P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.
M. Gidding, 1863-1925. Landschap met boerderij koeien en melkende boer. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
P. Florek. 20e Eeuw. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Meeuwis van Buuren, 1902-1992. Hollands duingezicht, Olieverf op linnen, Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G. Ernens. Utrecht. 20e Eeuw. Drie-master op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met hoed en gouden muntstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.
F. Franke. 20e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. van Holten. 20e Eeuw. Wintergezicht met vele figuren op het ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Landschap met schaapsherder en schapen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
Guilaume Corneille '47-'88. 1922-2010. Titel: Faubourg,. Lithografie op papier. Afmeting H 50 x B 57 cm. In goede staat.
Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.
A. Verhaaf. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Fazant in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.C. Zeeman 1980. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Antiek Hollands affiche 1940 - 1945 Nederland in oorlogstijd. Stichting Heerengracht 597 Amsterdam. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram rechtsonder. Duniel met vrouw. Tekening op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede staat.
Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...
Twee maal Indonesische School. 1x S. Djuprijany. 1x Gesigneerd Hofker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm./ H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
J. Solt/Salt?. Circa 1910. Vrouwen op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 18e Eeuw. Verliefd paar bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.
Jo Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Duits landschap met boeren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 120/199. Mogelijk nadruk. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 44 cm. In goede staat.
S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Anton van der Vet, 1952. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. Bomschuiten op het strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Hans Lenteman. 1876 - 1953. Hollands dorp langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Adam en Eva bij appelboom met slang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In goede staat.
Anthony Beek. Circa 1900. Boeren interieur met vrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Handwerkende vrouw in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Scholz. Duitse School. Octagonaal schilderij. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 76/199. Mogelijk nadruk. Naakte blonde dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 45 cm. In goede staat.
Monogram A.P. Tweede helft 20e eeuw. Dame met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10,5 cm. In goede staat.
Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.
Chris van Dijk 1952 20e Eeuw. Figuren met hoeden op het strand. Big Hats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.