A. van Ravenswaay F. 1816 - 1872. Rechtsonder in sponning. Stilleven met vogel en bloemen. Afmeting: H 16 x B 19,5 cm. In goede staat.
Pendant van Oskar Koch. Circa 1920. Duitse School. Hollandse havengezichten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Voorstelling met Heiligen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In matige toestand.
Vroeg Jezus-portret op koper met Latijnse tekst. Beschilderd. 16e Eeuw? Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In matige staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Hollands riviergezicht met skutsje op meer, boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband in schilderij. Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.
Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912-1978. Rotterdams havengezicht met hotel Amerika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Meinte Walta (1920-2002). Schilder uit Friesland. Titel: Zondvloed met verso Friese spreuken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Gesigneerd Jacoba L. v. Eefen. Circa 1900. Stilleven, mand met bloemen. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Boerderij met hooischuur. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 59 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies, 1883-1966. Waalhaven Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 63 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boeren schuren met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Delftse vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Henk Dekker, 1897-1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 18e eeuw. Geleerde man en vrouw bij boek. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 61 cm. In goede staat.
J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.