B. Rama. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaans Barok schilderij. Vrouw met Heilig kruis en engelen met kroon in Italiaans panorama. Licht verf verlies rechtsboven, verder goed. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Boerderij met fruitbomen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Winters landschap met figuren op het ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, bosbessen en peren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse kom en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Gezicht op Venetië met gondels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Clement Quinton, 1851-1920. Hardwerkende boer op glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.
A. J. van Prooyen '90, 1834-1898. Moeder met spelende kinderen op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting; H 23 x B 49 cm. In goede staat.
Eugene Lücker. 1876 - 1943. Twee etsen. (1) Marktgezicht Luik met vele figuren. (2) Stadstrap Luik met figuren. Etsen op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. / H 44 x B 57 cm. In goede staat.
A. Idserda. 1879 - 1952. Boerderij met knotwilg. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A.J. Temming, 1987. 1942 - . Hollands landschap met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap, riviergezicht met wandelaar en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
David de la mar, 1832-1898. Hardwerkende vrouw in landschap. Afmeting: H 45 x B 36 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
George Wilhelm Wagner. 1814 - 1855. Den Haag. Schipbreuk bij rotsen. Verso annotatie et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26,5 cm. In goede staat.
Signatuur met rode kruizen. Circa 1920. Impressionistisch heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Jongen met tandenstoker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Hollands riviergezicht met skutsje op meer, boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Boerderij met hooischuur. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 59 cm. In goede staat.
Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922). Hollandse winter, ijspret met figuren en Hollands riviergezicht met figuren, olieverf op linnen 30x47cm. In goede staat.
M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). Oude Haerlemmerpoort, poging om Amsterdam in te nemen 1577. 2). Templum Meridionale Zuiderkerk 1710 Amsterdam, door Petrus Schenk. Afmeting: 16 - 20 cm. Grav...
H. Berg. Toegeschreven aan Hans Berg. 1813 - 1874. Duitse School. Duits landschap met boerderij, waterput en figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In redelijk/goed...
Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Twee vissersvrouwen met brief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met emaille kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
B. v.d. Heyden. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Chatelin Atlas 1710. Eén maal Description des Quadrupedes Oisenaux et Reptilles. Eén maal Description des Piramides de Egypte et cetera. Gravures op papier. Afmeting: H 44 x B 3...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Twee omhelsende personen. Litho op linnen. Afmeting: H 39 x B 39 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Mokum Red 1999. (2) Bellona 1998. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Jacob Maris. 1837 - 1849. Havengezicht Dordrecht. Litho op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). De Banck van Leeningh Amsterdam 1663. 2). Bijbelse gravure Christus. Adrian Collaert Sculp. Joan Galle Excud. M. de Vos invent. 1560 - 1618. Gravures op papi...
Tony Warrens. 1960 - . Signatuur verso. Slapend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures.( 1). 16e Eeuw, twaalf-jarige Here Jezus in de tempel te Jerusalem, Antwerpen 1585. Gerard de Jode. (2). Bijbelse optocht met krijgers, Maerten de Vos, Antwerpen, anno 1590. (3)...
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Hans Wacker-Elsen. 1868 - 1958. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Opgehaalde naam Ramier? Circa 1900. Riviergezicht met molen bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 22 cm. In goede staat.
Chris van Dijk 1952 20e Eeuw. Figuren met hoeden op het strand. Big Hats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.
Monogram A.P. Tweede helft 20e eeuw. Dame met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10,5 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 76/199. Mogelijk nadruk. Naakte blonde dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 45 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.