Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren strooiers
Resultaat: 90 EUR

Lot zilveren strooiers, 925/000, stel kleine kelkvormige strooiers, zout en peper, 5 cm, een stel strooiers deels met cannelures versierd geplaatst op een ronde voet, beiden wat gedeukt, 10cm en een v...

Zilveren dienblad
Resultaat: 475 EUR

Groot zilveren dienblad, 800/000, ovaal model met opstaande bewerkte gelobte rand. 37x50x3cm. ca 1163 gram. Deukje in het blad, verder in goede staat

Zilveren tablet
Resultaat: 225 EUR

Zilveren tablet, 835/000, rechthoekig ,model met dubbele filetrand. MT.: Fa. A.Presburg en Zoon, Haarlem. jl.:g:1966. 21,5x29,5x2cm ca 482 gram. In goede staat

Statenbijbel met zilver, 1798
Startprijs 700 EUR

Statenbijbel met het oude en nieuwe testament, 1790, voorzien van een dubbel zilveren slot en zilveren hoekelementen versierd met allegorische voorstellingen. Voorzien van nette restauratie. 12x18x7cm...

Mes met zilveren greep, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Antiek zilveren mes, 18e eeuw, met zilveren greep voorzien van graveerwerk en een dier. Geplaatst in een schede van roggehuid versierd met zilveren elementen, 833/000. MT.: vermoedelijk Gerrit Reek, H...

Zilveren bonbonmand, 1920
Resultaat: 120 EUR

835/000 Zilveren ajour gezaagde bonbonmand met oren en standring. Keurkamer Alkmaar. Mt onduidelijk. Anno j.l.k. 1920. Afmeting: 16,5 x 12 x 5,5 cm. Gewicht circa 87 gram. In goede staat.

Lot zilveren bestekdelen (11x)
Resultaat: 200 EUR

Lot zilveren bestekdelen met 6 lepels, 3 vorken, een botermes en een suikerschep, 833/000. Diverse modellen o.a. Haags Lofje, puntfilet. Totaal ca 469 gram. 12-21cm. 6 delen zijn voorzien van een één ...

3 Zilveren lepels, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke zilveren lepels met een peervormige bak en steel met lofje, Middelburg. 1x MT.: Jan C. van Hemert, jl.:X:1761, 1x MT.: Johannes d'Hoy II, 1773-1783. 1x onbekend. 20 cm. Totaal ca 150 gram...

Odeurflacon met goud
Resultaat: 100 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Ovale flacon op een gouden voet, met gouden dop, wat uit model, en gegraveerd element op de voorzijde. 10 cm. In goede staat.

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat

Zilveren knottenmandje
Resultaat: 120 EUR

Antieke zilveren knottenmandje, 800/000, Louis XVI, versierd met gezaagd spijlen- en bogendecor. Voorzien van filetranden en een parelrand. Frans gekeurd. ø8,5x5,5cm. MT.: G.B. met ster in ruitvorm. U...

Zilveren waterlepel
Resultaat: 250 EUR

Bijzondere zilveren waterlepel, BWG, met grote ronde kelk versierd met een florale bewerking en een steel met een deels gematteerde bewerking. ø10x40cm. ca 195 gram. Wat gedeukt over de hele steel, ve...

Gouden beursje
Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden maliënkolder beursje, 585/000, met een rechthoekige beugel en 2 knoppen in de vorm van een eikel met blauwe steentjes. ca 39,5 gram. In goede staat

Sigarencomfoor met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Sigarencomfoor met kristal en zilver, 833/000. Kristallen hoorn des overvloed met geëtste bewerking van druivendecor, met luciferdooshouder geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. Op een r...

Zilveren roomkom en 3 servetringen
Startprijs 40 EUR

Lot zilver met een roomkom, 800/000, op ronde voet met ribben, met scheur en voorzien van restauratie, MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmünd, ø12x6cm en 2 ovale servetbanden, 925/000, met hamerslag, M...

