Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Aris Knikker, Riviergezicht met wandelaars
Resultaat: 130 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met wandelaars op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee maal vrouwelijk naakt. Expressief. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 41 - Ø 54 cm. In goede staat.

Frans Pieter ter Meulen, Geit
Resultaat: 170 EUR

Frans Pieter ter Meulen. 1843 - 1927. Geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Chris Soer, Dorpsgezicht Elburg
Resultaat: 80 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Dorpsgezicht Elburg met wandelende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 15 cm. In goede staat.

2x G. Krol, Boer met sprokkenhout + Kipppen bij boerderj
Resultaat: 120 EUR

Twee werken van Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. (1) Boer met sprokkelhout op zandpad. (2) Kippen bij boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 49 x B 37 cm. In goede staat.

G. Krol, Boerderij in de winter
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950 Enschede. Boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

T. Anconé, Marktgezicht Oldenzaal
Resultaat: 300 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 170 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd. Haagse School. Circa 1900. Hollands havengezicht met windmolen. Restauratie. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In redelijke staat.

Jan Kelderman, Winters dorpgezicht
Resultaat: 120 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Winters dorpsgezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A.J. Temming, Hollands landschap met paarden
Resultaat: 160 EUR

A.J. Temming, 1987. 1942 - . Hollands landschap met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

M. Corper, Engels landschap
Resultaat: 190 EUR

M. Corper. 19e Eeuw. Engelse School. Engels landschap met figuren en schapen. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met hoenderhof
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Dinkel bij de Lutte
Resultaat: 200 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Twents riviergezicht, de Dinkel bij de Lutte. Oieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap
Resultaat: 50 EUR

Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

Landkaart Blaue, 1599 - 1638
Resultaat: 140 EUR

Handingekleurde landkaart. Willem Jansz Blaeu + Caesius Guiljelmus Jansonius. 1599 - 1638. Monasteriensis Episcopatus. Gravure op papier. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.

Pendant, Zomer + wintergezicht
Resultaat: 200 EUR

Pendant. Circa 1900. 1x naar Louis Apel. 1x naar Schiedges. Winter + zomergezicht. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Jan Schonk, Kaketoe op tak
Resultaat: 180 EUR

Jan Schonk. 1896 - 1976. Kaketoe. Houtsnede op papier. Afmeting: H 36 x B 32 cm. In goede staat.

Keller? Twee jockeys in volle draf
Startprijs 100 EUR

Signatuur Keller? Twee jockeys in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 35 cm. In goede staat.

Hans Quast, Vier-master op volle zee
Startprijs 150 EUR

Hans Quast. 18794 - . Circa 1930. Vier-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.

Carl Cohnen, Mediterraans dorp
Startprijs 150 EUR

Carl Cohnen, 1958. 1887 - 1976. Duitse School. Mediterraans dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak
Resultaat: 80 EUR

Antiek aquarel. Brand in huis van vermaak. Humoristisch aquarel met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Twentse kerk
Startprijs 100 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR

Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.

19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon
Resultaat: 850 EUR

Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...