Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese cups Ø 5,4 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,4 cm. In goede staat.

Chinese Imari vaas
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 96 x Ø 40 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x 18e eeuwse schotel, beschadigd. 1x Kop + schotel, goed. 1x Losse schotel, goed. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig Chinees kaststel
Resultaat: 250 EUR

Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.

Chinese drakenschotel Ø 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.

6x Chinese kop en schotels
Resultaat: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotels goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.

Chinees Ming bord Ø 19,3 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen Ming bord met paradijsvogel decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein (10x)
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bestaande uit: vier koppen en zes schotels. Waarvan: één kop gelijmd, drie goed. Eén schotel goed, rest haarlijnen en/of chip(s...

Cloisonne wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Zware Chinese bronzen cloisonne censer met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren en landschap decor. Beiden haarscheur + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

2 Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Resultaat: 225 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 10,6 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met goudvis decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen boeddha met swastika en vleermuis op lotusbloem. Polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 225 EUR

Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Verso Chinees schrift. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese Republiek vaas, H 35 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen republiek vaas met watervogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 225 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

6 Chinese Kang Xi schotels
Resultaat: 200 EUR

Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels in octagonale vorm met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

3 Chinese Imari kop/schotels
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,6 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Beide haarlijnen. Geen chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Wucai kom Ø 11,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Wucai kom met Foo-honden decor. Met bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 6,3 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Afmeting: 14 x 19 x Ø 10 cm. Gelijmd

Chinese capucijne deksel pot
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne dekselpot met floraal decor. Mogelijke randrestauratie. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 19,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

3 Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

4 Chinese Quen Lung borden
Resultaat: 200 EUR

Vier Chinese Quen Lung borden. 18e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor, krijgers te paard. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.

Lot Capucijne kop/schotels (7x)
Resultaat: 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. Drie schotels + vier koppen. Waarvan: Eén schotel, haarlijn. Twee schotels, goed. Eén kop, haarlijn. Drie koppen, goed. Afmeting: H 4 x Ø 1...

Japans/Chinees dienblad
Resultaat: 200 EUR

Groot Japans of Chinees houten dienblad met parelmoer-inleg. Floraal, vogels, pagodes, zeegezicht decor. Afmeting: 46 x 72 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met floraal/tekst/vogel decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen lampenvoet met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Celadon schotel Ø 31,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.

6 Chinese Imari kopjes
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen koppen. Divers. Floraal/landschap decor. Afmeting: 6 - Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese capucijne kom Ø 14,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas in oker-gele kleur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vierkante vaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met marmer-achtig glazuur. Vierkant model. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,7 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 21,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met Chinese kinderen in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Met bodemmerk in vorm van een blad. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos, Ø 12 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

2 Japanse Meiji vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse cloisonné Meiji pijpvazen met draken/paradijsvogels/floraal decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop + twee schotels met figuren decor. Kop (lichte) randrestauratie. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vleesschotel
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

7 Chinese koppen
Resultaat: 200 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Waarvan: Twee koppen, beschadigd. Eén kop, minimale chips. Rest goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees miniatuur porselein (7x)
Resultaat: 200 EUR

Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 200 EUR

Chinees vergulde bronzen boeddha op troon, zittend op lotusbloem. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

5 Chinese Kanton borden
Resultaat: 190 EUR

Vijf Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. 19e eeuw. Met figuren, floraal en goud decor. Eén bord haarscheur + minimale chips. Afmeting: Ø 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese trekpotten
Resultaat: 190 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Bij één tuit beschadiging. Bij andere deksel chip + haarlijn. Afmeting: Ø 10 cm - 11 cm. In redelijke staat.

2 Chinese Kanton borden Ø 20,7 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Kantonees porselein
Resultaat: 190 EUR

Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 11,7 cm.
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren en goud decor. Haarlijn + chip. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,7 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse Wanli kom
Resultaat: 180 EUR

17e Eeuwse Chinese Wanli kom van kraak-porselein met figuren in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.

Chinese Wanli kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

17e Eeuwse Wanli kom van kraakporselein. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.

Antiek boeddha hoofd
Resultaat: 180 EUR

Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 180 EUR

Twee grote Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en ribbels. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas H 30,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met tekst en vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

3x Chinees Yixing keramiek
Resultaat: 180 EUR

Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Chinese aanwijsstok (hoorn)
Resultaat: 180 EUR

Chinese, uit hoorn gesneden aanwijsstok. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

5x Imari kop en schotels
Resultaat: 180 EUR

Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel haarlijn. Alle cups goed. Afmeting: 4 x Ø ...

4 Antieke Chinese voorouder portretten
Resultaat: 180 EUR

Vier grote antieke Chinese voorouder portretten op papier. Vouwen + minimale beschadigingen. Afmeting: H 162x B 103 cm. In goede staat.

3 Chinese Imari schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese tempelvensters
Resultaat: 170 EUR

Drie grote Chinese terracotta tempelvensters met groen glazuur. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 34 x 4 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese miniatuur trekpot
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Vier zeldzame Chinese schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Diana Cargo kom Ø 17,2 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom. Diana Cargo 1816. Met floraal decor. Met bodemmerk (Christie's). Afmeting: 7,5 x Ø 17,2 cm. In goede staat.

5 Chinese Imari kop en schotels
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met tuin decor. Waarvan: Eén schotel, haarlijn heeft, de rest goed. Drie koppen, goed. Eén kop, chip. Eén kop, haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11,...

Antieke tafellamp met Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Antieke tafellamp met 18e eeuws Chinees porselein. Was petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein
Resultaat: 160 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met geisha in tuin decor. Chips en haarlijnen. Afmeting: 4 - Ø 10,5 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese kop en schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...

Chinese trekpot
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen republiek-stijl trekpot met landschap + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 16 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Lot Japans+Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Japans + Chinees porselein. Bestaande uit: Miniatuur po, gerestaureerd. Vijf kop + schotels. Twee losse kopjes. Alle kopjes + schotels goed. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In redelijk/goed...

6 Chinese capucijne schotels Ø 10 - 12 cm.
Resultaat: 160 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijne schotels. Divers. Floraal/watervogels decor. Eén schotel haarlijnen, rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.

18e Eeuws Japans bord Ø 21 cm.
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Japans porseleinen bord met feniksen/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

4 Chinese Queng Lung borden Ø 23 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 160 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote gemberpot, ice crack, haarlijn. Eén 18e eeuws bord, koekoek in huisje, haarlijn + chips. Twee 18e eeuwse borden met tuin decor, chips. Afmeting: 20 -...

Antieke Familie Rose dekselvaas
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 26,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Swatow schotel met bloemvaas/landschap decor. Eén chip. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Chinese bronzen wierookbrander (censer) met wolkachtige goud decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Zes Chinese Imari schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Eén schotel haarlijn. Andere schotels goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 22,3 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel Ø 46,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met bloemvaas/coulissen decor. Met geschulpte omranding. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 27,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Groot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Kantonees porselein
Resultaat: 150 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees Kantonees porselein. Onder andere; Eén grote schotel, floraal/figuren decor, goed. Eén vaas, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 41 cm./ H 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met krijgers in landschap decor. In goede staat. Afmeting: H 27 cm.

Chinese waterpot
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen waterpot met rondom Chinese figuren in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 28,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schaal met dikke wand. Afmeting: H 10 x Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren en op drie poten. Wit craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.