Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi diepe borden. Met vijverpartij/kraanvogel decor. Gecontourneerde omranding. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Gelijmd. ø 45cm. Redelijke staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord chips/haarlijn. Eén bord alleen haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung trekpot. Met landschap decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: 14 x 21 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemvaas/pioenrozen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 30,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en coulissen/kraanvogel/tekst decor. Met goudrand. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotels met krab/karper decor. Met bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: Ø 12,3 cm. In goede staat.
Twee 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geribbeld. Floraal/coulissen decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein met bodemmerken. 1x Kom, gelijmd. 1x Bord met granaatappel/vleermuis decor, gelijmd. 1x Bord met floraal/libelle decor. Afmeting: Ø 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met floraal/vogel/goud decor, goed. En een schotel met landschap decor, haarlijn + chip. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai bord met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai pot met floraal/paradijsvogel decor. Bovenrand restauratie + haarscheur. Afmeting: H 25 x Ø 19 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee Japanse been gesneden gordelknopen met uil decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees jade gesneden Foo-hond. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 3,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met rood/bruin verlopen glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met krijger decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese vierkante celadon vaas met ribbels en craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen plaquette met figurenvoorstelling, kraanvogel en tekst. ø39x26,5cm. In goede staat
Antieke Franse Fayence snuifdoos met figuur in landschap decor + brons. 19e Eeuw. Afmeting: 3 x 7 x 4 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met floraal/kikker decor. Met signatuur. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Zes stuks natuurstenen Chinese Boeddhistische figuren. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. Midden 20e eeuw. Met besneeuwde landschappen/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met emaille floraal decor. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trekpotten met floraal decor. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met emaille decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Grote Chinese Banko Ware trekpot in vogel-vorm, met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 19 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinese Banko Ware trekpot met emaille decor met kraanvogels. Afmeting: 11 x 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinese Banko Ware trekpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud + emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xi -stijl vazen. 18e - 19e Eeuw. Diverse figuur decors + vier tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen celadon kom met bloemblad decor. Afmeting: 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met floraal decor. Chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Minimale schilfer tuit. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees houtgestoken altaar figuur. Met relikwie uitsparing in de rug. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met karpers in waterpartij decor. Tekst + signatuur. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Witte Chinese porseleinen wierookbrander met bodemmerk en koppen. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap/floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Chinese Kantonese trekpot met figuren decor. Afmeting: 6 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Rood glazuur Chinees porseleinen diepe schaal. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kaststel met paradijsvogel decor. Eén deksel niet origineel. Beschadigingen. Afmeting: H 18,5 - 23 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Japanse goud lakwerk kop en schotels met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels voor chocolade. Alle schotels haarlijnen. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Queng Lung met landschap/pagode decor, haarlijn. 1x Queng Lung, floraal. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese hardstenen gegraveerde rots met tekst + hond. In foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen zittende zotjes. Polychrome. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor + Foo-hond. Beschadigd. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Tung Chih Cargo. 1862 - 1874. Met floraal/karakter tekens decor. Bestaan de uit: 2x Stapeldoos, bodemmerk. 2x Bonsai plantenbak, chips. Afmeting: 8,5 - 17,5 cm....
Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met tekst, floraal/goud decor en bodemmerk. Afmeting: 3 x 16 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Chips tuit + oude haarlijn. Afmeting: 19,5 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Ming bronzen keizerlijk figuur. Mooie patina. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen kop en schotel met zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met Chinees feest decor, vele figuren en draak. Met bodemmerk. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Tuit iets beschadigd. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met rose glazuur. Ongemerkt. Afmeting: H 4 x Ø 8,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bolle vaas met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met floraal decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 cm. In goede staat.
Klein Chinees miniatuur vaasje met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met gouden draken decor. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Queng Lung figurengroep. Oude man met een vogel die oester eet. Beschadiging baard + vingers. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antiek 26-delig Japans porseleinen ontbijtservies met landschap decor. Circa 1900. Mogelijk haarlijnen of enkele chips. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Antieke Koreaanse porseleinen knobbelvaas met kraanvogel decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Divers. Floraal. Twee kopjes chip, rest goed. Afmeting: Ø 6,5 - 12 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang du Boeuf knobbelvaas. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Oude Chinese hardhouten scepter met jade plaquette van kraanvogel decor. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de Chine dekseldoos met vleermuis/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kopjes met floraal decor. Alle kopjes haarlijn + beide schotels ook. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen reliëf plaquette in vitrinelijst. Circa 1900. Riviergezicht met pagodes en figuren decor. Eén chip rand. Afmeting: H 22 x B 13 cm. In goede staat.
Blauwe Chinese celadon porseleinen pijpvaas met craquelé glazuur. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zware Chinees porseleinen Flambé knobbelvaas. H 30 cm. In goede staat.