Zilveren bonbonschaal & vaasje
Startprijs 60 EUR

Zilveren bonbonmandje en een vaasje, 833/000. Zilveren schuitvormig bonbonmandje met gezaagd decor met o.a. spijlen. Voorzien van een parelrand. MT.: H.Schriek, Schoonhoven, jl.:H:1942. ca 83 gram. Br...

Tafelschaal/zilveren voet
Startprijs 80 EUR

Tafelschaal met zilveren voet, 833/000, Matglazen schaal met goudkleurige geschulpte rand, deels afgesleten, geplaats op een ronde zilveren voet met floraal decor. MT.: Onduidelijk, jl.:r:1876. ø21x15...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 90 EUR

Tas met zilveren gecontourneerde beugel, 833/000, versierd met krullen, floraal decor en een voorstelling van figuren. MT.: Firma B.W.Eldick, Zutphen. jl.:H:1917. Voorzien van zilveren ketting en een ...

Zilveren tabakspot
Startprijs 120 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, ovaal model met cannelures op ovale voet voorzien van een deksel met cannelures en krul, bloem ontbreekt. Het geheel is geplaatst op een ovaal zwart houten basement. MT.:...

4 Zilveren desserlepels
Startprijs 100 EUR

Twee antieke 925/000 zilveren dessertlepels, ei-vormige bak en steel met spatelheft en spiegelmonogram. L 14,5 cm. Londen. Anno 1845 en 1848. En nog twee antieke 925/000 zilveren dessertlepels met ei-...

4 Zilveren dessertlepels, 1819
Startprijs 100 EUR

Vier antieke 925/000 zilveren dessertlepels met ei-vormige bak en steel met spatelheft. Genummerd 5, 6, 10 en 12 met spiegelmonogram. L 14,5 cm. Anno 1819. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.

Kaasmet & vork met zilver
Startprijs 50 EUR

Kaasmes en tweetandige vork met fraaie zilveren heften. 800/000 In goede staat.

Zilveren aardappellepel, 1933
Startprijs 70 EUR

Zilveren aardappellepel, 833/000, met Haags lof. L 22 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. jl: Y 1933. Gewicht circa 72 gram. In goede staat.

Stel antieke zilveren sauslepels, 1844
Startprijs 120 EUR

Bijzonder stel antieke 835/000 zilveren sauslepels met fraaie florale stelen, geschulpte bakken met dubbele schenktuiten. L 17 cm. Mr. J.G. Grebe-Rotterdam. jl: K 1844. Gewicht circa 98 gram. In goede...

Stel antiek zilveren sauslepels, 1907
Startprijs 90 EUR

Stel antieke 835/000 zilveren sauslepels, stelen met parelrand. Inscriptie V.F.D. Lengte 16 cm. Mr. Fa. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. jl: X 1907. Gewicht circa 131 gram. In goede staat.

2 Zilveren doosjes
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren doosjes met één doosje in de vorm van een beursje met bewerking, 835/000, ,met ketting, 4x4cm en een Havdala specerijendoosje, 925/000, gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel. 3x...

Zilveren morellenlepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren morellenlepel, 833/000, met ronde bak en schenktuit. Voorzien van een steel in waaiervorm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Zeist. jl.: N:1923. 27 cm. ca 68 gram. In goede staat

Antieke goud op zilver thee/suikerschep, 1841
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame antieke goud op 835/000 zilveren thee- of suikerschep. Mogelijk Mr. J. Barends-Assen. jl: G 1841. L 10,5 cm. Gewicht circa 11 gram. In goede staat.

Zilveren natfruitschep & strooilepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren natfruitschep, 835/000 met florale opengewerkte bak met vogels en tweezijdig bewerkte steel met bloem. L 16,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerstrooilepel met florale opengewerkte bak en ste...

