Grote hardhouten gesigneerde mannenbuste door G. Marree 1934. Enkele krimpnaden. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot bronzen figuur met putti en Amor op console. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese natuurstenen Quan Yin. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee Japanse bronzen figuren. Japans echtpaar in traditionele klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Naar A. Moreau. Gesigneerd. Jongen met vogels op tak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden en gepolychromeerde boeddhistische figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl koud beschilderde bronzen liggende vrouw op kussen. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Art Deco stijl eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Liggende naakte vrouw met bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen op zwart marmeren basement. Maribu's. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met kinderen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Achterover leunende naakte vrouw. Afmeting: 18 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op marmeren basement. Engel met fakkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Zuid-Amerikaans brons. 20e Eeuw of ouder. Maja figuren op paard. Afmeting: 21 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Grote zware Art Deco-stijl messing jaguar op marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 56 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Gietijzeren paard in Chinese stijl op zwart marmeren basement. Chips marmer. Afmeting: 29 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met geisha's in tuin/floraal en goud decor. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.