Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A.J. Temming, Hollands landschap met paarden
Resultaat: 160 EUR

A.J. Temming, 1987. 1942 - . Hollands landschap met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Eugene Lücker, 2x Luik
Resultaat: 160 EUR

Eugene Lücker. 1876 - 1943. Twee etsen. (1) Marktgezicht Luik met vele figuren. (2) Stadstrap Luik met figuren. Etsen op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. / H 44 x B 57 cm. In goede staat.

H. Poeder, Duinlandschap
Resultaat: 150 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Duinlandschap in bloei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Pieter de Regt, Hollands riviergezicht
Resultaat: 150 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands riviergezicht met boerderij en ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.

Elias Stark, Besneeuwd landschap met ven
Resultaat: 150 EUR

Elias Stark. 1849 - 1933. Besneeuwd landschap met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

Theo van Wijngaarden, Riviergezicht
Resultaat: 150 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

J. van Holten, Wintergezicht
Resultaat: 150 EUR

J. van Holten. 20e Eeuw. Wintergezicht met vele figuren op het ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

J.W.D. Hartog, Bloemstilleven
Resultaat: 150 EUR

J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw
Resultaat: 150 EUR

Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.

Jezusportret op koper
Resultaat: 140 EUR

Vroeg Jezus-portret op koper met Latijnse tekst. Beschilderd. 16e Eeuw? Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In matige staat.

Landkaart Blaue, 1599 - 1638
Resultaat: 140 EUR

Handingekleurde landkaart. Willem Jansz Blaeu + Caesius Guiljelmus Jansonius. 1599 - 1638. Monasteriensis Episcopatus. Gravure op papier. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.

W. Hesse? naar Rembrandt, Ridder met gouden helm
Resultaat: 140 EUR

W. Hesse? Naar Rembrandt. Circa 1900. Ridder met gouden helm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Atelier P. Egmond, Twee kalveren in weiland
Resultaat: 140 EUR

Atelier P. Egmond. 1864 - 1908. Rechts boven signatuur. Twee kalveren in weiland. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Riviergezicht met wandelaars
Resultaat: 130 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met wandelaars op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met hoenderhof
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en druiven
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven kersenn met Roemer, bosbessen en peren
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, bosbessen en peren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 130 EUR

Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Signaturen. Diverse portretten, onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.

4x Antieke gravures
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke gravures.( 1). 16e Eeuw, twaalf-jarige Here Jezus in de tempel te Jerusalem, Antwerpen 1585. Gerard de Jode. (2). Bijbelse optocht met krijgers, Maerten de Vos, Antwerpen, anno 1590. (3)...

2x Monogram O.L., Interieur met handwerkende vrouw
Resultaat: 130 EUR

Twee maal monogram O.L. 1916. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Landschap
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd circa 1930. Mediteraans kustgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Fuccini, Jongen met speelgoed
Resultaat: 120 EUR

Fuccini. Italiaanse School. Jongen in interieur met speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

2x G. Krol, Boer met sprokkenhout + Kipppen bij boerderj
Resultaat: 120 EUR

Twee werken van Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. (1) Boer met sprokkelhout op zandpad. (2) Kippen bij boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 49 x B 37 cm. In goede staat.