Zilveren natfruitschep, 1950
Resultaat: 50 EUR

Zilveren natfruitlepel met spitse florale opengewerkte bak en steel. 835/000 L 18 cm. Mr. Schoorl-Zilver n.v. Amsterdam/Loenen. jl: P 1950. Gewicht circa 26 gram. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 925/000, met ronde opengewerkte bak van Ø 5 cm. en opengewerkte steel met afbeelding en opschrift Rockefeller Center N.Y. L 12 cm. Gewicht circa 19 gram. In goede staat.

Zilveren natfruitschep, 1935
Resultaat: 50 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroondragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Haa...

Zilveren jam/honing lepel, 1918
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.

Zilveren natfruitschep, 1939
Startprijs 50 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met geschulpte opengewerkte ronde bak van Ø 6,5 cm. en steel van L 17,5 cm. Mr. Zaanlandse Zilversmederij. Circa 1939. Gewicht circa 34 gram. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, rond gecontourneerd model met 4 ribben en gezaagd krulpatroon. Voorzien van knerrenrand met palmetten. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmund. ø 12x3,5cm. ca 55 gram. ...

Zilveren slatang
Startprijs 70 EUR

Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.

Plated toiletgarnituur
Resultaat: 50 EUR

Vier-delig plated toilet-garnituur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Zilveren vork & suikerschep
Startprijs 50 EUR

Zilveren gegraveerde drietandige vork, 833/000 van L 14,5 cm. Mr. S.R. Zijlstra-Drachten. Circa 1860. En een gegraveerde suikerschep van L 14,5 cm. Mr. A & J.J. Driesen-Schoonhoven. Beiden met streepa...

Kaasschaaf met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Kaasschaaf voorzien van 800/000 zilveren heft met puntfilet. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.

Zilveren suikertang
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren suikertang met Haags lof. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. Afmeting: 12 cm. Gewicht circa 36 gram. In goede staat.

Zilveren gebaktang
Resultaat: 100 EUR

Fraaie 800/000 zilveren gebaktang met putti's op de vingergrepen en florale opengewerkte bakken met C-voluten. Afmeting: L 17 cm. Gewicht circa 62 gram. In goede staat.

Zilveren eierlepel
Startprijs 80 EUR

Antieke 835/000 zilveren eierlepel met opengewerkte bak. Met getorste steel met spatelheft en parelrand. Mr. NV. Kon. Utrechtse Fabr. van Zilverwerk. C.J. Begeer-Utrecht. jl: G. 1891. Afmeting: 22 cm....

3 Delen zilver (divers)
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver. Zilveren taartschep, afmeting: 7 x 12,5 cm. met florale greep, gedreven afbeelding van diverse mensen en opengewerkte florale punt. Mr. Fa. J. Schijfsma-Sneek. jl: N 1948. En een 83...

Zilveren suikertang & vleesvork
Startprijs 70 EUR

Antieke 835/000 zilveren Biedermeier suikertang. L 11,5 cm. Mr. W.T. Geis-Amsterdam. Anno 1864. En een antiek 835/000 zilveren vleesvork met gecontourneerde gegraveerde steel. L 12,5 cm. Mr. G. v.d. V...

Zilveren Groningse lepel, 1920
Startprijs 80 EUR

835/000 Zilveren Groningse lepel met gevlochten steel en bekroond met wapen 'Je Maintiendrai' (ik zal handhaven) met gedreven bak en bijzondere afbeelding met tekst 'de kiezentrekker'. L 18,5 cm. Mr. ...

Zilveren lepel, 1920
Startprijs 80 EUR

835/000 Zilveren lepel met gevlochten steel, bekroond met driemaster en gedreven ronde bak met oud Hollandse volkse voorstelling van man met twee vrouwen onder paraplu. L 19,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-...

Zilveren Rembrandt lepel, 1905
Startprijs 80 EUR

Antieke 835/000 zilveren Rembrandt lepel met fraai gedreven bak en steel met wapen. Keurkamer Schoonhoven. jl: V 1915. L 22,5 cm. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren couvert, 1760
Startprijs 160 EUR

18e Eeuws zilveren couvert, steelaanzet Haags lofje en steeleinde Haags lof initialen. L 20 cm. Mr. Marcelis de Haan-'s Gravenhage. Anno 1760. Gewicht circa 126 gram. In goede staat.

