Twee Chinees porseleinen cups met karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,4 cm. In goede staat.
Zeer grote Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 96 x Ø 40 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x 18e eeuwse schotel, beschadigd. 1x Kop + schotel, goed. 1x Losse schotel, goed. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotels goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Ming bord met paradijsvogel decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bestaande uit: vier koppen en zes schotels. Waarvan: één kop gelijmd, drie goed. Eén schotel goed, rest haarlijnen en/of chip(s...
Zware Chinese bronzen cloisonne censer met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren en landschap decor. Beiden haarscheur + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met goudvis decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen boeddha met swastika en vleermuis op lotusbloem. Polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Verso Chinees schrift. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek vaas met watervogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels in octagonale vorm met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Beide haarlijnen. Geen chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Wucai kom met Foo-honden decor. Met bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 6,3 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Afmeting: 14 x 19 x Ø 10 cm. Gelijmd
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne dekselpot met floraal decor. Mogelijke randrestauratie. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 19,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinese Quen Lung borden. 18e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor, krijgers te paard. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. Drie schotels + vier koppen. Waarvan: Eén schotel, haarlijn. Twee schotels, goed. Eén kop, haarlijn. Drie koppen, goed. Afmeting: H 4 x Ø 1...
Groot Japans of Chinees houten dienblad met parelmoer-inleg. Floraal, vogels, pagodes, zeegezicht decor. Afmeting: 46 x 72 cm. In goede staat.
Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met floraal/tekst/vogel decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lampenvoet met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen koppen. Divers. Floraal/landschap decor. Afmeting: 6 - Ø 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas in oker-gele kleur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met marmer-achtig glazuur. Vierkant model. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met Chinese kinderen in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Met bodemmerk in vorm van een blad. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse cloisonné Meiji pijpvazen met draken/paradijsvogels/floraal decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + twee schotels met figuren decor. Kop (lichte) randrestauratie. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Waarvan: Twee koppen, beschadigd. Eén kop, minimale chips. Rest goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha op troon, zittend op lotusbloem. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. 19e eeuw. Met figuren, floraal en goud decor. Eén bord haarscheur + minimale chips. Afmeting: Ø 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Bij één tuit beschadiging. Bij andere deksel chip + haarlijn. Afmeting: Ø 10 cm - 11 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren en goud decor. Haarlijn + chip. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,7 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Chinese Wanli kom van kraak-porselein met figuren in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Wanli kom van kraakporselein. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en ribbels. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met tekst en vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Chinese, uit hoorn gesneden aanwijsstok. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel haarlijn. Alle cups goed. Afmeting: 4 x Ø ...
Vier grote antieke Chinese voorouder portretten op papier. Vouwen + minimale beschadigingen. Afmeting: H 162x B 103 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Chinese terracotta tempelvensters met groen glazuur. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 34 x 4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom. Diana Cargo 1816. Met floraal decor. Met bodemmerk (Christie's). Afmeting: 7,5 x Ø 17,2 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met tuin decor. Waarvan: Eén schotel, haarlijn heeft, de rest goed. Drie koppen, goed. Eén kop, chip. Eén kop, haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11,...
Antieke tafellamp met 18e eeuws Chinees porselein. Was petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met geisha in tuin decor. Chips en haarlijnen. Afmeting: 4 - Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen republiek-stijl trekpot met landschap + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 16 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Japans + Chinees porselein. Bestaande uit: Miniatuur po, gerestaureerd. Vijf kop + schotels. Twee losse kopjes. Alle kopjes + schotels goed. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In redelijk/goed...
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijne schotels. Divers. Floraal/watervogels decor. Eén schotel haarlijnen, rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans porseleinen bord met feniksen/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote gemberpot, ice crack, haarlijn. Eén 18e eeuws bord, koekoek in huisje, haarlijn + chips. Twee 18e eeuwse borden met tuin decor, chips. Afmeting: 20 -...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Swatow schotel met bloemvaas/landschap decor. Eén chip. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander (censer) met wolkachtige goud decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Eén schotel haarlijn. Andere schotels goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met bloemvaas/coulissen decor. Met geschulpte omranding. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees Kantonees porselein. Onder andere; Eén grote schotel, floraal/figuren decor, goed. Eén vaas, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 41 cm./ H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met krijgers in landschap decor. In goede staat. Afmeting: H 27 cm.
Chinees porseleinen waterpot met rondom Chinese figuren in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schaal met dikke wand. Afmeting: H 10 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren en op drie poten. Wit craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.