Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed voorraad kruiken. Afmeting: H 40 - 47 cm. In goede staat.
Duits Hutschenreuther porseleinen servies. Decor Trocadero. Vaatwasmachine bestendig. Bestaande uit: 2 diepe schalen, 3 platte schalen, 6 maaltijdborden, 6 diepe borden, 6 ontbijtborden, theepot, melk...
Kapitale keramieken Jugendstil vaas. Gesigneerd Clément Massier. Juan, Bolfe. Met goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Duits Rosentahl porseleinen deelservies met rozenknop decor. 23-Delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse aardewerken tabakspotten. 20e Eeuw. Eén maal Pompadoer Makkum. Eén maal Toeback, ongemerkt. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 26 stuks Hollandse Porceleyne Fles Delftse Fayence herdenkingsborden. Onder andere: Koningshuis et cetera. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 36 cm. In goed...
Antiek Hollands Delfts Fayence zes-pas tegeltableau. Boeren-interieur met figuren bij haardplaats. Afmeting: H 36 x B 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/papegaai decor. Gesigneerd: van Duijn. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Porceleyne Fles. Enkele beschadigingen. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Fayence wildzwijn. Ongemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met drie eikels. Floraal decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 22 - 36 cm. In redelijke staat.
12x Divers oud/antiek Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere: Porceleyne Fles, Koninklijke Delft et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 34 cm. In goede staat.
Vier-delige Hollandse porseleinen Jugendstil vazenset met Delfts decor. Circa 1915. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome Fayence vaas. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Vier Hollandse Fayence schotels. Onder andere; Makkum, Tichelaar, Regout Maastricht. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen 19e eeuws Duits Fayence. Divers. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence schotels met spreuken. Beide chips en één met haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands Société Céramique Maastricht gelegenheidsbord. Huwelijk Koning Willem III en Koningin Sophie 1864. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Antiek vier-delig Hollands Petrus Regout Maastricht lampetstel met Oosters/Mandarin figuren decor. Circa 1900. Haarscheur kan. Haarlijn in lekbakje van zeepdoos. Afmeting: 16 - 35 cm. In redelijk/goed...
Drie antieke Hollandse keramieken vazen. Societé Ceramique. 1x Jugenstil oorvaas, landschap decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x Jugendstil oorvaas, koeien decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x...
Antiek 19e eeuws Petrus Regout Maastricht kinderservies met mahoniehouten dienblad. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 33 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met wapenzegel. Frechen. Afmeting: H 33 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.
Twee antieke Tsjechische amfora keramieken bloembakken met figuren. Circa 1900. Eén goed. Eén beschadigd, arm los erbij. Afmeting: 23 x 33 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Majolica schaal met figuren. Polychrome. Circa 1900. Genummerd + letter R. Afmeting: 42 x 52 x 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Antiek Tsjechisch porseleinen figuur. Circa 1900. Stempel. Ampfora of Royal Dux? Afmeting: 16 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Societe Ceramique Maastricht lampenset. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 29 x Ø 34 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Fayence. 1x Porceleyne Fles koe. 2x Tichelaar Makkum bloempotten. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen dekselvaas. Gouda, Diora Royal Plazuid. Circa 1915. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Arnhems' platelen schenkkan met verlopen glazuur. 30er - 40er Jaren. Chip tuit. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delige hoogglans polychrome Ivora Gouda plateel set. Circa 1910. Bestaande uit: Twee schenkkannen en een tablet. Floraal decor. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Steenwiijk Eskaf vaas met lichtbruin glazuur. Model 1365. Chips bodemrand. Afmeting: 19,5 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse polychrome Ram vaas. Arnhem Holland. Model nr. 3. Decor Naloop. Schilder B. Circa 1920. Afmeting: 29,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse Colenbrander Ram vazen. Polychrome. Anrhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder FK + V.B. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Colenbrander Ram vaas. Polychrome. Arnhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder B. Decor Fantaisie. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. Haarlijn glazuur. Verder in goede staat.
Antiek vier-delig Hollands rookstel van plateel. Met floraal decor. Breetvelt Gouda M.B. A. Circa 1915. Afmeting: 10 x 38 x 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse plateel caché pot met floraal decor. Decor Brushed Gouda 352. Circa 1915. Afmeting: 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Chris Lanooy vaas met groen/blauw glazuur. 1881 - 1948. Afmeting: H 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Drie Hongaarse Herend porseleinen dekseldozen met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Vijf delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaal, asbak (2x), dekseldoos, bakje. Diverse decors. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee Hongaarse Herend porseleinen bloempotten met floraal/goud decor. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse platelen amfora vaas. Geschilderd door Breetvelt Zuid Holland Gouda. Circa 1920. Floraal. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vijf prachtige, deels handgeschilderde antieke Duitse porseleinen bierpullen met figuren voorstellingen. Onder andere: portret, interieurs, vélocipède fiets, tevens bodem voorstelling. Circa 1900. Afm...
Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.