Stel zilveren huwelijkslepels
Startprijs 120 EUR

Stel 800/000 zilveren huwelijkslepels met vierkante steel en zwaluwstaart. Eén keer bekroond met vrouwenfiguur en één keer bekroond met mannenfiguur. Achterkant bak heeft inscriptie Sept. en Dec. + ge...

Zilveren reiswekker
Resultaat: 375 EUR

Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...

Zilveren couvert, 1797
Startprijs 140 EUR

18e Eeuws zilveren couvert. Steelaanzet met Haags lofje en steeleinde Hollands glad. Mr. Gregorius van den Toorn II. Delft, anno 1797. L 21 cm. Gewicht circa 120 gram. In goede staat.

Antieke zilveren lepel, 1780
Startprijs 90 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met initialen en toetsgroef. Steelaanzet kraallof met filet en steel met Haags lof. L 22 cm. Mr. Severijn-Schiff-Nijmegen. Circa 1780. Gewicht circa 56 gram. In goede...

Zilveren lepel en vaas
Startprijs 70 EUR

Zilveren lepel en vaasje, 833/000. Een sauslepel model prinses, 17,5cm en 65 gram, en een vaasje op ronde voet met een iets uitlopende hals, ø5x14cm. In goede staat

Gembercopupe met zilver bestek
Resultaat: 60 EUR

Kristallen kandijcoupe en een lot zilver. Fraaie kandijcoupe met aculadevormige rand en een deksel, ø15x30cm, minimale chip mogelijk, en een lot zilver met een servetband, vingerdoekband, beiden met m...

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 225 EUR

Kleine zilveren brandewijnkom, 833/000, Voorzien van floraal decor met dorpsvoorstellingen en horizontaal geplaatste grepen met putti. Groningen, jl.: C:1912, 16,5x8x5cm. ca 96 gram. Wat uit model ver...

2 Zilveren schaaltjes
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren schaaltjes, 925/000, driehoekig gecontourneerd met ribben, voorzien van 3 greepjes uit bloemen. De schaaltjes zijn geplaatst op 3 bewerkte gekrulde poten. 11x11x4,5cm. totaal ca 129 gram...

Zilveren geboortelepel
Startprijs 100 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een ruiter te paard voorzien van restauratie aan het hoofd. MT.: Onduidelijk, jl.: S:1877. 22 cm. ca 68 gram. In goede staat...

Bijbel met zilveren slot
Resultaat: 50 EUR

Bijbel, het nieuwe testament, 1862, met bruin leren kaft voorzien van een zilveren slot, 833/000. Gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: J.Kooiman, Schoonhoven jl.:g:1866. 9x16x5cm. In ...

2 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren doosjes, 925/000, cilindervormige model met versierde rand en een cabouchongranaat. ø24x25mm en ø18x16mm. Totaal ca 22,9 gram. In goede staat

Zilveren thee- & suikerschep
Resultaat: 70 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeschep met fraai gegraveerde vleugelbak. L 9,5 cm. En een suikerschep met gegraveerde bak. L 11,5 cm. Beiden gecontourneerde stelen met stippelgravure in ruitvorm. Beiden M...

Plated koffieset
Startprijs 40 EUR

Antieke plated koffieset. Vier-delig. Circa 1920. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee zilveren zoutvaatjes
Startprijs 70 EUR

Twee antieke 925/000 zilveren zoutvaatjes op gebogen pootjes met blauw-glazen binnenbakjes Afmeting: 5,5 x 3,5 cm. / 5 x 3 cm. Birmingham. Anno 1904 en 1908. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR

Lot met vier zilveren miniaturen, 835/000, met een kinderwagen, parapluverkoper, vrouw bij waston en een wagon met ton. Totaal ca 85 gram. ca 2,5x3x3cm. In goede staat

Twee zilveren Zweedse Oostzee lepels
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Zweedse zilveren Oostzee-lepels. Eén met gecontourneerde gegraveerde steel. Initialen G. St. 1884. L 22 cm. En één lepel met Z 11 Nederlande herkeur, gecontourneerde gladde steel met rug,...

