Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Duitse porseleinen reservisten bierpullen. Twee maal reproductie. Eén maal antiek, beschadigd. Regiment Wilhelmina Niederlande Husaren. Afmeting: 18 - 28 cm. In matig/goede staat.
Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Twee Hollandse polychrome Fayence Makkum Tichelaar gemerkte paarden. 20e Eeuw. Eén paard beschadigd. Afmeting: 20 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse keramieken Goebel haan. W. Germany. Nr. 3205828. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Goebel figuren. Duitsland. Gans + parkiet. Tweede helft 20e eeuw. 1968 + 1977. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
20x Diverse antieke kop + schotels. Onder andere: Kutani, Japan, Europees. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
11x Diverse borden. Twee antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen borden met floraal decor + goudrand, circa 1930. 3x Haviland France borden, chip. 1x Porceleyne Fles, 1x Makkum, 4x Delft Fayence. Afm...
21 Stuks Friese wandtegels met dorpen een waterkant decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Fayence handbeschilderde bierpul met tinnen monturen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse steengoed historisme Westerwald kruik met tinnen montuur. Circa 1880. Bovenrand bij tuit beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke originele Duitse reservisten bierpul met tinnen deksel. Handbeschilderd. 'Hab Aug und Hand fürs Vaterland'. Conrad Klaetzel. Circa 1900. Aug. 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen sauskom + lepel, voorzien van bloemen/vlinder en goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote Limoges emaille plaquettes in lijst. 1x Gesigneerd Sillonnet Limoges La Fileuse, vrouw bij spinnewiel. 1x Gesigneerd Sillonnet Limoges La Fileuse, vrouw en kind bij haard. Afmeting: H 28 x ...
Veertien delig Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Rose Florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Duits porseleinen theeservies. Gemerkt JWK. Western Germany. Decor Limoges. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 6 kop + schotels, 5 petit four schalen, melk/suiker set, 6 gebaksborden, vaasje + 2 deksel...
Antiek Duits keramieken figuur. Dame met hazewindhonden. Circa 1930. Afmeting: 28 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Vier Duitse porseleinen vogels. 1x lijster, 20e eeuw, Fasold Stranoh Thüringen. 1x Neu Tettau kuikens. 1x ijsvogel van Metzler Orloff Thüringen. 1x Toekan, ongemerkt. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede st...
Duitse porseleinen rookverdrijver, kaartenspelers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Frans porseleinen figuur. Man in klederdracht. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen duiven. 1x Western Germany. 1x Gemerkt L.P.G. handgemalt. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen inktpot met onderschotel. Bloem/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
3x Oud/antiek porselein. 1x Franse figurengroep nr. 34, beschadigd. 1x Pauw figuur, Volkstedt, chips bladeren. 1x Dame met jurk, Volkstedt, beschadigd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijke staat.
Lot oud/antiek Duits porselein. Bestaande uit: 12x Fürstenberg eierdoppen. 1x handbeschilderde schaal met floraal/insecten en goud decor, 19e eeuw. 1x Hutschenreuther tablet met roze roos decor. Afmet...
Grote Duitse porseleinen K.P.M. vleesschaal met floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 6 x 48 x 37 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse keramieken dekselpotten met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen Meissen gebaksborden met Streublümchen decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Duitse Scheibe Alsbach porseleinen officier te paard. Titel: Bessieres. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Duits Thuringen porseleinen figuur. Toreador. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Duits porseleinen vrouw in jurk met goud decor. 60er-Jaren. Gemerkt met kroon en W 1764. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Royal Sphinx Maastricht keramieken kastkommen. Decor Victoria. Circa 1900. Eén kom beschadigd. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Duitse porseleinen figuren. Vrouwen met jurken. Filigrain. Onder andere: 4x Dresden, 1x Frankenthal. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 8 - 12 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Porseleinen vis. Gemerkt Enschede Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhem platelen vaas. Decor Nippon. Floraal. Circa 1915. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handgeschilderd decor van vogels/bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 41 cm. In goede staat.
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met eenden, Tengra Spain, goed. (2) Duitse Dresden porseleinen kandelaar met figuur/rozen, goed. (3) Ballerina, Schierholz? tutu beschadigd. (4) Fig...
Drie delen oud porselein. 1x Wedgwood, rozensteker. 1x Franse porseleinen dekseldoos. 1x Franse Limoges mosterdset met Napoleon en Marie Louise van Oostenrijk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen figuren. Duitsland. 2x Bisquit porseleinen vazen met figuren decor, circa 1900. 1x Thuringen, Dame bij tafel, circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figurengroepen. Onbekend bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Rhodian plateel knobbelvaas. Delft polychrome vijzel. Delfts Bleu menage-set. Westraven Delft polychrome presenteertablet. Afmeting: 16 - 48 cm....
Drie porseleinen dekseldozen/stolpen. 2x Villeroy & Boch, stervormig. 1x Staffordshire England keramiek. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Knauf Zeit. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen valk. Gesigneerd M. Herman Fritz. Fraureuth Kunstabteilung. Circa 1920. Afmeting: 28 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Duitse porseleinen kop en schotels. Sammlertassen. Onder andere: Meissen, Bavaria Naschenreuth, Ilmenau, Hutschenreuther, Wien, Herend, Rosenthal Schlaggenwald et cetera. Minima...
Drie-delig Delfts Bont polychrome fayence kaststel. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.