Twee-delig Chinees bronzen figuur. Chinees met perkament op paard. Afmeting: 45 x 41 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Albasten gestoken figuur. Cupido en psyche. Op marmeren basement. Naar Antonio Canova. Echter 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 18 x 18 cm. Haarlijn + chip. In redelijke staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Picasso (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ovale terracotta plaquettes. Holland. 1x Portret van heer, C. van Dongen, chips. 1x Portret van dame, chips. Afmeting: 28 x 24 x 3 cm. In redelijke staat.
Groot bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 43 x 14 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote wit marmeren buste van E. Villanis. 1858 - 1914. Titel: Galatee. Verso Societe Faise de sculp de d'Art, nr. 2. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen Arc de Triomphe op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Oude houtgesneden beer op rotsblok. Met monogram H.S. en '44. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Venus van Milo op rood marmeren basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kinderportret op marmeren sokkel. Chip sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
L. Riche. Gesigneerd groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bok met hond. 1877 - 1949. Medaille D'or. Afmeting: 31 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Deco farao. Door J. Sertorio. Frankrijk. Circa 1920. Met ivoren gezicht en marmeren basement. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Melkmeisje. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.