Zilveren borstel
Startprijs 60 EUR

Zilveren borstel, 835/000, met haar. Ovale borstel met zilver voorzien van een voorstelling van een man en vrouw op een bankje. jl.:E:1914. Iets gedeukt verder in goede staat. 16x9cm.

Zilveren soeplepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, met een ovale gecontourneerde bak en een gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. 33 cm. ca 158 gram. in goede staat

Zilveren gelegenheidslepel, 1920
Startprijs 80 EUR

835/000 Zilveren gelegenheidslepel (graveerbaar) met gevlochten steel met driemaster. Bak met afbeelding en tekst 'Woonhuis'. Jaarletter T = anno 1920. L 20 cm. Gewicht circa 39 gram. In goede staat.

Kornalijnen pijp met goudwerk
Resultaat: 150 EUR

Kornalijnen pijpje versierd met 2 geelgouden banden voorzien van graveerwerk. 8 cm. In goede staat

Zilveren mosterpot
Startprijs 200 EUR

Zilveren mosterdpot, 800/000, met blauw glazen binnenpotje. Mosterdpotje gezaagd met ovalen en versierd met guirlandes met strikken en medaillons. Voorzien van scharnierend deksel met guirlandes. Het ...

Zilveren rammelaar
Startprijs 200 EUR

Zilveren staaframmelaar, 925/000, versierd met voluten en draaibaar bij de belletjes, met fluitje. MT.: Crisford & Norris, Birmingham, jl.: V:1920. 14 cm. ca 33 gram. In goede staat

Antieke inktpot, 1880
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke plated messing inktpot met Arabieren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 18 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Zilveren jardiniere
Resultaat: 350 EUR

Zilveren jardiniere, 833/00, met blauw glazen binnenbak. Ovale opengewerkte schaal versierd met guirlandes en medaillons. Voorzien van gezaagde en parelrand. 2x gebroken bij guirlande. jl.: vermoedeli...

Lepelvaas met zilveren en plated lepels en vorken
Startprijs 60 EUR

Delfs lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren roomlepels, 833/000, met ronde bak en een getorste steel met een gecontourneerde vorm voorzien van biedermeier gravure. Voorzien van ophanghaak. MT.: onduidelijk, Leeuwarden jl.:M:1922 ...

Zilveren roomstel klein
Startprijs 50 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, klein rond gecontourneerd model op een ronde voet. 8x5x5cm en ø6x3,5cm. totaal ca 44 gram. In goede staat

Zilveren herinneringslepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak. Een dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. MT.: Fa. Niekerk, Schoonhoven jl.: u:2004. 21 cm.ca 60 gram. Nieuw in goede staat

2 Zilveren vorken
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren vorken, 833/000. met 3 tanden en een gecontourneerde steel versierd met gegraveerde randbewerking. MT.: J.J.Torlau, Amsterdam, Totaal ca 60 gram. 18 cm. In goede staat

3 Bijbels met zilver
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren slot en lederen band. Eén maal scheurtje in één lederen band. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2 Bijbels, Nieuw Testament, met zilver
Resultaat: 100 EUR

Twee Hollandse bijbels. Nieuw Testament. 19e - 20e Eeuw. Met zilveren sluitingen. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

3 Hollandse psalmenboeken met zilver
Resultaat: 90 EUR

Drie psalmen boeken, Holland. Met zilveren sluitingen + 1x Nieuw Testament. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

5 Zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Lot met 5 zilveren miniaturen, met een harp, een globe, een visserboot met visser, een antieke platenspeler en een bankje met een liefdespaar. Diverse gehaltes, 1,5x1,5x2,5cm-5x1x6cm. Totaal ca 103 gr...

