Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen boeddha staande op een lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Eén kopje chip, één kopje haarlijn, twee schotels haarlijn, één schotel chip. Afmeting...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen theebussen met floraal/landschap decor. Eén dekseltop mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met vogel in landschap decor. Eén schotel goed. Eén schotel minimale chip. Eén schotel haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/go...
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Figuren in landschap met spelende zotjes decor, vier tekens bodemmerk Kang Xi, haarlijn. 1x Floraal bord, goed. Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.
Japanse porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met goud/granaatappel decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloemen/vogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met draken/wolken/zee decor. Beide deksels beschadigd. Eén vaas haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: 10,5 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/figuren decor. Vier kopjes minimale chip. Twee kopjes haarlijn. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Minimale schilfer mogelijk. ...
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insekten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese Yixing trekpot met messing bewerkte deksel. Floraal/eekhoorn decor. Eén chip tuit. Afmeting: 9 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Robijn-rood van kleur met floraal/coulissen en goud decor. Tuit gerestaureerd, chip deksel. Afmeting: 12 x16 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...