. Afmeting: 55 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude porseleinen figurengroep. Figuren met paard. Gemerkt F met kroon. 20e Eeuw. Restauratie aan twee benen. Afmeting: 33 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.
Duitse wit porseleinen Sitzendorf figuren groep. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence apothekerspotten. Haarlijnen + enkele chips. Afmeting: H 14 - 18 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse Hollandse Fayence wandtegels. Twee tegels met bloemvazen decor + één tegel met druiventros decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Hollandse wandtegels. 1x 17e eeuwse dikke tegel. 1x 18e eeuwse tegel, floraal decor. 1x 20e eeuw, vogel decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau. Ruiter met paard in landschap decor. Beschadigd. Afmeting: 38 x 26 cm. In redelijke staat.