Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Delig Familie Rose kaststel
Resultaat: 800 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor en goudrand. Eén dekselvaas hals gelijmd. Afmeting: H 19 -24 cm. In redelijk/goede staat.

3 Antieke Familie Rose schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 375 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Divers. Figuren. Eén schoteltje met 1 figuur met chip + haarlijn, bordje met 2 hondjes 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/go...

Twee 18e Eeuwse Chinese kommen
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Queng Lung met landschap/pagode decor, haarlijn. 1x Queng Lung, floraal. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Imari chocolade koppen
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels voor chocolade. Alle schotels haarlijnen. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In redelijke staat.

Lakwerk kop en schotels
Startprijs 50 EUR

Zes antieke Japanse goud lakwerk kop en schotels met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

5-Delig Imari kaststel
Startprijs 2.000 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kaststel met paradijsvogel decor. Eén deksel niet origineel. Beschadigingen. Afmeting: H 18,5 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,2 cm.
Startprijs 300 EUR

Rood glazuur Chinees porseleinen diepe schaal. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinees Imari Bord
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese trekpot
Resultaat: 80 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Kantonese trekpot met figuren decor. Afmeting: 6 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.

2 Antieke Kantonese borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese borden. Met kip/pauw/goud decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 30,5 cm
Startprijs 300 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap/floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Witte Chinese porseleinen wierookbrander met bodemmerk en koppen. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met karpers in waterpartij decor. Tekst + signatuur. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antiek houtgestoken Chinees beeld
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Chinees houtgestoken altaar figuur. Met relikwie uitsparing in de rug. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

4 Chinese kop en schotels
Resultaat: 425 EUR

Vier stuks 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Drie schotels beschadigd. Eén gaaf. Twee kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Afmeti...

Grote Chinese drakenschotel Ø 33,2 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Minimale schilfer tuit. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met floraal decor. Chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Antieke celadon kom Ø 18 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen celadon kom met bloemblad decor. Afmeting: 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

3x Chinese vazen
Startprijs 450 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kang Xi -stijl vazen. 18e - 19e Eeuw. Diverse figuur decors + vier tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 23 - 26 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos Ø 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote Chinees porsleinen dekseldoos met draak/floraal decor +bodemmerk. Afmeting H 16 x Ø 27 cm. In goede staat.

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud + emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In goede staat.

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 60 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Chinese Banko Ware trekpot
Startprijs 50 EUR

Grote Chinese Banko Ware trekpot met emaille decor met kraanvogels. Afmeting: 11 x 14 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Banko Ware trekpot
Startprijs 50 EUR

Grote Chinese Banko Ware trekpot in vogel-vorm, met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 19 x 8 cm. In goede staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Startprijs 90 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met emaille decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotten
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen trekpotten met floraal decor. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 260 EUR

Grote Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met emaille floraal decor. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen vergulde wierookbrander
Startprijs 600 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 120 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met floraal cloisonné-inleg. Afmeting: H 9 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees bord met portret
Resultaat: 600 EUR

Zwaar Chinees porseleinen wandbord met figuren decor, tekst en bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. Midden 20e eeuw. Met besneeuwde landschappen/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

6x Chinese figuren
Startprijs 50 EUR

Zes stuks natuurstenen Chinese Boeddhistische figuren. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In goede staat.

Oude Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met floraal/kikker decor. Met signatuur. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Antieke Franse Fayence snuifdoos
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse Fayence snuifdoos met figuur in landschap decor + brons. 19e Eeuw. Afmeting: 3 x 7 x 4 cm. In goede staat.

2x Yixing potjes
Resultaat: 50 EUR

Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinees plaquette.
teruggetrokken

Groot Chinees porseleinen plaquette met figurenvoorstelling, kraanvogel en tekst. ø39x26,5cm. In goede staat

Chinese Sung vaas
Startprijs 250 EUR

Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese kom Familie Rose kom Ø 15 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinees rood bord Ø 20,6 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Chinese vierkante celadon vaas met ribbels en craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met spelende figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinees bord met krijgers Ø 20 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord met krijger decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met rood/bruin verlopen glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese Sung-stijl kom
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen kom met bruin glazuur en floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 7 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Jade gesneden Foo-hond
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse Chinees jade gesneden Foo-hond. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 3,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Twee benen gordelknopen
Startprijs 25 EUR

Twee Japanse been gesneden gordelknopen met uil decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 550 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Boeddha van shoushan gesteente
Resultaat: 300 EUR

Chinese boeddha gesneden uit shoushan gesteente. Zittend op Foo-hond. Gesigneerd op rug. Afmeting: 9,5 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 250 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 20 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese vazen. 1x Sang de boeuf vaas. 1x Celadon vaas, craquelé glazuur, chip rand. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese gemberpot + console
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Japanse kom
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Wucai pot
Resultaat: 850 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai pot met floraal/paradijsvogel decor. Bovenrand restauratie + haarscheur. Afmeting: H 25 x Ø 19 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Ducai bord
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai bord met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

3 Chinese plaquettes
Startprijs 1.000 EUR

Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met floraal/vogel/goud decor, goed. En een schotel met landschap decor, haarlijn + chip. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie delen Chinees porselein met bodemmerken. 1x Kom, gelijmd. 1x Bord met granaatappel/vleermuis decor, gelijmd. 1x Bord met floraal/libelle decor. Afmeting: Ø 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse schotels Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geribbeld. Floraal/coulissen decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

4 Chinese kop en schotels
Resultaat: 850 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotels met krab/karper decor. Met bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: Ø 12,3 cm. In goede staat.

2 Grote Chinese dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen. 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijnen. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.

Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.
Resultaat: 4.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 16 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en coulissen/kraanvogel/tekst decor. Met goudrand. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 13 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Familie Rose schotel Ø 30,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemvaas/pioenrozen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 30,5 cm. In redelijke staat.

Chinese draken bord Ø 16,3 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung trekpot
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung trekpot. Met landschap decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: 14 x 21 x Ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese Queng Lung theepot
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung theepot met landschap decor. Haarscheuren tuit-aanzet. Bovenrand beschadigd. Afmeting: 15 x 22 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Twee Familie Rose borden Ø 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord chips/haarlijn. Eén bord alleen haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Grote schotel met bloemen
teruggetrokken

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Gelijmd. ø 45cm. Redelijke staat

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Kang Xi borden Ø 20,2 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi diepe borden. Met vijverpartij/kraanvogel decor. Gecontourneerde omranding. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Familie Rose penselenpot
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Chinese cloisonne scepter
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen cloisonne scepter met vleermuizen decor + bodemmerk. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen octagonale vaas met oren. Figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose/floraal/paradijsvogel in boom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 80 EUR

Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas. Robijnrood + wit. Minimale beschadigingen aan salamander. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

19e Eeuws Chinees Familie Rose bord, 21,7 x 21,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Octagonaal met floraal/kostbaarheden/gans/goud decor. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Met bodemmerk in vorm van een blad. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

9x Chinese Capucine koppen
Resultaat: 800 EUR

Negen Chinees porseleinen Capucine kopjes met floraal decor. Eén kopje beschadigd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 6 - 7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne schotels met daarbij zes koppen en één kom. Kom is goed. Zeven schotels goed, één gerestaureerd. Vijf kopjes goed, é...

Chinese beker
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen beker met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 250 EUR

Chinese hoekige celadon vaas met ribbels en grijs craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Japanse soja fles
Startprijs 300 EUR

Antieke Japanse porseleinen soja fles. Japansch Zoya. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.