Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schotel Ø 25 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Klein groen vaasje
Startprijs 250 EUR

Klein Chinees miniatuur vaasje met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle/flacon
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met floraal decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Lot diverse Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijke staat.

Familie Rose vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bolle vaas met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 23 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 8,1 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen cup met rose glazuur. Ongemerkt. Afmeting: H 4 x Ø 8,1 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rood glazuur, spelende zotjes en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot Familie Rose
Resultaat: 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein met theebus, deksel gelijmd, 4x schotel waarvan 1x goed, 2 kopjes, 1x haarlijn en 1x chip. 6,5-13cm. In redelijke staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Tuit iets beschadigd. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 34 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met Chinees feest decor, vele figuren en draak. Met bodemmerk. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Sung kop + schotel Ø 14 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese Sung porseleinen kop en schotel met zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur en goudreliëf + stenen. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.

Bronzen Ming figuur
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Chinese Ming bronzen keizerlijk figuur. Mooie patina. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Chips tuit + oude haarlijn. Afmeting: 19,5 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pattipan
teruggetrokken

Chinees porseleinen pattipan met tekst, floraal/goud decor en bodemmerk. Afmeting: 3 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 22 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Tung Chih Cargo. 1862 - 1874. Met floraal/karakter tekens decor. Bestaan de uit: 2x Stapeldoos, bodemmerk. 2x Bonsai plantenbak, chips. Afmeting: 8,5 - 17,5 cm....

Antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor + Foo-hond. Beschadigd. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese lamp
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.

2 Chinees porseleinen zotjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen zittende zotjes. Polychrome. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Chinese hardstenen rots met tekst
Startprijs 40 EUR

Chinese hardstenen gegraveerde rots met tekst + hond. In foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen figuur. Man met gebonden bamboe. Vinger beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.