Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas op console
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Chinese koraal gesneden figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinese uit koraal gesneden figuren op houtgestoken consoles. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese miniatuur vaas
Resultaat: 1.800 EUR

Chinese miniatuur vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.

Japanse Imari tafelschaal
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.

2 Japanse dekselvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen dekselvazen. Gegraveerd. Floraal decor. Afmeting: 14,4 cm. In goede staat.

Chinese hoornvaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees gesneden vaas uit hoorn. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Portret Chinese keizer
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen tête à tête
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen tête à tête met geisha's in landschap decor+ tekst. Met bodemmerk. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 15 x 28 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen verdeelschaal, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (10x)
Resultaat: 70 EUR

10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen celadon glazuur en spelende Foo-honden. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 3.750 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.

4 Delen div. China/Japan
Resultaat: 30 EUR

Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Chinees celadon porseleinen figuren. Met bodemmerk. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Imari vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Jade collier & hanger
Resultaat: 190 EUR

Geknoopt collier van jadekralen, ø 7mm, met een grote fraai gesneden jadehanger versierd met leguanen op een vrucht, 68x35mm. lengte 55 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat

Huisaltaar
Resultaat: 1.100 EUR

19e Eeuws Chinees lakwerk huisaltaar met inhoud. Altaar heeft dubbele deuren, twee lades, schuifplank, etagieres. Inhoud: benen figuren, houten tempelwachters met polychrome, messing, brons, wierookb...

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.

6x Kleine Chinese vaasjes
Resultaat: 170 EUR

Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Zandstenen hoofdjes in lijst
Resultaat: 170 EUR

Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Antieke Quan Yin
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Eén hand mist. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Quan Yin
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese terracotta Quen Yin met rest polychromie. Hoofd gelijmd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinees/Japans porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...

17e - 18e Eeuwse Chinese kan
Resultaat: 60 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

3x Japanse kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Resultaat: 170 EUR

Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...

2x Chinese spekstenen stempels
Resultaat: 35 EUR

Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

5x Antieke Japanse vazen
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...

6x Capucijne kop + schotels
Resultaat: 500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels. Floraal decor. Eén kop gelijmd, rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese blauwe schotel Ø 37,3 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 37,3 cm. In redelijk/goede staat.

6 Chinese kop en schotels
Resultaat: 500 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/figuren decor. Vier kopjes minimale chip. Twee kopjes haarlijn. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Minimale schilfer mogelijk. ...

Chinees Kantonees klokkenstel, 1860
Resultaat: 1.500 EUR

Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...

Zeldzame Chinese schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met goud/granaatappel decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

17e Eeuws Chinees Ming bord Ø 19,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Ming bord met kraanvogel decor. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas
Resultaat: 1.400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

6x Chinese Imari borden
Resultaat: 150 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 10,1 cm. In goede staat.

3x Capucine kop en schotels
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

3x Familie Rose koppen
Resultaat: 350 EUR

Drie 19e eeuwse Familie Rose porseleinen kopjes met floraal decor. Eén kopje 2x haarlijn 2 kopjes gaaf. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese chocolade-bekers
Resultaat: 275 EUR

Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale chocolade-bekers. Met Lange Lijs/bloemvazen decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips + twee haarlijnen. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In redelij...

2 Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met spelende figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

19e Eeuws Chinees Familie Rose bord, 21,7 x 21,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Octagonaal met floraal/kostbaarheden/gans/goud decor. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas op sokkel
Resultaat: 1.200 EUR

Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 x Ø 23 cm. In goede staat.

Groene jade vaas
Resultaat: 160 EUR

Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kommen
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quan Lung kommen. Landschap decor. Beide kommen haarlijn + één chip. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Chinese Sung dekselvaas
Resultaat: 550 EUR

Chinese Sung porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vijf antieke Chinese kommen
Resultaat: 180 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kommen. Tek Sing Cargo. Floraal/karakterteken decor. Eén kom lichte randschade. Afmeting: Ø 10,5 - 15 cm. In goede staat.

2x Antieke Kutani trekpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen trekpotten met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Lot kleine Kutani vazen (15x)
Resultaat: 60 EUR

Vijftien stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vazen. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 190 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met draken decor in wolken. Afmeting: 18 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 180 EUR

Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese dekselvaas
Resultaat: 300 EUR

Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met Foo-honden decor. Afmeting: H 86 x Ø 38 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Quan Yin figuur
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinese spekstenen figuur, Quanyin, op console. 31 cm. 20e eeuw. In goede staat

2x Satsuma vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met goud decor + Japanse portretten. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kop + schotel, 18e eeuw, goed. Papbord, Familie Rose, chip + haarlijn. Familie Rose bord met tuin decor, 18e eeuw, gelijmd. Familie Rose bord met ki...

8x 18e Eeuwse borden
Resultaat: 100 EUR

Acht diverse Chinees porseleinen borden. Familie Rose, Quan Lung. Beschadigd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

2x Japanse bronzen voorwerpen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse melk/bloed borden Ø 22 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met melk/bloed tuin decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,7 cm.
Resultaat: 140 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert en floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in klederdracht
Resultaat: 500 EUR

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...

Chinese draken vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom draken/wolken decor. Afmeting: H 37 x Ø 25 cm. In matige staat.

3x Antieke borden (China/Japan)
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord metí bloempot decor + bo...

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...

5x Imari kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese bronzen tempelwachters
Resultaat: 35.000 EUR

Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. 19e , of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 800 EUR

Chinese bronzen boeddha staande op een lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met insekten/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur, geisha's, teksten en karaktertekens. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas op sokkel
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 26 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen bord met draken/vleermuizen en goud decor verso. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Chinees Imari Bord
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenschotel Ø 33,2 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese gemberpot + console
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Imari met vaas/goud decor, goed. 1x Familie Rose, floraal/vogel decor, goed. 1x Octagonaal, floraal/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22...

Lot Mandarijn porselein (5x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van vijf delen Chinees mandarijn porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: drie schotels met figuren decor, haarlijnen. Twee kopjes, haarlijnen. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 19,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur verso + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese gebedsketting
Resultaat: 130 EUR

Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 10.000 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat

2x Chinese vazen op sokkels
Resultaat: 110 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met Sang de Boeuf glazuur. Op houtgestoken consoles gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antiek Chinees sabel
Resultaat: 425 EUR

Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

2x Boeddha
Resultaat: 140 EUR

2x Boeddha. Bestaande uit: Eén kleine Chinese vergulde bronzen boeddha en één koperen boeddha. Beide 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Chinese standaard met medaillon
Resultaat: 50 EUR

Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,6 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met draken in zee decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Chinees draken bord.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee delen Chinees porselein, 1 cup op hoge voet met bodemmerk en 1 drakenbord met bodemmerk. 11-17,5cm. In matige staat

Drie 18e Eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.