Lot zilveren miniaturen en bedels
Resultaat: 80 EUR

Lot zilveren miniaturen en bedels, met een groot zeilschip, een slager, stoel en een kaaspers. Verder een vergulde dasschuif en 6 kleine zilveren voorwerpen. Diverse gehaltes. Totaal ca 95 gram. In go...

4 Zilveren miniaturen Meubel
Resultaat: 20 EUR

Lot met 4 zilveren miniatuur meubels, met 2 knopstoelen, een bank en een tafel, ovaal gecontourneerd model. Diverse gehaltes. totaal ca 65 gram In goede staat.

5 Zilveren miniaturen, Auto
Resultaat: 25 EUR

Lot met 5 zilveren miniatuur auto's. met een rolls royce 1951met draaibare wielen, en vier kleine auto diverse antieke modellen. 6x2x2cm en 3x1,5x1cm. totaal ca 79 gram. In goede staat

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een antieke fotocamera op poten, een zeilboot, schommelstoel en een schoorsteenveger. MT.: o.a. Niekerk, Schoonhoven. 2,5x2x4cm.-2x2,5x9cm. Totaal ca 106 gram. I...

7 Zilveren miniaturen, Kind/baby
Resultaat: 80 EUR

Lot met 7 zilveren miniaturen, 835/000, met een wandelwagen met meisje, een kinderwagen, een postoel, een hobbelpaard, een kinderstoel, een trekkar en een figuur op een antieke fiets. MT.: o.a. Nieker...

Zilveren pronkschaal
Resultaat: 950 EUR

Fraaie zilveren pronkschaal, 800/000, ovaal model met geslepen kristallen binnenbak met waaierslijpsel en geëtste bewerking. Geplaatst in een zilveren houder op 4 klauwpoten, met medaillons en parelra...

6 Zilveren lepels in parelmoer doos
Startprijs 90 EUR

Parelmoeren lepeldoos, met parelmoermozaik, gevuld met 6 zilveren lepels, 800/000, met een jogja voorstelling. 13 cm. zilver totaal ca 65 gram. In goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van gezaagde bak en graveerwerk. Bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onduidelijk, ...

5 Zilveren vingerhoeden, lipstickhouder, poederdoos en borstel
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver met 5 zilveren vingerhoeden, diverse modellen, 2 lipstickhouder beiden voorzien van graveerwerk, glad borsteltje en een alpacca gecontourneerde poederdoos. diverse gehaltes.

Groot lot pleet
Startprijs 80 EUR

Groot lot pleet met o.a. een koffiekan, diverse strooiers, kandelaren, lepels, vorkjes en diverse bestekdelen. In goede staat

Bijbel met schildpad en zilver
Resultaat: 160 EUR

Bijbel, het nieuwe testament 1884, bekleed met schildpad en voorzien van een zilveren gecontourneerd slot versierd met graveerwerk, samengesteld. MT.: gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: s:1877. 12x6,5x3,...

Goud op zilver geboortelepel, 1747
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse antieke goud op 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en fraaie rattestaart. Bekroond met 'de liefde'. Voorzien van gravure H.H. Mr. Andries Vis-Amsterdam. Anno 1747. L 18 cm....

2 Zilveren bruidegomspijpjes
Startprijs 120 EUR

Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één in de vorm van een pistooltje en één in de vorm van een knoop, met houten mondstukken. Pijpje met knoop voorzien van restauratie. 11-12cm. In redelijk goe...

2 Lodereinflesjes met zilver
Resultaat: 100 EUR

Twee lodereinflesjes met zilver, 833/000. Twee liggende lodereinflesjes met een gecontourneerd model voorzien van een zilveren kraag en dop met ovale bewerking. Voorzien van binnenstop. 13 cm. In goed...

Bijbel met gouden slot
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse bijbel. Nieuw Testament. Vertaling Maarthen Luther Ad. 1885. Met bruin-lederen band, gouden knipsluiting en graveerwerk. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goede staat.