Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P.A. Schipperus, Riviergezicht met vele zeilboten
Resultaat: 500 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.

M. Gidding, Melkende boer
Resultaat: 120 EUR

M. Gidding, 1863-1925. Landschap met boerderij koeien en melkende boer. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en druiven
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

C.Cornelisz, stilleven met tinnen bord en citroen,
Resultaat: 180 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

David Schulman, Hollands wintergezicht
Resultaat: 550 EUR

David Schulman. 1881 - 1966. Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

P. Florek, Stilleven met rozen
Resultaat: 110 EUR

P. Florek. 20e Eeuw. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Meeuwis van Buuren, Duingezicht
Resultaat: 600 EUR

Meeuwis van Buuren, 1902-1992. Hollands duingezicht, Olieverf op linnen, Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Theo van Wijngaarden, Riviergezicht
Resultaat: 150 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 100 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

G. Ernens, Drie-master op zee
Resultaat: 80 EUR

G. Ernens. Utrecht. 20e Eeuw. Drie-master op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Joodse man
Resultaat: 225 EUR

P.H. Topalski. Joodse man met hoed en gouden muntstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten
Resultaat: 50 EUR

J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.

F. Franke, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 110 EUR

F. Franke. 20e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. van Holten, Wintergezicht
Resultaat: 150 EUR

J. van Holten. 20e Eeuw. Wintergezicht met vele figuren op het ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

J.J. Garjeanne, Landschap met schaapsherder en schapen
Resultaat: 90 EUR

J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Landschap met schaapsherder en schapen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

Corneille,
Resultaat: 170 EUR

Guilaume Corneille '47-'88. 1922-2010. Titel: Faubourg,. Lithografie op papier. Afmeting H 50 x B 57 cm. In goede staat.

Piet Kleinschmit, Landschap met vakwerkhuis
Resultaat: 50 EUR

Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.

A. Verhaaf, Zandpad met berkenbomen
Resultaat: 50 EUR

A. Verhaaf. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Fazant in bos
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Fazant in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.C. Zeeman, Bloemstilleven
Resultaat: 50 EUR

J.C. Zeeman 1980. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven
Resultaat: 80 EUR

Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antiek affiche 1940 - 1945
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands affiche 1940 - 1945 Nederland in oorlogstijd. Stichting Heerengracht 597 Amsterdam. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

Monogram, Duniel met vrouw
Resultaat: 80 EUR

Monogram rechtsonder. Duniel met vrouw. Tekening op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede staat.

2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees
Resultaat: 50 EUR

Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...

2x Indonesische School, Landschappen
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Indonesische School. 1x S. Djuprijany. 1x Gesigneerd Hofker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm./ H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met rozen
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

J. Solt/Salt?, Vrouwen op markt
Resultaat: 60 EUR

J. Solt/Salt?. Circa 1910. Vrouwen op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

2x Handgeschilderde ikonen
Resultaat: 40 EUR

Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met tinnen bord en citroen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Verliefd paar bij kaarslicht
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd? 18e Eeuw. Verliefd paar bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.

Jo Strahn, Duits landschap met boeren en vee
Resultaat: 350 EUR

Jo Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Duits landschap met boeren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan
Resultaat: 425 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 120/199. Mogelijk nadruk. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 44 cm. In goede staat.

S. Bowe, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

S. Bowe, Wintergezicht met ruïne
Resultaat: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met bloemen en fruit
Resultaat: 70 EUR

Anton van der Vet, 1952. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.

Peter Brouwer, Bomschuiten op het strand
Resultaat: 100 EUR

Peter Brouwer. Bomschuiten op het strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.

Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier
Resultaat: 120 EUR

Hans Lenteman. 1876 - 1953. Hollands dorp langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd., Man met pollepel
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.

Ongesigneerd, Adam & Eva
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Adam en Eva bij appelboom met slang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In goede staat.

A. Beek, Boeren interieur met vrouw bij haard
Resultaat: 120 EUR

Anthony Beek. Circa 1900. Boeren interieur met vrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd?,Handwerkende vrouw
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Handwerkende vrouw in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.

J. Rockx, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Scholz, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Scholz. Duitse School. Octagonaal schilderij. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaard, Kustgezicht
Resultaat: 50 EUR

H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte blonde dame in interieur
Resultaat: 600 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 76/199. Mogelijk nadruk. Naakte blonde dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 45 cm. In goede staat.

Monogram A.P. , Dame met hoed
Resultaat: 60 EUR

Monogram A.P. Tweede helft 20e eeuw. Dame met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10,5 cm. In goede staat.

Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee
Resultaat: 40 EUR

Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Figuren met hoeden op het strand (Big Hats)
Startprijs 350 EUR

Chris van Dijk 1952 20e Eeuw. Figuren met hoeden op het strand. Big Hats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.