Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met landschap/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31,8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha in tuin/paradijsvogel decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in interieur decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met tekst en tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Set van vijf Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met bloesemtak/vogel decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Okergeel Chinees porseleinen geplooid bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné geisha met cloisonné sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19 Eeuws Japans Satsuma porseleinen theeservies. Mooie kwaliteit. Met figuren en goud decor. Bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot, zes kop en schotels, waarvan één kopje chip, rest goed. Afmetin...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/floraal decor. Iets vervaagd. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met groen craquelé glazuur en vier pootjes. Afmeting: 7,5 x 17 x 23,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met bloesemboom/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,5 cm In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met tijgervoorstelling in landschap. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 42 x B 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen nekrust in de vorm van een kind met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Cup met rood verlopen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Capucijne dekselkom, haarscheur. 1x Chinese drakencup met mat wit glazuur + zes tekens bodemmer...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Lot van elf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Acht borden goed. Drie borden chips of haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Gecontourneerd met kippen in de bodem. Bestaande uit: Zeven kopjes en vier schotels. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.